Opinie

  1. Zespół pomocy Netflix ★☆☆☆☆

    Kupiłem dziś naleśniki z serem i wziąłem je na wynos nie jadłem w życiu nic gorszego podgniłe winogrona które smakowały obrzydliwie do tego w naleśnikach był jakiś mięsny obrzydliwy posmak jak by ktoś je trzymał razem z mięsem lub smażył na patelni po mięsie jakim cudem bar z tak dobrymi opiniami może popełniać takie błędy z pewnością nie wrócę do tego miejsca

  2. Halina Malec ★★★★★

    Zarówno sałatka z kurczakiem curry jak i kapuśniak, który dziś jadłam pyszne. Dodatkowo młody Pan, który mnie obsługiwał przemiły i kompetentny. Polecam każdemu!

  3. julia Gałucha ★★★★★

    Kotlet z piersi polany sosem grzybowym. Pyszności, polecam serdecznie BAR U BASI. Jedzenie smaczna, obsługa przemiła!

  1. Ewelina ★★★★★

    Pyszne jedzenie, które polecam każdemu! Zamówiliśmy placki ziemniaczane oraz placek po zbójnicku. Oba dania bardzo smaczne. Porcje duże, a ceny przystępne. Dodatkowo właścicielka jest przemiłą oraz pomocną osobą! Złota kobieta :) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się zajrzeć do tego miejsca.

  2. Gastro Podróżnik ★★★★★

    Smaczne domowe obiady. Świeże i szybko podane. Menu rozbudowane także każdy znajdzie coś dla siebie. Barszcz czerwony treściwy, dobrze doprawiony. Ryba miruna również prawidłowo przygotowana, spory kawałek. Ziemniaki ok. Surówka z kiszonej kapusty świeża. Obsługa bardzo miła.

  3. MARO Kondor ★★★★★

    Super jedzenie typowo domowe tanio i smacznie.

  1. Monika ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak drugie dania, ale zupy nie smaczne i słone..

  2. Pawel keller ★★★★★

    Polecam zamówienie nie typowe deska wędlin serów w piątek wieczorem dla tej restauracji to nie problem

  3. Karolina Mariańska ★★★★★

    Nigdzie indziej nie ma tak pysznych obiadów jak u Basi! Jem tam codziennie i nie zdarzyło mi się, żeby coś mi nie smakowało. Zarówno dania, jak i zupy są pyszne. Cieszę się, że mam to miejsce tak blisko swojej pracy. Ceny umiarkowane. Cała obsługa baru jest przemiła, lubię tam przychodzić :) 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało ;) Polecam serdecznie!

  1. Sebastian S ★★★☆☆

    Do lokalu „u Basi” trafiliśmy całkiem przypadkiem w piątkowe popołudnie. Zamówiliśmy żurek, wątróbkę drobiowa z kasza oraz frytki. Żurek bardzo szybko podany i naprawdę smaczny natomiast wątróbka czas oczekiwania dość długo zdążyłem zjeść gorąca zupę i poszukać lokalu aby dodać opinie i już miało być 5* niestety będą tylko trzy żurek nie pozwolił dać mniej. Wątróbka zabita przypalona z jednej strony tak jakby pozostawiona na patelni zapomniana bo z drugiej strony nie widać było żeby ktoś ja smażył. Żona niestety nie zjadła bo woń i posmak przypalenizny przeszedł na całe danie. Zapowiadało sie naprawdę smacznie dużo gości luźna atmosfera ale jeszcze trzeba sie zorganizować w kuchni żeby nie popełniać takich błędów. Frytki jak frytki surówki poprawne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres U Basi?

U Basi znajduje się przy aleja Jana Pawła II 20, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do U Basi?

Można skontaktować się z U Basi pod numerem +48 500 170 733

Jak można dotrzeć do U Basi?

Do U Basi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements