Miłe miejsce na popołudniową kawę i ciasto. Zamówiłam flat white i kawa była idealna, ciasto malinowe — pyszne. Jedyny minus: trochę długi czas oczekiwania (ok. 15 min), ale opłacało się.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Kowalska ★★★★★
-
Andy San ★★★★★
Pomimo, że było już po 17_ej zostałem miło przyjęty i elegancko obsłużony przez przemiły personel. Dostałem świetnego mielonego, ziemniaczki i buraczki a wszystko pyszniutkie i gorące. BRAWO POLECAM
-
Katarzyna Semczuk ★★★★★
Mimo godziny 16 mozna bylo zjeść jeszcze obiad świeżo zrobiony. Dla mnie osobiscie odrobinę przy tłusty.
-
Agata Rylewicz ★★★★★
Bardzo dobre miejsce na konsolację. Personel uprzejmy i dyskretny, a jedzenie bardzo dobre. Niewielki ogródek pozwala odetchnąć powietrzem w tych trudnych chwilach. Polecamy
-
Krystyna Polanska ★★★★★
Miejsce godne polecenia szczególnie na konsolacje dla małej liczby osób. Pyszne zupy, dania główne gotowane z sercem jak dla rodziny. Szarlotka przepyszna! Miła obsługa i niewygórowane ceny. W pełni polecam!
-
M K ★★☆☆☆
Jedzenie jest tu drogie i bardzo przeciętne w smaku. Na plus duży rozmiar kotleta schabowego, ale z kolei trzech rodzajów surówki było każdej po jednej łyżce stołowej... Na zewnątrz są stoliki, przy których usiadłyśmy, natomiast hałaśliwe, rozpychające się krzesłami lokalne towarzystwo, które przyszło na posiłek do tego miejsca chwilę po nas, zepsuło wrażenia doszczętnie. Widać, że to stali bywalcy, skutecznie odstraszający innych klientów. Nie polecam.
-
Jacek Łopacki ★★★★★
Dobre domowe jedzonko , porcja ani mała ani duża , obsługa bardzo miła . Mogę z czystym sumieniem polecić
-
Piotr Wałachowski ★★★★☆
Bez wątpienia doskonale zlokalizowany obiekt dla spotkań typu stypa, że względu na lokalizację przy samej bramie Cmentarza Brudnowskiego. Komfortowo może tam jednocześnie zasiąść ok 30 osób. Może kilka osób więcej przy ustawieniu stołów w literę U. Jedzenie jest bardzo dobre, klasyczne polskie dania - zupełnie jak u mamy. Lokal jest czysty, dezynfekowana toaleta. Klimat lokalu prosty, skromny, ale dla tego profilu działania wystarczy. Dałbym więcej gwiazdek gdyby nie fakt, że jeden z mężczyzn podających dania miał okropnie brudne paznokcie. To mnie lekko zszokowało.
-
A Z ★★★★★
Organizowaliśmy tutaj konsolację i mimo, że z zewnątrz miejsce wygląda na przeciętny barek, który nie zachęca do wejścia do środka. To środek bardzo czysty i schludny. Jedzenie znakomite. Rosół domowy z dużą ilością marchewki - super doprawiony. Karkówka w sosie rozpływająca się w ustach, kopytka malutkie domowe - smak do dziś mam w ustach, surówki aż 3 i każda zachwycająca. Ciasta mieliśmy 3 rodzaje - szarlotka, sernik i czekoladowiec. Czekoladowiec zachwycający rozpływający się w ustach. Kawa również znakomita. Czujesz się jakbyś przyjechał do mamy na pyszny obiad mało jest w Warszawie miejsc z tak wybitnym jedzeniem. Gratulacje dla Pani lub Pana kucharza mistrzostwo. Napewno wrócimy tutaj może niekoniecznie na konsolacje ale obiady i obsługa najwyższych standard.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gastro Mama?
Gastro Mama znajduje się przy św. Wincentego 88A, 03-505 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gastro Mama?
Można skontaktować się z Gastro Mama pod numerem +48 518 356 257
Jak można dotrzeć do Gastro Mama?
Do Gastro Mama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku