Do salonu Hair by Kari przychodzę od momentu, kiedy tylko się otworzył. Na przestrzeni tych lat, Karina spełniała każdą moją zachciankę, od schodzenia z brązu, do włosów różowych, czy ciemny blond. Aktualnie od 2/3 lat wykonuję tylko i wyłącznie chłodny blond, który za każdym razem mnie zachwyca. Karina dodatkowo zawsze doradzi odpowiedni ton czy zalecaną długość ścięcia. Za każdym razem dostaję bardzo dużo komplementów dotyczących moich włosów. Polecam serdecznie salon! Na przestrzeni tych lat nie tylko Karina wykonywała moje koloryzacje, za każdym razem wychodziłam tak samo zadowolona. Każda z Pań tam pracujących trzyma niesamowity poziom. Mam do tego salonu takie zaufanie, że zawsze wchodzę i mówię, aby zrobiły mi coś ładnego i zdaje się na ich doświadczenie - nigdy mnie nie zawiodły. Z całego serca polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Wiejak ★★★★★
-
A T ★☆☆☆☆
Dramat w 5 aktach, czyli Bareja wiecznie żywy. Akt 1. Konsultacje Do salonu umówiłam się na koloryzację po nieudanej wizycie w innym salonie. Miałam przejaśniene włosy i chciałam uzyskać bardziej naturalny odcień blondu. W tym celu napisałam do salonu na FB gdzie przedstawiłam co aktualnie mam na włosach i co chciałabym uzyskać, posiłkowałam się zdjęciami. Z racji, że mieszkam blisko sama zaproponowałam spotkanie ponieważ chciałam żeby fryzjerka zobaczyła na żywo co przyjdzie jej poprawiać. Pracownica salonu zapewniała mnie, że efekt będzie naturalny, że zapoznała się z moim wiadomościami i że zaprasza na wizytę na drugi dzień. Akt 2 Wizyta Niestety kolor już w salonie mi nie odpowiadał, zakomunikowałam, że wyszedł dość ciemny, na co fryzjerka odpowiedziała że cyt. "tu tak kolory wychodzą, bo ściany są ciemne, i że kolor się jeszcze spłucze ". Dodam, że na tym etapie nie widziałam jeszcze, że odrost przy samej skórze, a szczególnie pod grzywką i przy skroniach jest rudy. Zobaczyłam to dopiero w świetle dziennym w domu. Wcześniej zapłaciłam za usługę łudząc się, że kolor po myciu będzie jaśniejszy. Akt 3 Poprawka Niezwłocznie, na drugi dzień udałam się do salonu poinformować o sytuacji. Fryzjerka bez żadnego "ale" od razu zaproponowała poprawkę, przyznając mi rację że "kolor wyszedł za ciepły". Tego samego dnia nałożyła toner i zaleciła aby umyć włosy dopiero 48 h po wizycie. Akt 4 Umyj włosy jesteś ruda. Poprawka miała miejsce w sobotę, włosy umyłam w poniedziałek. Wcześniej "dałam czas farbie, bo ona jeszcze pracuje przez 48h". Według zaleceń oczywiście. Jak można było się domyślić za wiele się nie zmieniło, odrost nadal był rudy, a ja rozczarowana. Toner nie zniwelował tej masakry. Akt 5 Obsługa klienta. Klient jako zło konieczne. Czy może spotkać cię coś gorszego w tym salonie niż rudy odrost? -Tak, zdecydowanie. Kontakt z obsługą tego przybytku. Tu mogłabym pisać długie elaboraty. W każdym razie Bareja by tego nie wymyślił. Absurd goni absurd. Załączam zdjęcia korespondencji z salonem. Na oficjalną wiadomość w sprawie reklamacji i ponownie przedstawienie problemu - czyli tego nieszczęsnego rudego odrostu, zostałam oceniona jako osoba niezdecydowana, podejrzana i stosująca mowę nienawiści. Dokładnie takie wyrażenia zostały użyte w rozmowie. Jeszcze chwila a kolor mojej sukienki byłby problemem. W każdym razie nie RUDY ODROST, to przecież nie problem. A na pewno nie problem pań pracujących w tym miejscu. Z tym, drogi kliencie radz sobie sam. Zachęcam do zapoznania się z korespondencją, wrzucam też zdjęcia z przed koloryzacji (włosy bardzo jasne) i po koloryzacji w tym salonie. Czytając komentarze, w tym odpowiedzi salonu upewniam się tylko, że nie jestem jedyną potraktowaną w ten sposób klientką. Salon szuka absurdalnych wymówek, aby nie ponieść odpowiedzialności i nie odnieść się do zarzutów. (Przypominam - rudy odrost, źle wykonana koloryzacja). Salon zarzucił mi między innymi podejrzany według niego sposób umówienia na konsultacje (sama wizyta była umówiona osobiście w salonie) robienie czegoś z włosami w domu (czego nie napisali), a nawet mowy nienawiści. No nic, zachęcam do lektury screenów i czekam na "profesjonalną "odpowiedź salonu z kolejnymi absurdalnymi zarzutami. Umieram z ciekawości co znowu źle zrobiłam że mam ten brzydki rudy odrost.
-
Kamila Sokołowska-Ziemak ★★★★★
Z salonem jestem związana od momentu kiedy się otworzył. Karina profesjonalnie zajmuje się moimi włosami od 6 lat i przez ten czas nie miałam ani razu zastrzeżeń do jej pracy. Wykonała mi pierwsze rozjaśnianie, poradziła sobie z moim bałaganem na głowie w postaci samodzielnej koloryzacji w domu i kwiatkami jakimi były zielone włosy po farbie loreala. Miałam na głowie juz mnostwo odcieni blondu, zawsze taki o jaki prosiłam. Moje włosy nigdy nie były spalone i słabe po tych koloryzacjach. Odważyłam się na zmianę koloru na bardzo ciemny brąz, stwierdziłam że jak nie Karina, to nikt inny. Wyszło pięknie, jednak po jakimś czasie chciałam wrócić do blondu. Tak więc wrociłyśmy bez problemów stopniowo. Załączam zdjecia kilku koloryzacji. Tej najciemniejszej niestety nie mam zdjecia tuż po. Polecam z czystym sumieniem usługi w Hair by Kari. Zawsze miło i przyjemnie. Zawsze wracam z najwiekszą przyjemnością ❤️
-
Julia Kol ★★★★★
100%Polecam. Rozjasnianie od lat na czarno farbowanych włosów farbą z drogerii, czasami nie jest łatwą sprawą. Jednak przecudowna Pani Fryzjerka nie miała z moimi czarnymi włosami absolutnie żadnego problemu. Zdecydowanie jest profesjonalistką w swoich fachu! W końcu mam wymarzoną koloryzację! No i cenowo-sztos! Polecam!
-
Paulina B ★☆☆☆☆
Poszłam na ujednolicenie koloru, miałam w 2/3 bardzo jasny blond i w 1/3 odrosty (ciemny blond). Poprosiłam Panią fryzjerkę, żeby dobrała mi kolor pod treskę, którą ze sobą przyniosłam - ciepły jasny blond. Po zabiegach na odrostach wyszedł mi pomarańczowo-beżowy blond, a reszta zimny szary blond. Pani fryzjerka stwierdziła, że to wygląda bardzo dobrze i inaczej się nie da, bo 2/3 włosów miałam rozjaśniane i nie przyjmą koloru. I za to zapłaciłam 300zl. Dziękuję bardzo, tyle mogłam osiągnąć za 40zl farbą z Rossmana i w dodatku nie psuć koloru na reszcie włosów. A za tydzień mam wesele...
-
Beata Mroczek ★★☆☆☆
Hmm... miałam nie wydawać żadnej opinii ale może coś się zmieni. Korzystam z usług tylko okazjonalnie w razie braku terminów w innym salonie. Korzystałam 2 razy z usług fryzjerskich niestety za pierwszym razem loki i za drugim też porażka... za kazdym razem łzy się cisną. Dlaczego w innym salonie potrafią a tutaj nie. Zwykły manicure hybrydowy trwał ponad 2 h nie jak w innym salonie do godziny...
-
Katarzyna Dolecka ★★☆☆☆
Długo ze sobą walczyłam czy zostawić opinie czy nie z kilku powodów. Zdecydowałam się w salonie na usługę dekoloryzacji ponieważ moje włosy były ciemno brązowe. Rozumiem, że rozjaśniacz nie zawsze może złapać bądź nie złapać równo. Tak się stało w przypadku moich włosów i nie jest to wina fryzjerki. Jednakże na samym wstępie wizyty zaznaczyłam i pokazywałam zdjęcia dokładnego odcienia, który chciałam uzyskać, a Pani fryzjerka zgodziła się na to. Zaufałam przy wyborze farby ponieważ nie znam się dobrze. Jednakże zostałam na głowie z pół rudym, pół chłodnym blondem, co z odcieniem brzoskwiniowego blondu nie miało nic wspólnego, a co zaznaczyłam już przy umawianiu się na wizytę. Pani próbowała mi nawet wyrównać kolor, ale nic z tego nie wyszło. Trochę pozostał niesmak, szczególnie przy takiej cenie.
-
Ewelina Bożek ★★★★★
Polecam każdemu kto marzy o pięknych włosach i miłej atmosferze podczas wykonywanej usługi. Pracują tam wspaniałe dziewczyny, z dużą wyobraźnią i cudownym poczuciem humoru :-) Z salonu Hair By Kari zawsze wychodzę zadowolona z poprawionym nastrojem na kolejne dni, a to wszystko dzięki pięknej nowej fryzurze. Ceny adekwatne do jakości usług.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hair by Kari?
Hair by Kari znajduje się przy Jana Kowalczyka 11, Białołęka, 03-193 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hair by Kari?
Można skontaktować się z Hair by Kari pod numerem +48 536 050 868
Jak można dotrzeć do Hair by Kari?
Do Hair by Kari można dotrzeć, korzystając z poniższego linku