Opinie

  1. Dagmara B ★☆☆☆☆

    Zamówiłam jedzenie przez pyszne.pl. Po godzinie, jak zamówienie nie dotarło, zadzwoniłam do restauracji. Pani z zadowoleniem oświadczyła, że dzisiaj nie mają kurierów z pyszne.pl i kazała mi anulować zamówienie. Nie miałam takiej opcji. Dopiero po jakimś czasie od mojego telefonu restauracja anulowała zamówienie. Szkoda tylko że przyjęli realizację mojego zamówienia zamiast od razu je anulować. Nie polecam!

  2. Paulina Piatkowska ★★★★☆

    Zupa Pho z kurczakiem smaczna. Wyczuwalne nuty trawy cytrynowej, ale trochę mało makaronu, kurczaka i ziół. Duży plus za cytrynę, która jest dodawana do zupy. Z chęcią zjem ponownie.

  3. Weronika ★★★★★

    Bardzo lubimy tu wpadać. Miejsce wygląda niepozornie ale jedzenie jest pyszne i sycące. Udon z tofu i warzywami jest świetny a porcja wielka, zupa tom yum też super, vege sajgonek takich nigdy jeszcze nie jadłam i zrobiły na mnie świetne wrażenie. Są idealnie chrupkie, pełne warzyw i wciągające. Na jedzenie oczywiście czeka się krótko i jest gorące. Jedynie pad thai nas nie zachwycił ale może to kwestia sosu, że był za słodki. Ogólnie świetne miejsce na szybki i treściwy obiad w rozsądnej cenie. Szkoda tylko że nie ma ogródka:)

  1. Julia Radziszewska-Stańczak ★★★☆☆

    Jedzenie jest bardzo dobre natomiast obsługa klienta i podejście do klienta na bardzo niskim poziomie. Dostałam inne danie niż zamawiałam, a po zgłoszeniu reklamacji usłyszałam, że mogę sobie zgłosić reklamację do ubera, bo oni nie mają kierowcy, więc nie przywiozą mi tego dania, które zamawiałam i żebym złożyła kolejne zamówienie i za nie zapłaciła. Proponowanie przez obsługę restauracji żebym zjadła mięso, którego nie jem lub żebym sobie przyszła odebrać prawidłowe zamówienie (mimo opłaconej dostawy)- słabe rozwiązania z perspektywy usługobiorcy... Żeby zjeść kolację musiałam zapłacić za jedzenie drugi raz i drugi raz pokryć koszta dowozu. Drugie zamówienie prawidłowe i smaczne stąd całościowo 3 gwiazdki.

  2. Michał Zacharzewski ★★★★★

    Całkiem zacny, czysty bar azjatycki. Ceny nie za wysokie, porcje Odpowiednich rozmiarów, obsługa sprawna i szybka. Danie które jadlem - kurczak po tajsku - smakowało mi. Odpowiednia ostrość fajne przyprawy. Spędziłem lokal około 30 min i byłem jedynym klientem, jeśli nie liczyć sześciu czy ośmiu dowozów.

  3. Jan Pazdrowski ★★★★★

    Jedzenie naprawdę pyszne, nie smakuje tak sztucznie jak w innych tego rodzaju przybytkach, świeże produkty. Obsługa pomimo bariery językowej miła i bezproblemowa, krótki czas oczekiwania. Menu jest czytelne oraz wywieszone przed wejściem, co pozwala zdecydować się przed wejściem do lokalu i co ważne dla introwertycznej nastawionych do życia osób ograniczyć do minimum interakcje :) ceny może nie super niskie, ale odpowiednie do jakości potraw i jak najbardziej akceptowalne. Polecam w 100%.

  1. Wiktoria Kosycarz ★★★★★

    Wystrój jak na typowego chinczyka przystało. Jem tutaj bardzo często i naprawdę jest bardzo dobrze. Dania są przepyszne, cokolwiek sie weźmie! Polecam pad thai z kurczakiem, oraz z wołowina. Kurczaka w czosnku i maśle, oraz ogolnie wszystkie dania z kurczakiem. Bardzo fajne jest to, że honorują kartę studenta. Polecam goraco ;)

  2. Victoria Falej ★★★★★

    Pyszne ^_^ Duża porcja. Przytulne wnętrze. Fajny kącik dla dzieci. Serdeczne polecam!

  3. Tomasz Błaszczyk ★★☆☆☆

    Zamówiony makaron z wołowiną zimny , ponadto opakowanie w którym zostało dostarczone to jakaś pomyłka . Na dnie „kubełka” surówka, która niestety przyćmiła smak, niewielkiej ilości ciepłego makaronu . Szkoda, bo danie nawet smaczne, pomimo że zimne i wymieszane prawie z surówka, noi podane w kubełku na kapustę kiszoną . Za te pieniądze, stanowczo za mała porcja i żart z zastosowaniem opakowania na wynos. Być może na miejscu to samo danie podane na talerzu i ciepłe, zyskałoby większą notę , i bardziej by smakowało, niestety zamówienie z dowozem nieudane .

  1. Damian Zielinski ★★★☆☆

    Lokal jest fajnie urządzony, ale jedzenie pozostawia trochę do życzenia. Na zdjęciu Pad Thai. Jak dla mnie porażka. Wydaje mi się na 90% że został podgrzany w mikrofali. Niestety nawet to nie wyszło, ponieważ jedzenie było dość zimne. Bardzo mała porcja. Podane z jakimiś kiełkami które nadają się smakowo do dupy, jakieś gorzkie, w ogóle nie pasują do dania. Niestety, ale więcej tam nie zagoszczę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vina Express (Bar Kokos)?

Vina Express (Bar Kokos) znajduje się przy Stryjeńskich 19, Ursynów, 02-791 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vina Express (Bar Kokos)?

Można skontaktować się z Vina Express (Bar Kokos) pod numerem +48 731 677 777

Jak można dotrzeć do Vina Express (Bar Kokos)?

Do Vina Express (Bar Kokos) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements