Opinie

  1. Александр Воловой ★★★★★

    Dzień dobry Ja i moja rodzina zawsze kupujemy tu pierogi z mięsem i serniki - bardzo, bardzo smaczne! Dziś po raz pierwszy spróbowaliśmy mieszanki mięsno-grzybowej - super, bardzo nam smakowało!!! Dziewczyny, które pracują, są grzeczne i przyjazne! ! ! Polecam!!!

  2. Oliwia ★★★★☆

    Bardzo dobre pierogi z truskawkami oraz z serem i malinami. Lepione na miejscu tuż po zamówieniu. Naleśniki z serem też super. Szkoda tylko że lokal nie był klimatyczny, a sztućce były plastikowe.

  3. Ferhat karayamaç ★★★★★

    Pyszne i świeże! Delikatne ciasto, dużo farszu. Po prostu pycha.

  1. Justyna ★★★★★

    Rewelacyjne pierogi. Bardzo cienkie ciasto i dużo pysznego farszu.

  2. Sebastian G. ★★★★★

    Po dzisiejszej wizycie wiem, że do Was wrócę. Pierogi pyszności!

  3. Татьяна Боровская ★★★★★

    Bardzo smaczne pierogi ! Świetny wybór! Różne wypełnienia. Lody z naturalnymi jagodami! Przyjemny uprzejmy personel!

  1. Оксана Пугачева ★★★★★

    Jak dobrze, że w naszym miejscu otworzyła się Gastronomia. Pierogi z mięsem, z serem i malinami, z serem i jagodami są pyszne. A na deser można kupić lody!!! Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Bueno?

Bar Bueno znajduje się przy Rossiniego 2, 03-289 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Bueno?

Można skontaktować się z Bar Bueno pod numerem +48 796 499 691

Jak można dotrzeć do Bar Bueno?

Do Bar Bueno można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements