Zamówienie z 7 grudnia niedziela wieczór. Zakończenie zatruciem pokarmowym u 2 osób. Przestrzegam!!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
lafemme ★☆☆☆☆
-
M. B. ★☆☆☆☆
Nigdy więcej Zupa Curry jest nie zjadliwa. Każda zupa powinna być na wywarze najlepiej a tu kusząca woda kokosowa , ale też dodatek sztucznego koncentratu pomidorowego i TONA PRZYPRAWY. Tam nie było nic czuć oprócz 2 łyżek curry. Szkoda 15 zł już lepiej zrobić sobie rosół na kostce i kilku warzywach i udkach. Tego nie dało się zjeść. Ludzie nie wymyślacie Bóg wie czego jak to nawet zjadliwe nie jest . Już zupa z marchewki byłaby lepsza albo 10 razy bardziej ogórkowa, której nie znoszę . Wymyślają sobie biznesy a sprawdzić to nie ma kto , co to za specyfik. No wg mnie ta zupa to nie powinna być dopuszczona do sprzedaży. To jakiś wynalazek Janusza biznesu bardziej, a nie danie obiadowe.
-
Natalia ★★☆☆☆
Ogólnie, słabo. Zamówiłam wrapa Santorini - pani w trakcie robienia informuje, że nie ma greckiego sera i proponuje mozzarellę, odmówiłam i wybrałam inny dowolny składnik. Pani blondynka położyła mi 3 plasterki ogórka w jednym miejscu, nie próbując nawet go rozłożyć we wrapie. Chłopak chciał zamówić California Bacon, to nie ma bekonu, więc w końcu nie wziął. Na koniec jak tylko wzięłam 2 gryzy wrapa, to z dołu zaczął CIEKNĄĆ sos, dosłownie strumieniem, rozlewając się wszędzie dookoła. Co z tego że był dobry w smaku, jak nie dało się go normalnie zjeść.
-
Wiktoria Luchowska ★★★★★
Wszystko super! Przemiła obsługa. Bardzo czysto, a jedzenie pyszne i świeże. Pan z obsługi namówił mnie na pobranie aplikacji, w której można zdobyć super zniżki. Polecam!!!!
-
Aleksandra Wójtowicz (AldraW) ★★★★☆
Punkt na najwyższym piętrze Sadyba Best Mall w dziale jedzeniowym. Możliwość parkowania na parkingu - pierwsza godzina gratis. Szybko smacznie i zdrowo. Niestety nie jest tanio. Nie jest to mój ulubiony Salad Story - wiadomo klimat zupełnie inny niż w punktach które nie są w galerii handlowej, ale fajnie że jest alternatywa dla typowego fast food.
-
Yana Ilmovska ★★★★★
Bardzo dobry wrap, smaczny i soczysty, wspaniały smak, miła obsługa
-
Anna Łoz ★★☆☆☆
Na początku chcę podkreślić, że uwielbiam sałatki z Salad Story. Niestety obsługa w SBM Warszawa wszystko psuje:( Nie wiem po co są wagi, bo za każdym razem waga sałatki jest znacząco różny. Nawet przy zamówieniu dwóch jednakowych jednocześnie waga i proporcje są różne. Dzisiaj Pani wcale nie dodała jednego składnika:( Raz kupiłam burgera: Rozumiem, że obsługa może być nowa i robić wszystko powoli i według kartki, ale chwytanie burgera ręką bez rekawiczki, żeby go zapakować - JEST NIEDOPUSZCZALNE!!! W tej restauracji jest tylko jeden pan, który wie co robi, ale jest tu bardzo rzadko. Muszę znaleźć inną restaurację Salad Story, może tam będzie lepiej wykwalifikowany personel.
-
Aleksandra Mąka ★★★★★
Fajna opcja zdrowego i smacznego jedzenia na mieście lub na wynos.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salad Story?
Salad Story znajduje się przy Powsińska 31, Mokotów, 02-920 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salad Story?
Można skontaktować się z Salad Story pod numerem +48 883 644 446
Jak można dotrzeć do Salad Story?
Do Salad Story można dotrzeć, korzystając z poniższego linku