Opinie

  1. Dominika Wołosz ★☆☆☆☆

    Ale się popsuliście…. Nie raz zamawialiśmy jedzonko do domu. Teraz ziemniaki niedogotowane, twarde. Mielonego ledwo dało się pokroić. Stach zjeść żeby się nie pochorować. Z przykrością już nie skorzystamy.

  2. Z-Z KRS ★☆☆☆☆

    Nie wystawiam w zwyczaju opinii nawet jak jest coś nie tak . Jednak tym razem muszę. Zamówione 4 placki po zbójnicku i dwa burgery. Więc zamówienie dość spore i kosztowne. Burgery ok i tylko ok. Natomiast placki tragedia. Dojechały zimne. Placek zapewne odmrażany szary w środku , mocno wyczuwalna struktura ziemniaków jakby w pół surowe. W każdym z 4 zestawów max 4-5 malych kawałeczków mięsa. Zawiodłem się, więcej nie skorzystam.

  3. Krystian Matczak ★★★★★

    Naprawdę spoko miejsce :) bardzo dobre pierogi ! Jest klima, toaleta czysta i schludna, nic nie brakuje, serdecznie polecam !!!

  1. Sylwia Czeczuj ★★★★★

    Daje 5 gwiazdek bo nie życzę nikomu źle i nie zależy mi na obniżaniu wam oceny ale lokal z pewnością na tyle nie zasługuje. Pierwsze wrażenie - brak jakiejkolwiek wentylacji. Można czasem lokal przewietrzyć bo powietrze było tak gęste i duszne że siekierę można powiesić. Jedzenie pozostawia do życzenia wiele. Jako gospodyni nie podała bym gościom takiego jedzenia za darmo a co dopiero wziąć za to pieniądze i zaserwować spalonego placka i surówkę pływającą w sosie. Wyglądało i było nieapetyczne.

  2. Angelika Radomińska ★★☆☆☆

    Jedna gwiazdka za szybką dostawę a druga za surówkę, która była przyzwoita. Moja pierś z kurczaka była surowa w środku. Czy państwo wiecie, że niedosmażony kurczak to proszenie się o salmonellę? Pierogi z kapustą i grzybami DRAMAT. Farsz mdły i nie czuć w ogóle grzybów. Ciasto grube i niesłone.

  3. Marcin G ★★★★★

    Fajne miejsce żeby wpaść na piwo ze znajomymi i przy okazji dobrze zjeść. Dania smaczne i przystępne cenowo.

  1. Monika M. ★★☆☆☆

    Według mnie, to danie było wyjęte i odmrożone. Na stronie jest informacja o świeżych produktach, szpinak mrożony raczej do tej kategorii nie należy. Sos hm sama śmietana i to kwaśna i do tego strasznie tłuste, kurczak twardy i suchy. Słabo doprawione. Deklarowana dostawa około 1 godziny, jedzenie przyjechało po półtorej godziny za to również duży minus.

  2. Paweł Zanin ★★☆☆☆

    No niestety nie jest to kuchnia najwyższych lotów. Mam wrażenie, że dania - przynajmniej niektóre, są odmrożone i odgrzane. Albo poprostu tak słabe. Pani kelnerka powinna wiedzieć, że przygotowanie stolika dla gościa to nie tylko zabranie brudnych naczyń, ale także wytarcie go i zabranie śmierdzącej popielniczki z petami. Ceny testauracyjne, jedzenie barowe. Dodaję pukcik za ołtarzyk dla słusznego klubu sportowego :D

  3. Aleksandra Obidzińska ★★★☆☆

    Placek po zbójnicku to pomyłka, farsz ok ale sam placek jak podeszwa z kilo mąki na niego poszło plus być może złe ziemniaki, kolor siny i jakby niedosmażony? Ciężko stwierdzić. Bardzo niesmaczny. Za to schabowy pycha i ziemniaki z masełkiem również pycha, mało surówki. Zupa pomidorowa i falki dobre. Nie dostaliśmy sztućców mimo, że do każdego dania dopłacałam po 50gr. Na szczęście zdążyłam to zauważyć i zawrócić Pana kierowcę. Dostawa natychmiastowa. Ogólna ocena na 3.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Swojski Kocioł?

Swojski Kocioł znajduje się przy Wolności 23, 05-220 Zielonka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Swojski Kocioł?

Można skontaktować się z Swojski Kocioł pod numerem +48 517 666 656

Jak można dotrzeć do Swojski Kocioł?

Do Swojski Kocioł można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements