Bardzo miła Pani w krótkich jasnych włosach
Zdjęcia
Opinie
-
Nataliia Krasitska ★★★★★
-
Ahmet Emre Koçay ★☆☆☆☆
Although I had muscle pain like crazy to breathe and although I could hardly breathe, the woman said go to the hospital without looking at my face and did not give me even though I had the medicine, I do not do my right to go to this pharmacy, I invite everyone to see this comment and we will once again show our stance against those who are racist. It was seen how he treated those who asked for medicine even though there was nothing, do not buy from this pharmacy, do not buy from this pharmacy, do not talk to those who buy, I tell you this with all my sincere intentions ---- Chociaż mam ból mięśni jak szalony, aby oddychać i chociaż ledwo mogę oddychać, kobieta powiedziała, że idź do szpitala, nie patrząc na moją twarz i nie dała mi, mimo że miałem lekarstwo, nie mam prawa iść do tej apteki, zapraszam wszystkich do obejrzenia tego komentarza i po raz kolejny pokażemy nasze stanowisko przeciwko tym, którzy są rasistami. Widziano, jak traktował tych, którzy prosili o lekarstwa, mimo że nic nie było, nie kupuj w tej aptece, nie kupuj w tej aptece, nie rozmawiaj z kupującym, nie rozmawiaj z kupującym, mówię ci to z całą moją szczerą intencją.
-
Łukasz Gajewski ★★☆☆☆
Bardzo droga apteka. W weekend kupiłem lek, który inna apteka oferowała prawie za połowę ceny z tej apteki. Byłem zmuszony kupić aby szybko wziąć tabletkę. Jeśli zależy Ci na cenach odradzam. Poza tym wszystko ok.
-
Patrycja Rondo-Sztajndur ★★★★☆
Dawniej dałabym dwie gwiazdki ale ostatnio jest dużo lepiej. Przede wszystkim obsługa zrobiła się o wiele bardziej empatyczna i uprzejma, wcześniej bywało z tym różnie. Nie jest to najtańsza apteka, ale zaopatrzona w miarę dobrze, a jak czegoś nie ma, to szybko jest zamówione.
-
Piotr ★☆☆☆☆
Bardzo niesympatyczna obsługa odradzam Każdemu kto tu wejdzie przez przypadek. pani blondynka w krótkich włosach i w okularach jest wzorem jak nie powinna wyglądać obsługa klienta w aptece.
-
Mo os ★☆☆☆☆
Pani w blond włosach krótkich okulary okropna!!! Odradzam zakupów w tym miejscu.
-
wrnkwrnk 00 ★★★★★
Bardzo miła Pani obsługująca, nie wiem skad takie niskie opinie
-
Przemek Lewandowski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Ceny sa wyzsze o 20% ale przynajmniej sa dostepne.
-
Adrian Kędzierski ★★☆☆☆
Pani bardzo nieuprzejma. Wygląda jakby pracowała za karę.
-
Aleksandra Płuciennik ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna i arogancka obsługa. Zupełnie niepomocna i nieuprzejma. Na szczęście zupełnie obca mi, i w dodatki obcojęzyczna osoba, okazała się pomocna . Apteka powinna być miejscem gdzie można uzyskać pomoc - oczywiście chciałam coś NABYĆ a nie prosić o coś darmo. W tej placówce priorytety są inne. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres APTEKA Cuantum?
APTEKA Cuantum znajduje się przy Leszczyńska 6, 00-339 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do APTEKA Cuantum?
Można skontaktować się z APTEKA Cuantum pod numerem +48 222 430 322
Jak można dotrzeć do APTEKA Cuantum?
Do APTEKA Cuantum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku