Apteka z możliwością szczepienia. Miła obsluga
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Starzewski ★★★★★
-
Arkadiusz Czyżewski71 ★★★★★
Młoda Pani a jaki duży profesjonalizm. Polecam !!!
-
Anastasiia Horlova ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna farmaceutka była wieczorem 22.08.25! Przyszłam 3 minuty przed zamknięciem, a mimo to zostałam obsłużona z uśmiechem, bez pośpiechu. Bardzo dziękuję za tak pozytywne podejście do klienta.
-
Natalia ★★★★☆
Fajna apteka, zawsze wszystko jest czego potrzebuje. Najlepsza obsługa u najmłodszej Pani (chyba blondynki), nie wciska kitu, reakcja na potrzeby klienta zawsze trafna, widać że lubi to co robi. Odejmuje jedna gwiazdkę za jedna Panią z personelu która za każdym razem namawia mnie na jakieś lipne produkty obym zostawiła pieniądze (a i tak zostawiamy ich już wiele prawda?) czuję się jak w żabce wtedy, brakuje jeszcze apki.
-
Sylwia Sylwia ★☆☆☆☆
Edit Bardzo dziękuję za tak szybką i obszerną odpowiedź na moją opinię. Niestety nie dotyczy ona braku recepty, placówka medyczna błąd naprawiła i otrzymaliśmy kod 3h później (co zresztą wyjaśniłam w aptece). Dotyczy ona wyłącznie zachowania farmaceutki. Gdyby powiedziała zwyczajnym tonem nie mogę, ta opinia nigdy by się tu nie pojawiła. Więcej, jako osoba posiadająca wiedzę w tamtej sytuacji mogła mi polecić coś uśmierzającego silny ból bez recepty do momentu otrzymania kodu (mój mąż z powodu bólu nie spał całą noc i był bardzo cierpiący-ja chcąc mu pomóc nie wpadłam na pomysł kupna innego leku przeciwbólowego. I właśnie tu apteka bardzo zawiodła.) Jeszcze raz chciałabym wyraźnie podkreślić, że jestem pewna, że nie zinterpretowałam błednie tego zachowania i jest mi bardzo przykro, że zostałam tak potraktowana (a w tamtym momencie było jeszcze bardziej). Mieszkamy obok, kupowaliśmy często, niestety z powodu tego zachowania więcej nie przyjdziemy. Ruda, większa farmaceutka podnosi głos na pacjentów szukających pomocy w sytuacji, gdy lekarz nie wystawił kodu na lek. Bardzo nieadekwatne zachowanie w miejscu, gdzie empatia powinna być na pierwszym miejscu. Zachowanie, które nie powinno być akceptowane w żadnym miejscu, a szczególnie w aptece. Wiem, ze jest ogromny problem z personelem, ale jednak osoba mająca problem z utrzymaniem emocji na wodzy nie jest najlepsza osoba na tym miejscu
-
Paulina Gładysz ★★★★★
Miły personel, doradzi w razie potrzeby, ceny porównywalne do innych aptek.
-
Anna Zając ★★☆☆☆
Miła obsługa i potrafiącą doradzić, ALE straszne braki (jeszcze mi się nie udało zrealizowac całej recepty tam) i pani dzisiaj szukała po całej aptece jednej popularnej rzeczy, bo nie wiedziała, gdzie powinna być!
-
Karolina ★★☆☆☆
Bardzo słabe zaopatrzenie, wszystko na zamówienie "na jutro". Nie polecam
-
Artur ★★★★★
Nie jestem stałym klientem aptek, ale POLECAM miła obsługa, pomocny personel (w sensie doradzenia).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka AMICA?
Apteka AMICA znajduje się przy św. Wincentego 54, 03-531 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka AMICA?
Można skontaktować się z Apteka AMICA pod numerem +48 226 783 575
Jak można dotrzeć do Apteka AMICA?
Do Apteka AMICA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku