Opinie

  1. Mikołaj Walęczak ★★★☆☆

    Niemiła, humorzasta pani z obsługi. Raz przyszedłem zapytać czy zmielą mi kawę. To odburkneli, że nieotwarci jeszcze a w ogóle co to za pytanie. Dziś po problemach telefonicznych przyszedłem zjeść lunch z voucherem. Pani najpierw powiedziała mi, że nie zrealizuje vouchera a później zadzwoniła że jednak zrealizuje. Okazało się, że voucher jednak chyba nie działa a może działa. Do tego moje zamówienie było zapakowane na wynos mimo, że wyraźnie prosiłem na miejscu. Gdy zapytałem o ketchup a pani powiedziała że 3 złote i powiedziałem że w takim razie jednak dziękuję nie dostałem żadnej odpowiedzi a jednynie krzywą minę. Tak samo gdy przewróciłem niechcący chusteczki pani spojrzała na mnie jakbym był jakimś intruzem. W lokalu pusto. Siwy dym, zapach i lepiące się stoliki. Jedyne co to chłop z Glovo przyszedł ale on to już nie dostał żadnej atencji. Koniec końców dostałem to co niby chciałem i nawet w cenie bez torby na wynos. Ale posiłek zjadłem w nienajlepszym przez obsługę klienta nastroju. Jedzenie pyszne ale mogłem zjeść w domu

  2. Piotr Góralewski ★★★★★

    Bobby Burger niezmiennie jest moją ulubioną knajpą z burgerami, ale ostatnio przekonałem się, że nie tylko burgery są tam świetne. Zamówiliśmy "burgera" z gruszką w wersji GoGreen, czyli przerobionego na sałatkę - pyszotka!! Bardzo polecam ten lokal i inne Bobby Burgery - są świetne :)

  3. Marven95 ★★★☆☆

    W porównaniu z innymi lokalami Bobby Burger ten wypada gorzej. Mięso było przypalone, frytki ok, dobrze doprawione. W środku przyjemny klimat ale na bardzo duży minus unoszący się zapach tłuszczu. Zostaje w ubraniach jak i we włosach na długo po wyjściu z lokalu. Co do kelnera nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja i uprzejmość.

  1. Sebastian Aleksander ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem, bardzo dobre, smaczne jedzenie tworzone ze świeżych składników. Pozdrawiam również Pana Michała i Mariusza, którzy zawsze dbają o dobrą atmosferę i humor w lokalu ;)

  2. Claudia X ★★★☆☆

    Niestety miejsce rozczarowuje, jedzenie również. Wita nas smród spalonego tłuszczu oraz głośna muzyka. Na plus- szybka obsługa. Po 10min oczekiwania na jedzenie od zapachu spalonego tłuszczu i dudniącej muzyki rozbolała mnie głowa, a ubrania przesiąkły niemiłym zapachem. Jedzenie tylko odrobinę lepsze niż w McDonald. Ani smak, ani wygląd nie ma nic wspólnego z dobrym burgerem. Wielka szkoda.

  3. Jacob Big Nutty ★☆☆☆☆

    To nie 2015 rok, powinni juz to zamknac bo zrobila sie zwykla sieciowka gdzie mlodzi bez doswiadczenia w gastro sa na kuchni, burgery fatalne, bulka sucha, nie wspominajac o tym ze przyszedlem na cheesy tuesday a obsluga mi powiedziala iz nie wspomnialem o tym przy kasie i teraz musze doplacic za dip serowy.. Zalosne

  1. Wiktor Kozłowski ★☆☆☆☆

    Zastanawia mnie co kieruję ludźmi którzy zostawiają tu 5 gwiazdek,najprawdopodobniej brak porównania,ja rozumiem że są różne gusta, ale jest też jakość produktów i sposób prawidłowego przyrządzenia co jest zero jedynkowe. Mamy na Ursynowie dobre burgerownie Wół na Stół, Texas,Burger Mama czy Goood Burger, a mimo to z jakiegoś niezrozumiałego powodu ludzie to jedzą i jeszcze oceniają na 5/5 Lata nie zamawiałem Bobby Burgera bo po porostu był słaby jakościowo, ale kierowany chciwością dałem się skusić. Że względu na promocję -30 procent Nic tam się nie zmieniło, buła sucha, mięso suche, wysmażone na wiór , nie pachnie grillem, właściwie nie pachnie niczym. Zamówiłem coś w stylu loaded fries Co było frytkami pokryte ugotowaną cebulą (jak do krokietów) i na to były położone 3 plastry boczku Koszmar Już nie wspomnę o brakach w zamówieniu Zawijajcie się stąd jak najszybciej i zróbcie miejsce tym którzy potrafią robić jedzenie

  2. shiva prajapati ★☆☆☆☆

    Jedna z najgorszych usług, jakie kiedykolwiek miałem w życiu. Zamówiłem zimny napój z jedzeniem. I wysyłają mi niewłaściwy, do którego zadzwoniłem i proszą o wymianę, ale mówią „nie”. One of the worst service I have ever had in my life. I ordered cold drink with food. And they send me wrong one I called and ask to replace but they says no.

  3. Piotr Tychanowicz ★★☆☆☆

    Byłem z rodziną. Trzy burgery ( różne ) w zestawach z frytkami i cola lub lemoniada. Ta ostatnia podana bez lodu beż słomki bez niczego. A temperatura ok. 27 stopni. Cola temperatura pokojowa. Teraz danie główne. Burger Bobby był ok. Taki na 6 w skali do 10. Buła ok. Mięso lekko nie dopieszczone. Dodatki w porządku choć ilość nie powala. Burger doble trouble becon chyba najbardziej równy. Ocena 7. Trzeci burger cheese becon niestety okazało się że podano hot becon co skutkowało ocena słabą dla sieci. Mimo tego obsługa stanęła na wysokości zadania i wydano właściwą porcję. Sam burger najbardziej z trzech beż wyrazu. Ocena 4. Jeszcze słowo o miejscu. Zdjęcie ogródka załączam jako komentarz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bobby Burger?

Bobby Burger znajduje się przy Kabacki Dukt 18, Ursynów, 02-798 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bobby Burger?

Można skontaktować się z Bobby Burger pod numerem +48 530 100 297

Jak można dotrzeć do Bobby Burger?

Do Bobby Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements