Kupiłem dziś naleśniki z serem i wziąłem je na wynos nie jadłem w życiu nic gorszego podgniłe winogrona które smakowały obrzydliwie do tego w naleśnikach był jakiś mięsny obrzydliwy posmak jak by ktoś je trzymał razem z mięsem lub smażył na patelni po mięsie jakim cudem bar z tak dobrymi opiniami może popełniać takie błędy z pewnością nie wrócę do tego miejsca
Zdjęcia
Opinie
-
Zespół pomocy Netflix ★☆☆☆☆
-
Halina Malec ★★★★★
Zarówno sałatka z kurczakiem curry jak i kapuśniak, który dziś jadłam pyszne. Dodatkowo młody Pan, który mnie obsługiwał przemiły i kompetentny. Polecam każdemu!
-
julia Gałucha ★★★★★
Kotlet z piersi polany sosem grzybowym. Pyszności, polecam serdecznie BAR U BASI. Jedzenie smaczna, obsługa przemiła!
-
Ewelina ★★★★★
Pyszne jedzenie, które polecam każdemu! Zamówiliśmy placki ziemniaczane oraz placek po zbójnicku. Oba dania bardzo smaczne. Porcje duże, a ceny przystępne. Dodatkowo właścicielka jest przemiłą oraz pomocną osobą! Złota kobieta :) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się zajrzeć do tego miejsca.
-
Gastro Podróżnik ★★★★★
Smaczne domowe obiady. Świeże i szybko podane. Menu rozbudowane także każdy znajdzie coś dla siebie. Barszcz czerwony treściwy, dobrze doprawiony. Ryba miruna również prawidłowo przygotowana, spory kawałek. Ziemniaki ok. Surówka z kiszonej kapusty świeża. Obsługa bardzo miła.
-
MARO Kondor ★★★★★
Super jedzenie typowo domowe tanio i smacznie.
-
Monika ★☆☆☆☆
Nie wiem jak drugie dania, ale zupy nie smaczne i słone..
-
Pawel keller ★★★★★
Polecam zamówienie nie typowe deska wędlin serów w piątek wieczorem dla tej restauracji to nie problem
-
Karolina Mariańska ★★★★★
Nigdzie indziej nie ma tak pysznych obiadów jak u Basi! Jem tam codziennie i nie zdarzyło mi się, żeby coś mi nie smakowało. Zarówno dania, jak i zupy są pyszne. Cieszę się, że mam to miejsce tak blisko swojej pracy. Ceny umiarkowane. Cała obsługa baru jest przemiła, lubię tam przychodzić :) 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało ;) Polecam serdecznie!
-
Sebastian S ★★★☆☆
Do lokalu „u Basi” trafiliśmy całkiem przypadkiem w piątkowe popołudnie. Zamówiliśmy żurek, wątróbkę drobiowa z kasza oraz frytki. Żurek bardzo szybko podany i naprawdę smaczny natomiast wątróbka czas oczekiwania dość długo zdążyłem zjeść gorąca zupę i poszukać lokalu aby dodać opinie i już miało być 5* niestety będą tylko trzy żurek nie pozwolił dać mniej. Wątróbka zabita przypalona z jednej strony tak jakby pozostawiona na patelni zapomniana bo z drugiej strony nie widać było żeby ktoś ja smażył. Żona niestety nie zjadła bo woń i posmak przypalenizny przeszedł na całe danie. Zapowiadało sie naprawdę smacznie dużo gości luźna atmosfera ale jeszcze trzeba sie zorganizować w kuchni żeby nie popełniać takich błędów. Frytki jak frytki surówki poprawne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres U Basi?
U Basi znajduje się przy aleja Jana Pawła II 20, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do U Basi?
Można skontaktować się z U Basi pod numerem +48 500 170 733
Jak można dotrzeć do U Basi?
Do U Basi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku