Opinie

  1. dima hariv ★★☆☆☆

    to jest nienormalne(

  2. Fabian C ★★☆☆☆

    Nawet ok tylko bardzo mała i mało wyboru obsługa ehh też nawet ok

  3. Joanna Suchoparska ★★★★★

    Szybka dobra przekąska,miła obsługa ,jedzenie ciepłe i smaczne.

  1. Justyna K ★★☆☆☆

    Wszystko super gdyby obsługa klienta miała znaczenie a nie obie słuchawki w uszach i totalmy brak zainteresowania klientem. Przy obsłudze cały czas rozmawiał z kimś przez telefon. Poranna zmiana 29.03

  2. Agnieszka Magnuszewska ★☆☆☆☆

    Byłam już w wielu Żabkach, ale tej nie polecam. Zamówiłam Kebab na ciepło. Nie mają piecyka więc robią w opiekaczu. Wiem że trzeba trochę poczekać. Zazwyczaj czekam w takiej Żabce ok 3-4 minut. Pani po ok 1 minucie wydała jedzenie. Był zimny jak z lodówki. Jak bym chciała zimnego to bym nie prosiła o zagrzanie. Tragedia

  3. Leon Mostowski ★★★★★

    Wszystkim polecam

  1. Maciej Dunowski ★☆☆☆☆

    Nie ma black doga

  2. Volodymyr Hrudetskyi ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa , uparta starsza pani na kasie , nie polecam

  3. joanna xxx ★☆☆☆☆

    Do samego sklepu nie mam zastrzeżeń, zaopatrzony dobrze. Ale obsługa starszej Pani fatalna! Kobieta łaskę robi, że Cię obsłuży...

  1. J C ★☆☆☆☆

    Ta Żabka jest punktem nadania i odbioru przesyłek DHL. Niestety, tylko w teorii. W praktyce nie przyjmuje paczek od klientów (wychodzących) ani od kurierów (przychodzących) tłymacząc się "brakiem miejsca". Po co zatem zawracacie Państwo głowę klientom, marnujecie ich czas i szargacie nerwy, pokazując ten pukt jako miejsce w którym można nadać lub odebrać paczkę (dostępność na mapach DHL)? Nadać przesyłki nie można, nawet gdy przesyłka jest gabarytów niewielkich. Miałam dwukrotnie takie doświdczenie w tym miejscu, domyślam się, że to stała praktyka w tej Żabce. Bardzo proszę szanowna Żabko o wykreślenie się z listy pośreników DHL, bo tylko marnujecie czas i szargacie nerwy klientów. Jako punkt odbioru i wydawanie paczek jest to punkt niewydolny i nieudolny. NIE SPEŁNIA SWOJEJ ROLI.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Aleja Wilanowska 7/35, 02-765 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements