Opinie

  1. Krzysztof Wilk ★★★★★

    Plov doskonały, mastava też. Smakują jak w Uzbekistanie. Polecam

  2. Wojtek Lang ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie, dobrze doprawione. Posiłki duże i estetyczne podane. Polecam

  3. Kuba Jakubczak ★★★★★

    Wszystko bardzo smaczne, świeże i dobre. Bardzo mi smakowało, pomimo tego, że kuchnia Uzbecka i wegetarianizm to nie dwa bratanki. Polecam

  1. Anna ★★★★★

    Pielmieni w bulionie bardzo smaczne, chyba jedne z lepszych jakie jadłam. Czeburek bardzo zwyczajny, ser mogłyby być lepszy. Manty - świetne ciasto, przepyszny szpinak. Lagman jedliśmy 1 raz i okazał się po prostu nie naszym smakiem. Myślę, że warto spróbować, każdy znajdzie coś dla siebie ☺️ Odejmuje gwiazdkę jedynie za czystość miejsca.

  2. Zuzanna Bocian ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie i świetna obsługa. Pyszna herbata w duzym dzbanku. Polecamy szczególnie Kutab z zieleniną :) na deser Napoleon mega smaczny

  3. Artur Saitkulov ★★★☆☆

    W lagmanie było 6 małych kawałków mięsa. To jest za mało. Plov jest ok.

  1. Julia Kvant ★★★★★

    Uwielbiam sieć tych restauracyj . Jedzenie jest zawsze świeże, bardzo smaczne , idealnie doprawione . Polecam jak najbardziej . Zarówno jak i menu lanczowe. Nie ma co więcej dodać , niebo w gębie. Dodatkowo powiem ze barszcz ukraiński jest na prawdę smaczny i autentyczny. Smakuje jak w domu. Jedno z mocnych punktów na mapie gastronomicznej .

  2. Bartek Jaroni ★★★☆☆

    Daje trzy gwiazdki jedną za obsługę druga za jedzenie. Pani obsługująca bardzo miła. Jedzenie smaczne bardzo miękkie fajne mięso, ziemniaki z wody zwykle raczej, bardzo dobry sos i przepyszny chlebek. Problemem natomiast jest ilość jedzenia w stosunku do ceny. Zamawiając jagnięcinie Kazan spodziewałem się jednak więcej niż 5 kawałków w tym 3 kości głównie 2 kawałków mięsa oraz jednego kawałka tłuszczu. Co zaważyło na końcowej ocenie. W tej cenie można zjeść dobra jagnięcinę i odpowiedniej porcji w innych miejscach w Warszawie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Samarkand Wilanów restauracja uzbecka?

Samarkand Wilanów restauracja uzbecka znajduje się przy Wandy Rutkiewicz 11, Wilanów, 02-956 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Samarkand Wilanów restauracja uzbecka?

Można skontaktować się z Samarkand Wilanów restauracja uzbecka pod numerem +48 574 387 777

Jak można dotrzeć do Samarkand Wilanów restauracja uzbecka?

Do Samarkand Wilanów restauracja uzbecka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements