Opinie

  1. Patryk Karwiński ★☆☆☆☆

    W sobotę 19 VIII 2023 przyjechałem odebrać zamowienie internetowe. O 15:30 drzwi były zamknięte, mimo, ze apteka powinna być czynna do 16. Również na drzwiach nie było żadnej informacji

  2. Marek Brawursen ★☆☆☆☆

    Nagminnie Pani się spóźnia z otwarciem apteki. Wszystkie Apteki w okolicy otwarte od 7ej a ta od 8-30 o ile otworzą o czasie. Nie polecam, nie wiele dalej bo na Targowej są otwierane punktualnie od 7ej

  3. Konrad ★☆☆☆☆

    W dn.14.12.2022 oddałem nie sprawny ciśnieniomierz . Osoba próbująca używać urządzenia notorycznie skarżyła się na rozłączanie w czasie pomiaru i zdecydowałem iż oddam ( zwrot kosztów zakupu ) ciśnieniomierz tej firmy gdyż sytuacja powtarza się już 3-ktotnie . Dzień w którym składałem reklamacje przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Chaotyczność i oskarżenie mnie iż chcę , wyłudzić' zwrot za wadliwy sprzęt okazał się apogeum w tym punkcie dr.Max. Po nie potrzebnych nerwach i słownych przepychankach aparat został przyjęty do reklamacji. Nazajutrz dzwonię i próbuje skontaktować się z kierownikiem placówki franczyzowej i pani kierownik nakazem przywołuje mnie z powrotem!!!!. Stawiam się ale tak aroganckiej i ordynarnej osoby dawno nie spotkałem. Pani X nawet nie chce się przedstawić, cokolwiek świadczącego o tym iż zarządza bądź jest odpowiedzialna za aptekę. DRAMAT !!!!!! . W tym miejscu personel jest jest TRAGICZNY a pseudo panie kierownik do całkowitego przeszkolenia poczynając od podstaw a kończąc na znajomości prawa konsumenta. Dziś po emailu z centrali w dn.5.01.2023r odebrałem urządzenie . Serwis nie stwierdził żadnych wad .....ale zasugerował złe użytkowanie . Zostawiam bez komentarza i podejmę dalsze czynności jeżeli sytuacja się powtórzy. Jednakże próbowałem skontaktować się telefonicznie z centralą we Wrocławiu na podany nr. przez panią kierownik ale nikt tam nie odbiera . Stwierdziłem również iż te złe opinie względem miejsca , obsługi itp nie biorą się znikąd ....po czym opryskliwa ,dama' odpowiedziała że przychodzą tu tacy marudni jak JA !!!!.Dramat personalny jakich mało i szkoda bo miejsce na potencjał ale ze względów takiego podejścia i zachowania NIE POLECAM z racji takiego podejścia w miejscu gdzie powinni ludzie zdecydowanie uzyskać pomoc farmaceutyczną.

  1. Kondrat Love Food. ★☆☆☆☆

    W dn.14.12.2022 oddałem nie sprawny ciśnieniomierz . Osoba próbująca używać urządzenia notorycznie skarżyła się na rozłączanie w czasie pomiaru i zdecydowałem iż oddam ( zwrot kosztów zakupu ) ciśnieniomierz tej firmy gdyż sytuacja powtarza się już 3-ktotnie . Dzień w którym składałem reklamacje przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Chaotyczność i oskarżenie mnie iż chcę , wyłudzić' zwrot za wadliwy sprzęt okazał się apogeum w tym punkcie dr.Max. Po nie potrzebnych nerwach i słownych przepychankach aparat został przyjęty do reklamacji. Nazajutrz dzwonię i próbuje skontaktować się z kierownikiem placówki franczyzowej i pani kierownik nakazem przywołuje mnie z powrotem!!!!. Stawiam się ale tak aroganckiej i ordynarnej osoby dawno nie spotkałem. Pani X nawet nie chce się przedstawić, cokolwiek świadczącego o tym iż zarządza bądź jest odpowiedzialna za aptekę. DRAMAT !!!!!! . W tym miejscu personel jest jest TRAGICZNY a pseudo panie kierownik do całkowitego przeszkolenia poczynając od podstaw a kończąc na znajomości prawa konsumenta. Dziś po emailu z centrali w dn.5.01.2023r odebrałem urządzenie . Serwis nie stwierdził żadnych wad .....ale zasugerował złe użytkowanie . Zostawiam bez komentarza i podejmę dalsze czynności jeżeli sytuacja się powtórzy. Jednakże próbowałem skontaktować się telefonicznie z centralą we Wrocławiu na podany nr. przez panią kierownik ale nikt tam nie odbiera . Stwierdziłem również iż te złe opinie względem miejsca , obsługi itp nie biorą się znikąd ....po czym opryskliwa ,dama' odpowiedziała że przychodzą tu tacy marudni jak JA !!!!.Dramat personalny jakich mało i szkoda bo miejsce na potencjał ale ze względów takiego podejścia i zachowania NIE POLECAM z racji takiego podejścia w miejscu gdzie powinni ludzie zdecydowanie uzyskać pomoc farmaceutyczną.

  2. Paulina Hildebrand ★☆☆☆☆

    Jestem bliska złożenia skargi na "farmaceutkę" z tej apteki, bo kompletnie nie wie, co sprzedaje. Kiedyś może zrobić tym komuś krzywdę. Zgodnie z zaleceniem lekarza poprosiłam o paracetamol dla dziecka bez alkoholu (etanol). "Farmaceutka" stwierdziła, że w żadnym przeciwbólowym środku dla dzieci nie ma alkoholu (a w wielu niestety jest), bo nie byłby dopuszczony do sprzedaży. W efekcie sprzedała mi oczywiście produkt z alkoholem, nie sprawdzając składu. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

  3. Agnieszka Antończak ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna, P. farmaceutka starsza kobieta była bardzo opryskliwa, ponadto kolejka trwa bardzo długo ze względu na to ze ta Pani prowadzi długie rozmowy z klientami na prywatne tematy. Ponadto Pani nie wie czy jakiś produkt ma, gdzie go ma, jak otworzyć szafkę i czy w ogóle może ten produkt sprzedać. Strata czasu.

  1. Anna Ciok ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka tylko dlatego że mniej się nie da . Obsługa poniżej krytyki , na początku założyłam że to może gorszy dzień Pani która mnie obsługiwała ale niestety byłam kilka razy i za każdym byłam mocno zniesmaczona . Zdecydowanie odradzam

  2. Viktoria Nikitina ★☆☆☆☆

    Dzisiaj kupiłam tutaj aspirator dla dziecka. Poziom obsługi 0 gwiazd, Pani nie wiedziała gdzie w aptece można znaleźć katarek, dwa razy sprzedała mi coś innego i jakbym nie pilnowałam co się dzieje straciłabym 60 złotych dodatkowo Na szczęście tym razem zgubiłam tylko czas Upd: w końcu się okazało, że po trzech transakcjach nie sprzedali mi w tej aptece to o co prosiłam. Zamiast aspiratora dostałam filtry.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Dr.Max?

Apteka Dr.Max znajduje się przy Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Dr.Max?

Można skontaktować się z Apteka Dr.Max pod numerem +48 226 184 017

Jak można dotrzeć do Apteka Dr.Max?

Do Apteka Dr.Max można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements