Opinie

  1. Wiktoria Cholma ★☆☆☆☆

    Obsługa tragedia, przepadł mi kupon na darmowa coca colę zero 200 ml pan grzegorz przy kasie zamoobslugowej 3 razy przez co kupon mi przepadł wczoraj moja koleżanka tak samo potraktowano pracownik glupio sie tłumaczył

  2. oksana dovgopola ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła sprzedawca, nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ona ma na imię Iryna. Kiedy mój syn poszedł do tego sklepu, żeby kupić sobie wodę, to ona powiedziała po prostu, że nie ma czasu jego obsłużyć. Nie polecam tego sklepu. !!!

  3. Karolina ★★☆☆☆

    W gruncie rzeczy zaopatrzenie jest stosunkowo okay jednak większość obsługi tam pracującej to porażka (nielicząc przemiłej młodej dziewczyny). Jednak praca to praca i wypadało by chociażby odpowiedzieć na dzień dobry mówione przez klienta wchodzacego do sklepu, nie kontynuować prywatnej rozmowy telefonicznej podczas obsługi na kasie a także rzeczywiście sprawdzić czy posiada się produkt o który klient pyta (w tym wypadku były to wkłady do aroma king, psni otworzyła po czym od razu zamknęła szufladę nawet nie mówiąc czy są czy też nie lub nawet do niej nie zerkając)

  1. Oletka ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie. Kupiłem zapiekankę, pani zamiast tego żeby zrobić moje zamówienie obsługiwała 6 klientów. Później jak zapiekanka była zrobiona, okazało się że pani sprzedawca robiła w ogóle inną (prosiłem z salami dostałem z pieczarkami) Obsługa okropna.

  2. NUNA NINA ★☆☆☆☆

    Był dobry sklep, ale sprzedawca chłopec z rossii (sam o tym mówił) jest taki, że jak dułgo będzie tam pracować, to ja nie odwiedzę tego sklepu, bo jest przebiegły i kłamliwy. Nie mówi dobrze po polsku, próbuje przejść na rosyjski, jeśli ludzie go rozumieją, ale i po rosyjsky mówi płynnie i niezrozumiale. Oszukuje promocjami, odmawia anulowania operacji na miejscu (oszukuje, aby wykonać inną operację zamiast anulować), nie podaje kontaktu i sposobu na wystawienie reklamacji. Pokazuje klientom, że mu na nich nie zależy, a oni są nikim. Aplikacja żabki nigdy nie pyta! Bierze dla siebie paragony z akcjami, jeśli kupujący o nich zapomniał (a tym bardziej nie mówi o akcjach wcześniej). Z tym spszedawcem nigdy do żabki! A iina kobieta jest zawsze miła.

  3. Wiktoriak 919 ★☆☆☆☆

    Kupiłam pączki twarde jak cegła. Pieczywo suche- nie da się zjeść. Ludzie jak wy możecie coś takiego sprzedawać. Nie polecam.

  1. uszata ★★★★★

    Ile Żabek, tyle poziomów obsługi. Są Żabki gorsze i lepsze, a ta - moim zdaniem jest jedną z tych lepszych. Co prawda świeżo otwarta nie miała zbyt dobrej obsługi, często pracownicy byli zajęci telefonami i nawet nie zauważali, że ktoś wszedł do sklepu. Natomiast po zmianie właściciela jest to sklep, do którego chodzi się z przyjemnością. Ma dobre zatowarowanie, sensowne ustawienie regałów w stosunku do swojego metrażu i obsługę na jednym z wyższych poziomów. Polecam serdecznie.

  2. Izabela Izz ★☆☆☆☆

    Elitarna Żabka do której dostęp mają tylko mieszkańcy "Strzeżonego". Jeżeli ochroniarz postanowi wpuszczać ludzi do sklepu, to może nawet wpadną dodatkowe gwiazdki ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 144H, 04-443 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements