Pani Marzenką, tak chyba ma pani na imię z fryzura irokeza ,świetna fryzjerka ,moje włosy do pasa obcuela dokładnie tak jak chciałam, to już kolejna wizyta u tej pani dziękuję bardzo jeszcze raz
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Maciejczak ★★★★★
-
Alex Alimova ★★★★★
Mama bardzo zadowolona, fryzurka marzenia. Przemiłe pani w tym salonie. Polecam
-
Tomasz Ciesnowski ★★★☆☆
Umiarkowana opinia jest fryzjerka który strzyże szybko i dokładnie i zapłaciłem 30zl za męskie a tydzień później 45 i było nierówno i niedbale
-
Edyta M. ★★★★★
Polecam Panią kosmetyczkę Kasię. Bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę dopasowując do potrzeb klienta. Chodzę od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z efektu.
-
marzena850 ★★★☆☆
Byłam pierwszy raz i nie jestem zadowolona z usług Pani Anety,chciałam skrócić jeszcze włosy gdy już ostrzygła tył,ale ze złą miną oświadczyła,że przecież musi zacząć wszystko od nowa! Widać brzydkie linie cięcia, włosy się nie układają i nie mają kształtu boba o którego prosiłam są za to dość mocno wycieniowane.Wszystko co mówiłam było negowane jakbym nie mówiła prawdy o swoim stanie włosów i głowy (pani nie wierzyła,że w innym salonie spalono mi włosy i skórę głowy).Pójdę jeszcze raz,ale na pewno nie do tej Pani.
-
Raz dwa ★☆☆☆☆
Przyszlam do salonu z juz rozjasnionymi wlosami i sporymi odrostami ok 5 cm. Najpierw poprosilam o rozjasnienie odrostow, wyrownanie koloru i “ztonowanie” do chlodnego blondu jednak panie zaproponowaly balejaz mowiac ze bedzie wygladal naturalniej. Przystalam na to, uznalam ze zaufam, w koncu znaja sie lepiej ode mnie. Jednak bardzo sie rozczarowalam. W salonie wlosy wygladaly calkiem ladnie, inne swiatlo, ladne modelowanie, obciecie z ktorego akurat jestem zadowolona i jak spojrzalam na siebie w lustrze to poczulam sie swietnie. Niestety euforia szybko minela i jak weszlam tylko do domu to oslupialam. Kilka kolorow na glowie: od zlotego blondu po chlodny az do siwego i na dokladke lekko mniej rzucajace sie w oczy odrosty na czubku glowy. W skrocie mowiac moje wlosy wygladaja tak samo jak przed wizyta a nawet gorzej bo zostaly spalone, przed lustrem w domu zobaczylam odstajace antenki u nasady. Najsmieszniejsze jest to ze dokupilam odzywke za 60zl ktora miala ochronic moje wlosy a w efekcie i tak sa zniszczone, po prostu porazka. W sumie zaplacilam 290zl, strata pieniedzy i czasu.
-
jan tomaszewski ★★★★★
Bardzo polecam! W wejściu widać uśmiechnięta buzię witającą gości a zaraz później równie wesołe twarze doświadczonych fryzjerek. Nie ma problemu z kontaktem i umówienie się na wizytę. Obsługa jest profesjonalna, szybka, niedroga a efekt strzyżenia czy modelowania jest za każdym razem świetny. Szczególnie warto zapisywać się do Pani Marzenki!!!, która moim (i nie tylko) zdaniem wykonuje swoją pracę co najmniej na 110%. Zawsze uśmiechnięta, miła, wie co trzeba zrobić, proponuję ciekawe zmiany, z doświadczeniem - MEGA. Serdecznie Polecam, rzadko kto tak dba o swoich klientów jak Pani Marzenka!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Euro-Style - M.Kamińska, E.Kaliś?
Euro-Style - M.Kamińska, E.Kaliś znajduje się przy Ludwika Kondratowicza 4, Targówek, 03-242 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Euro-Style - M.Kamińska, E.Kaliś?
Można skontaktować się z Euro-Style - M.Kamińska, E.Kaliś pod numerem +48 226 742 254
Jak można dotrzeć do Euro-Style - M.Kamińska, E.Kaliś?
Do Euro-Style - M.Kamińska, E.Kaliś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku