Opinie

  1. Ewa Budzińska ★★★☆☆

    Wizyty w salonie to "hit or miss". Korzystałam parę razy oraz polecałam innym. Po pierwszych wizytach wychodziłam zachwycona: fryzura zgodna z nowymi trendami i ładnie wystylizowana. Jednak ostatnio wizyty to spore opóźnienia (20-30 minut), mniejsza staranność w wykonaniu usługi i znaczący skok cen. Na razie odpuszczam.

  2. Elif Deniz ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego salonu fryzjerskiego. Poprosiłam o strzyżenie w stylu „butterfly cut”, które miało stopniowo skracać się ku przodowi, ale fryzjerka obcięła mi całe boki w grube grzywki i zostawiła tył zbyt długi. W rezultacie jedna część moich włosów jest bardzo krótka, a druga zdecydowanie za długa. To fatalne cięcie naprawdę mnie zasmuciło – moje włosy rosną bardzo wolno, a teraz przód po obu stronach wygląda okropnie. Nie wiem, co mam zrobić, i zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

  3. Śniąca Ziemia psychoterapia i warsztaty ★★★★★

    Byłam na cięciu u Mateusza. Jestem zachwycona! Końcowa fryzura - absolutny sztosik. Bardzo dobrze rozmawia się z Mateuszem - dokładnie wysluchał o co mi chodzi, zrozumiał i doradził. Fajnie spedziłam czas, a efekt przewyższył moje oczekiwania. A przy kręconych włosach to nie jest takie oczywiste. Atmosfera salonu - totalnie przyjazna. Cena - bardzo przyzwoita. Bardzo polecam i zdecydowanie wracam. Wielkie dzięki! Dominika

  1. Dew ★★★★★

    Bardzo polecam wizytę w tym salonie a szczególnie usługi u Kary! Dawno nie czułam się tak dobrze zrozumiana, wysłuchana i zadbana jak tutaj. Kara doradziła mi w styluzacji, zadbała o komfort i była po prostu zwyczajnie przemiłą i cudowną fryzjerką. Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta ❤️

  2. Booru ★☆☆☆☆

    Byłam w salonie na konsultacji. Fryzjer (Kasper?) z lekceważącym i wręcz drwiącym podejściem mówił o kondycji moich włosów, zapytany co mogę zrobić, by ją polepszyć, jedyne co polecił to inny zabieg w tym samym salonie. Także rozczesał na sucho (!) falowane włosy. Gdy te się spuszyły, obwinił o to kondycję włosów. Zapytany co mogłabym zrobić z włosami, wzruszył tylko ramionami. Fryzjer także nie słuchał mnie, albo przynajmniej bardzo mocno nie zrozumiał tego, co chciałam przekazać - gdy mówiłam "myślę o czymś w tym stylu", "myślę o czymś podobnym do tego", miałam wrażenie, że brał pokazywane zdjęcia za "chcę tego 1:1 dokładnie jak na zdjęciu" i np. odradzał dekoloryzacji, mimo, że nawet o niej nie wspomniałam. Mam włosy naturalnie blond, wcześniej wykonywany był balejaż - odrosty dalej są koloru blond, tylko ciemniejsze. Fryzjer najwyraźniej nie rozpoznał tego, z przekonaniem mówiąc, że "na grzywce kończy mi się blond", podczas gdy na grzywce kończyło się tylko rozjaśnienie. Doświadczenie ogólnie nieprzyjemne, mocno rozczarowałam się mimo wielu poleceń - odczułam nieprofesjonalizm, czułam się niesłuchana i potraktowana nieżyczliwie. Nie polecam tego miejsca.

  3. Justyna Woźniakowska ★★★★★

    Gorąco polecam salon oraz Tommy’ego jako fryzjera. Tommy bardzo dokładnie wysłuchał, jaki efekt chciałabym osiągnąć, tego jak na co dzień zachowują się moje włosy oraz przyjrzał im się osobiście – czułam dzięki temu, że dobierana fryzura jest faktycznie tą najlepiej pasującą. Czekałam z wystawieniem opinii kilka dni, żeby móc potwierdzić, jak włosy będą się zachowywać po umyciu, bez i z stylizacją, itd. – i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że oczekiwania zostały dokładnie spełnione. Dodatkowo sama atmosfera była przemiła, nie należę do osób, które lubią rozmawiać u fryzjera czy kosmetyczki, ale tutaj ta rozmowa działa się w sposób naturalny.

  1. malepszy m ★★★★★

    miejsce nie jest dla osób które chcą na szybko wpaść, zrobić „to co zwykle” i zapomnieć o przebiegu wizyty następnego dnia. ja, podczas krótkiego strzyżenia nauczyłam się o swoich włosach więcej niż od wszystkich fryzjerów u jakich byłam do tej pory razem wziętych. widać, że pracują tu ludzie z zajawką i pasją, a w dzisiejszych czasach naprawdę ze świecą takich szukać. ceny są może faktycznie wysokie, ale to dlatego, że są adekwatne do jakości usług. będę wracać. jedyna uwaga: jeśli wiecie wcześniej, ze będzie opóźnienie to warto wysłać SMS do klienta. ja akurat miałam cały czas na świecie, ale na pewno wielu to doceni :)

  2. Andrii Vorobets ★☆☆☆☆

    Dobrze się gadało z osobą która wykonywała usługa, poza tym żadnych pozytywnych aspektów. - Strzyżenie trwało maks 15 min (tak, powiedziałem że zapuszczam, ale można było chociaż zrobić cieniowanie tych włosów). - Lewa strona ma więcej objętości niż druga, jest asymetryczna. - Fryzjer nie pokazał jak wygląda fryzura z tyłu, po powrocie do domu zauważyłem że mam na karku nieścięte włosy, chociaż na początku mówiłem że mam z tym miejscem problem i chcę coś z tym zrobić. - Nie wiem jakiej techniki została użyta, ale efekt schodków i nieścieniowanego tyłu również uzyskaliśmy. Wniosek: Nie wiem czy to wynika z braku profesjonalizmu, a może z tego że panu fryzjerowi się nie chciało bo byłem ostatnim klientem, pytanie zostaje otwarte… Btw musiałem po powrocie do domu usuwać samodzielnie włosy z karku. Nie polecam tego miejsca!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Toxic Hair?

Toxic Hair znajduje się przy Zygmunta Hübnera 1, Żoliborz, 01-756 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Toxic Hair?

Można skontaktować się z Toxic Hair pod numerem +48 600 823 523

Jak można dotrzeć do Toxic Hair?

Do Toxic Hair można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements