Ira rządzi, Ira radzi, Ira nigdy Cię nie zdradzi. Zawsze happy jestem z Nią. Bo strzyże dobrze wciąż. Zachwalam. I dopiero za nastym razem zrozumiałem zasady rejestracji do Iry. Faktycznie organizacja tego miejsca jest nieintuicyjna ale do ogarnięcia. Dla Iry warto.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomek Banaszczyk ★★★★★
-
Witek Koroblewski ★★★★★
Jestem stałym klientem Iriny od lat. To konkretna profesjonalistka – sama wymyśliła i dobrała mi fryzurę, w której wyglądam fantastycznie. Liczy się tu prawdziwy fach w ręku i świetny efekt końcowy. Jeśli szukacie kogoś, kto naprawdę zna się na męskim strzyżeniu i potrafi doradzić, szczerze polecam!
-
Tytus Andronikus ★☆☆☆☆
Trudna sprawa, bo nie dość, że ostrzygł mnie nie tak jak chciałem, to jeszcze skasowali na 170 zł. Czy w centrum Warszawy czy w innych miastach w Polsce nie zapłaciłem tyle za to samo. Chciwość zamyka nas na drugiego człowieka. Taka prawda I prowadzi do utraty klientów...
-
Jan Puczyński ★★★★★
Barber Kamil idealnie zrozumiał moje oczekiwania i dopasował brodę do kształtu twarzy. Sam proces golenia i strzyżenia przebiegał w miłej atmosferze.
-
Monika Archicińska ★★★★★
Polecam, pozytywna atmosfera, usługi na najwyższym poziomie. Od wielu lat Mąż korzysta z usług Iry i jest zadowolony z profesjonalizmu i staranności z jaką jest zaopiekowany. ❤️
-
Kuba Kasperek ★★★☆☆
Szczerze powiem, że sama fryzura oraz kontur brody bardzo mi odpowiadają ale przy usłudze barberskiej cenie sobie zaufanie do osoby posługującej się brzytwą przy mojej twarzy - z tego względu odejmuję dwie gwiazki za dwa widoczne zacięcia (teraz szramy) na policzku i szyi, które jednak obniżają ogólny wygląd - mam nadzieje, że nie na długo. O ile ja już nie zawitam w lokalu to myślę, że po doszkoleniu z zakresu posługiwania się brzytwą wszystko będzie dobrze!
-
Jakub Rudnik ★★★★★
Mega przyjemny klimat. Super Miła obsługa. Bardzo konkretne wsparcie w temacie doboru fryzury poparte logicznymi argumentami. Fachowe obcięcie ciężko było by znaleźć coś do czego mógłbym się przyczepić.
-
Krzychu 102 ★☆☆☆☆
Nie polecam strzyżenia u Pawła, zero zainteresowania i słaby kontakt na linii klient-fryzjer. #Edit Nie profil na wizytówce dotyczy Barbera Sokratesa5, doskonale wiem gdzie się obcinałem i kto to robił. Kim w takim razie jest Paweł skoro u was strzyże? Panie właścicielu marny sposób na wywinięcie się z negatywnych opinii.
-
Jakub Naworol ★★★★☆
Fajne miejsce, można rezerwować przez Booksy jednakże cena lekko wygórowana. Na pewno duży plus za poczekalnie z kawa, whisky i cukierkami. Atmosfera przyjazna. Jeżeli chodzi o samo strzyżenie poprawne (Kamil) aczkolwiek brak temu dokładności strzyżenia barberskiego, bliżej tu do zwykłego osiedlowego fryzjera.
-
Bartosz Lewandowski ★☆☆☆☆
Wizyta u Pawła to jedno wielkie nieporozumienie. Przyszedłem z zamiarem odświeżenia fade’a i na samym początku przekazałem szczegółowe prośby dotyczące cięcia tak aby wszystko poszło sprawnie i przyjemnie. Niestety z każdą minutą na fotelu widziałem, że jest coś nie tak i pomimo subtelnych uwag zawracanych na bieżąco pracownik dalej „robił swoje” prosząc o „trochę zaufania”. Koniec końców wyszedłem w połowie strzyżenia, bez płacenia i udałem się do sąsiedniego, solidnego barbera na poprawki. Można oczywiście powiedzieć, że „to tylko włosy, zaraz odrosną” natomiast jeżeli komuś zależy na jakości i gwarancji to na pewno nie jest to ten lokal. Zdecydowanie NIE POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barber Bielany Sokratesa5?
Barber Bielany Sokratesa5 znajduje się przy Sokratesa 5, Bielany, 01-909 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Barber Bielany Sokratesa5?
Można skontaktować się z Barber Bielany Sokratesa5 pod numerem +48 228 320 298
Jak można dotrzeć do Barber Bielany Sokratesa5?
Do Barber Bielany Sokratesa5 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku