Opinie

  1. Paulina Pacholczak ★☆☆☆☆

    Edit: prośba o pilny kontakt i brak odpowiedzi Godzina czekania, aby dostać zamówienie z pleśnią :)

  2. Dmytro Sahaidak ★☆☆☆☆

    W tym lokalu systematycznie nie dodaje się składników do zamówień. Zamawiasz sałatkę z łososiem – dostajesz samą sałatę i obojętny wyraz twarzy. Płacisz pełną cenę, mimo że danie jest niekompletne. Gdy pojawia się negatywna opinia, odzywa się menedżer – niestety bez żadnego realnego wpływu. Z mojej perspektywy wygląda to tak, jakby zarząd doskonale wiedział, że takie sytuacje mają miejsce i być może nawet wydał polecenia, żeby „w razie braku składnika i tak sprzedawać”, byle zarobić. Mam podstawy, by tak uważać: moi znajomi, którzy zgłaszali podobne problemy menedżerowi – również przy wielokrotnych sytuacjach – nie otrzymali żadnej rekompensaty, żadnej zniżki, żadnego rozwiązania. Po prostu: „przyjęto do wiadomości”. Tylko co z tego dla klienta? Co mi z tego, że ktoś tam przeprowadzi rozmowę z pracownikiem, skoro i tak systematycznie nie dostaję tego, za co płacę?

  3. Natalie Polly ★☆☆☆☆

    Edit po 3 tygodniach: Po kilku wiadomościach do menedżera – żadnej pomocy. Unikajcie tego miejsca. Zamówiłam dwa sałatki na drogę – dla siebie i męża. Jakie było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że sałatka składa się tylko z liści, cebuli i słodkich ziemniaków (sweet potatoes). Nie było ani grama białka, które było wyraźnie wymienione w składzie. Mam jeść same liście? A zapłaciłam pełną cenę. Uważam, że powinnam była zostać przynajmniej poinformowana i zapytana, czy chcę sałatkę bez białka. Teraz mam być głodna przez całą podróż? Poprzednim razem w sałatce też brakowało składników, ale dało się to jeszcze zaakceptować. Tym razem brakuje podstawowego składnika.

  1. Marcin Sz. ★★★★★

    Bardzo mili Pracownicy. Zawsze uśmiechnięci, zawsze pomocni i zawsze na stanowisku! Zamawianie i odbiór zamówienia to czysta przyjemność. W tej Restauracji dania są przygotowywane bardzo starannie i wedle życzenia klienta. Bardzo dobre sałatki, wrapy i zupy. Bardzo polecam tę Restaurację Salad Story!!!

  2. Anton ★★★☆☆

    Może to jest subiektywna opinia, ale porcja wygląda na mniejszą niż w innych salad story. I smakuje mniej. Dynia była twarda

  3. Agnieszka Wieczorek ★★★★★

    Wczorajsza zakupiona przeze mnie sałatka mango kimchi skradła moje smaki. Nigdy wcześniej nie jadłam w tym lokalu, lecz za namową pozostałych członków rodziny przyszliśmy tutaj. Sałatka przyrządzona w trybie ekspresowym, a w dodatku sok zielona energia polecony przez pracowniczkę trafił w moje gusta.

  1. Maaks 90 ★★★★★

    Jedzenie jest bardzo dobre oraz w każdym składniku bez wyjątku czuć świeżość produktu dodatkowo panie Zuzię (jedna w rudych włosach a druga w ciemnym blondzie) sa naprawdę super i w trybie ekspresowym obsługują klientów

  2. isabel ★★★★★

    Jadłam kilka dni temu sałatke Vegan Miso Mango - zdecydowanie mój faworyt, miła obsługa przygotowała moje danie szybko i smacznie. Duży wybór świeżych soków, pysznych dań. Polecam fanom zdrowej żywności i nie tylko ;)

  3. Radosław Dąbski ★★★★★

    moja ulubiona sieć, gdzie zdrowe jedzenie jest przygotowywane szybko z możliwością zindywidualizowania większości dań, byłem już w tych lokalach ponad 150 razy (kiedyś przed lockdownami częściej) i jeszcze mi się nie znudziły, ceny choć wzrosły nadal są OK

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salad Story?

Salad Story znajduje się przy Ostrobramska 75C, Praga-Południe, 04-175 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salad Story?

Można skontaktować się z Salad Story pod numerem +48 578 355 358

Jak można dotrzeć do Salad Story?

Do Salad Story można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements