Pierwszy raz moja broda została obcięta tak jak należy! Kawał dobrej roboty!! Zwykle po wizycie u barbera broda nadawała sie jedynie na wyrównanie na 0, a tutaj wygląda wyjątkowo! Polecam wszystkim. Obcinał mnie wielki jak dąb wiking...polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Lenkiewicz ★★★★★
-
Michał Kuchta ★★★★★
Tak jak obetnie cię wiking, tak nie obetnie cie nikt 5 gwiazdek to za mało żeby ocenić możliwości tego barbera
-
Artemiy Volkov ★★★★★
Bardzo przyjemna atmosfera i wysoka jakość strzyżenia. Super kontakt z właścicielem!
-
Chris Redfield ★☆☆☆☆
Drogo, ale przynajmniej byle jak. Strzyżenie warte co najwyżej połowę tyle (i to w obliczu obecnych, horrendalnie wysokich cen), ale Pazern... tzn. Dostojne Chłopaki jak widać wiedzą lepiej.
-
Keksiur ★☆☆☆☆
1 gwiazdka za zaśmiecanie szafek swoimi reklamami, ktoś to po was musi później sprzątać
-
Jakub Pawlak ★★★★★
Po prostu zajebisci. Przyjdź do nich nie nawet po to żeby się ściąć, a pogadać rozweselić jak masz zły dzień.
-
Rad ★★★★★
Średnio i drogo. Polecam Korzystam od lat, jakość się nie zmienia tylko cena :)
-
Jola Czarnowska ★★★★★
Syn uwielbia! Strzyżenie tylko tam... cóż poradzić... wożę! Zawsze zadowolony z atmosfery i efektu. Dzięki Wiking :) polecamy !!
-
Andrzej Lew-Kiedrowski ★★★★★
Kolejna opinia musiała pojawić się po zmianie cennika oraz miejsca. Nowy salon jest dużo jaśniejszy, większy i po prostu przyjemniejszy w odbiorze. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest okno, przez które wchodzi się do salonu. Jest ono tak charakterystycznym miejscem, że siadamy sobie w nim z klientami i rozmawiamy czekając na swoją kolej. W nowym miejscu jest jeszcze lepiej niż w poprzednim, a usługi jak zwykle na najwyższym poziomie. Polecam jak zawsze!
-
Globalmanful ★★★☆☆
Do samego strzyżenia uwag brak, chłopaki znają się na swoim fachu. Niestety luźne podejście i swobodna atmosfera (która także powinna mieć swój umiar) przekłada się na olewcze podejście do kwestii higieny. Ewidentnie brudne maszynki, brak naocznej dezynfekcji narzędzi po każdym kliencie, raczej zaniedbane wnętrze i ogólne wrażenie przypadkowości - wszystko to powoduje, że nie chce się tam wracać. Chłopaki, z higieną w tego typu usługach naprawdę nie ma żartów i drogi na skróty! Zdecydujcie się czy chcecie (i jesteście na to w pełni przygotowani) świadczyć wymagające usługi na odpowiednim poziomie czy prowadzić osiedlowy klub towarzyskich spotkań ;-(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dostojne chłopaki Barber Shop?
Dostojne chłopaki Barber Shop znajduje się przy Dominika Merliniego 4, Mokotów, 02-511 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dostojne chłopaki Barber Shop?
Można skontaktować się z Dostojne chłopaki Barber Shop pod numerem +48 514 269 641
Jak można dotrzeć do Dostojne chłopaki Barber Shop?
Do Dostojne chłopaki Barber Shop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku