Opinie

  1. Kamila Kamila ★☆☆☆☆

    Wczoraj byłyśmy z koleżankami w tej restauracji ze względu na muzykę na żywo, niestety pierwsze wrażenie było bardzo złe. Tuż po wejściu spotkałyśmy się z nieprzyjemnym zachowaniem pana menadżera Tomasza, który zamiast przywitać gości, rzucił do nas tekstem: „po pierwsze to drzwi się zamyka”. Taki ton i sposób zwracania się do klientów jest absolutnie nie do przyjęcia. Gości nie traktuje się w ten sposób – było to niekulturalne, aroganckie i pozostawiło bardzo negatywne wrażenie już na starcie. Na szczęście sytuację próbował uratować pan kelner Marcin, który okazał się całkowitym przeciwieństwem pana menadżera. Był bardzo miły, uprzejmy, uśmiechnięty i profesjonalny. Od samego początku starał się poprawić atmosferę, był pomocny, cierpliwy i naprawdę dbał o komfort gości. Dzięki jego podejściu dało się jeszcze jakoś spędzić tam czas i poczuć, że komuś zależy na dobrej obsłudze klientów. Niestety, mimo zaangażowania pana Marcina, ogólny poziom obsługi klienta w tym miejscu jest bardzo słaby, a zachowanie menadżera skutecznie psuje odbiór całej restauracji. Szkoda, bo miejsce i muzyka na żywo mają potencjał, jednak takie traktowanie gości zniechęca do ponownych odwiedzin.

  2. Mo NIKA ★★★★☆

    Zawsze dobrze jest zboczyć z trasy na smaczne i syte jedzenie. Gospoda oferuje swojskie menu, ale ja załapałem się szczęśliwie na weekendową ofertę. Polędwiczki były przepyszne. Polecam też kartacze, które z tradycyjnym tłuszczem smakują wybornie. Wystrój w nadmiarze rekwizytów nieco przytłacza, ale wybór miejsca jest duży, więc można znaleźć zacisze. Zaskakujące jest doliczanie 10% obsługi do rachunku, ale taką informację znajdziemy na początku menu. Polecam.

  3. Izabela Niedzielska ★★★★★

    Gospoda ZALEWAJKA to miejsce w wiejskim klimacie z bardzo dobrym jedzeniem. Polecam zwłaszcza kartacze, które mają fantastyczny smak. Są naprawdę przepyszne. Porcja zawiera 2 całkiem spore kartacze, w połączeniu z bukietem sałata z sosem vinegret tworzą bardzo przyjemny zestaw. Nie odpowiadają mi osobiście ciemne wnętrza Zalewajki. Jest trochę ponuro i mrocznie. Ale za to zewnętrze otoczenie jest bardzo fajne. Polecam.

  1. Sylwia Tarczyńska ★★★★★

    Jedzenie najlepiej smakuje, gdy można się dzielić i smakować razem. Tu jest ta możliwość w super klimatycznym miejscu. Na rozgrzewkę wartko posmakować bimber Chłopski . Polecam zalewajkę, goloneczkę, przepyszną kaczkę w wiśniach, sezonowo szparagi w sosie czosnkowym … a na deser gruszka w czekoladzie. Całość dopełnia przemiła obsługa oraz uśmiech Pani manager. POLECAM

  2. Violetta Matusiak ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie przede wszystkim, schabowy jest fenomenalny, na pewno będziemy na niego wracać! Niedość, że kotlet jest na prawdę mega duży to jeszcze pyszna kapusta, na prawdę warto pojechać nawet kawałek za Warszawę do pobliskiego Konstancina na ten rarytas, smażony na smalcu, soczysty, no jak dla mnie petarda. Ponadto przepyszne wędliny, co prawda kosztuje prawie 50 zł, ale jest tego bardzo dużo, raczej przystawka na dwie osoby, dla jednej nie do przejedzenia. Przystawka z polędwicy wołowej też bardzo smaczna, specjał gospody. Żeberka, które również zamówiliśmy smaczne, chociaż nie jestem fanem żeberek akurat, a przy tym duża porcja. Niestety trochę długo czekaliśmy na kelnera, żeby domówić napoje, chociaż ruchu dużego nie było, ale to chyba jedyny minus tak na prawdę. Klimat gospody typowy dla „gospody”, który akurat ja bardzo lubię osobiście :) ogólnie miejsce moim zdaniem co najmniej warte odwiedzenia, polecam!

  3. Lukasz Grzella ★★★★★

    Nieźle jedzenie, akceptowalne ceny. Szczególnie polecam tatar wołowy i kotlet schabowy. Duży wybór alkoholi. Na uwagę zasługuje fakt że w środku znajduje się kącik dla dzieci oraz dodatkowo na zewnątrz jest mały plac zabaw. Przy rachunkach powyżej 200 zł jest automatycznie doliczany 10% serwis. Uwaga w restauracji nie ma zasięgu, ale jest wifi.

  1. Borys Melon ★☆☆☆☆

    Wizyta 11 listopada 2022 r. Od wejścia spotkaliśmy się z arogancją obsługi - zamiast "dzień dobry" usłyszeliśmy wyrzut "nie mam nic wolnego". Gdy poinformowaliśmy o rezerwacji odburknięto nam "to już mi się bardziej podoba". Gdy (właścicielka/menedżerka) zapytała kelnera o wolny stolik dla nas, usłyszeliśmy, że "wolny to może i jest, ale brudny". Po chwili niezręcznego oczekiwania zostaliśmy zaproszeni do stolika, a po drodze odburknięto, że czas oczekiwania na posiłki to minimum godzina. Nasza rezerwacja była na godzinę 16 - dosyć szybko zamówiliśmy posiłki (kelnerka wyglądała i zachowywała się tak, że nie byłem pewien, czy chce jej się płakać, czy spać), by około 20 minut później dowiedzieć się, że nie ma już gęsiny, na którą specjalnie przyjechaliśmy - restaurację otwierają o 11, byliśmy tam więc po 5h od otwarcia i dań ze specjalnego menu przygotowanego na ten weekend - już nie było. Zamówiliśmy więc inne dania z menu - kaczkę i żeberka. Po kolejnych kilkunastu minutach podano zupę i "czekadełko" w postaci 2 kromek chleba pokrojonych na pół, żeby wystarczyło dla 4 osób + smalec i ogórki. W tym samym czasie podano zupę - tu bez zastrzeżeń. Absurd gonił absurd, ale jakimś cudem po 1,5h dostaliśmy zamówione posiłki. Jeżeli chodzi o kaczkę - sos był fatalnie zredukowany, porcja pozostawiała wiele do życzenia. Restauracja bez poinformowania nas doliczyła do rachunku serwis (żenujący wręcz brak obsługi, burczenie i przewracanie oczami) - dla 4 osób! To nie była duża grupa, aby doliczać serwis z góry i bez poinformowania klientów. Tym bardziej, że w restauracji nie było wtedy zbyt wielu gości (wbrew problemom ze stolikiem - być może stoliki po prostu były brudne) i kelnerzy nie byli przesadnie zajęci. Koniec końców - dawniej restauracja z pysznym jedzeniem i przyjemnym klimatem, dziś klient czuje się wrogiem, w całej przestrzeni unosi się kurz, a obsługa i jedzenie pozostawia wiele do życzenia.

  2. Ewa Kostka ★★★★★

    Smaczne jedzenie, kilka obsługa, fajny klimat. Miejsce godne polecenia.

  3. Janusz Frelik ★★★★★

    Miejsce z klimatem jedliśmy obiad smacznie ceny umiarkowane sporo ludzi ,niedzielne popołudnie więc na danie trzeba trochę poczekać. Obsługa miła. Polecam

  1. Marek Wilski ★★★★★

    Przemiła sympatyczna obsługa, kompetentna i potrafiąca dobrze doradzić. Jedzenie pięknie podane, bardzo smaczne i dostępne cenowo przy takiej dobrej jakości. Duże porcje, jedno danie spokojnie wystarczyło, a deser śmiało mógłby być dla 2 osób. Polecam, a ja będę w Konstancinie za tydzień i ponownie tutaj przyjdę zjeść coś dobrego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gospoda Zalewajka?

Gospoda Zalewajka znajduje się przy Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gospoda Zalewajka?

Można skontaktować się z Gospoda Zalewajka pod numerem +48 500 699 208

Jak można dotrzeć do Gospoda Zalewajka?

Do Gospoda Zalewajka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements