Opinie

  1. Maciej ★☆☆☆☆

    Porażka. Dawno nie byłem u gorszego fryzjera.. Brak dezynfekcji narzędzi po każdym kliencie, wyposażenie większość z Temu, chłopaki jadą po najmniejszej linii oporu. Młody bezczelny, parę słów do klienta łamanym angielskim i nagle odwraca głowę i widać jak obgaduję klienta za plecami w swoim języku xD Nie znają polskiego, a angielski totalne podstawy. Nie miał bym żalu, gdyby nie strzyzenie w 15min jak nie krócej. Niedokładni, strzyżą jak Amatorzy. Anar coś tam ogarnia, ale nie wiem czy nazwałbym go fryzjerem (Do młodego nie idźcie, przy mnie ostrzygł faceta w parę minut, hajs skasowany i do widzenia) 70zł to i tak dużo jak za takie warunki i obsługę. Mi musiał poprawiać jeszcze fryzure, bo bym nie wyszedł z "falami" po bokach głowy. Muszą zacząć się szkolić i zainwestować w to miejsce, bo przyszłości nie wróżę dobrej temu miejscu. Zasługują na 2-3 gwiazdki, ale daje 1, bo może coś do nich dotrze i się ogarną trochę. Pozdrawiam czytających

  2. MK Hermanos ★☆☆☆☆

    Gorszego cięcia nigdy nie miałem, mają szczęście że mnie nie skasowali i przyznali się do błędu, jednak 2 miesiące okresu wakacyjnego w plecy! Nie polecam!!!

  3. pawelvg1 ★★★★★

    Do tej pory się nie zawiodłem. Jak na dzisiejsze standardy jest bardzo tanio, dodatkowo na jakość też nie można narzekać. Może nie jest to jakość najlepszych barberow w WWA ale cena też nie ta.

  1. Punhan Quluzade ★★★★★

    Zawsze chodzę do tego miejsca. Jestem tu bardzo zadowolony. pracownicy byli uśmiechnięci, jestem bardzo zadowolony z obsługi. Moim zdaniem dobrze znają się na swojej pracy

  2. Adrian Bottner ★★★★★

    Polecam. Idealne strzyżenie i przycinanie brody. Pełen profesjonalizm!

  3. Wojciech Olszewski ★★★★★

    Korzystam z usług Anvara od ponad roku, za każdym razem wychodzę bardzo zadowolony.

  1. Bartosz Górczyński ★★★★★

    Wszystko super. Pan Anvar to jest jednak fachowiec :) i bardzo miły. Powodzenia i wielu klientów!

  2. stepaw ★★★★★

    Polecam bardzo, korzystam od lat. We własnym lokalu jeszcze lepiej :) !

  3. Maciej “Maciek” ★★★★★

    Anvar to wielki profesionalista. Każda wizyta jest przyjemnością, dokładne strzyżenie, zawsze dopytuje o szczegóły. Polecam każdemu!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ANVAR BARBERSHOP?

ANVAR BARBERSHOP znajduje się przy Aleja Niepodległości 124, Mokotów, 00-608 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ANVAR BARBERSHOP?

Można skontaktować się z ANVAR BARBERSHOP pod numerem +48 534 642 745

Jak można dotrzeć do ANVAR BARBERSHOP?

Do ANVAR BARBERSHOP można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements