Bardzo przyjemne , klimatyczne , smaczne miejsce. Polecam , do tego łatwo zaparkować
Zdjęcia
Opinie
-
King OfSwing ★★★★★
-
Gastro Podróżnik ★★★☆☆
Trochę zmarnowano potencjał tego miejsca. Jedzenie przeciętne i dosyć drogie. Placek z gulaszem do zjedzenia, całkiem dobrze doprawiony, warzywa dobre, mięso miękkie ale sos był zagęszczany mąką która była źle rozmieszana przez co zdarzały się grudki, placek lekko gumowy, miękki. Nuggetsy niestety słabe, tani gotowiec, jedyny plus że prawidłowo przygotowane i ciepłe. Frytki dobrze usmażone, chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku. Surówka do dań świeża. Ogólnie wrażenia bardziej jak z baru niż restauracji. Obsługa miła choć trochę zakręcona. Lokal przytulny i klimatyczny, na zewnątrz spory taras.
-
Patrycja Kosicka ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę ocenić nic poza obsługą, bo po 15 minutach czekania na kartę poszliśmy do innego lokalu. Bylam w niedzielę, weszłam do środka i po chwili oczekiwania usłyszałam że mam usiąść gdzie chce więc powiedziałam obsłudze, że usiądę na tarasie. Po 10 minutach czekania na kartę przypomniałam o sobie, poszłam do środa poprosić o kartę, Pani kelnerka powiedziała że za minutkę doniesie. Minutka przedłużyła się o jakieś 5 minut. Obawiam sie, ze na obiad czekałabym bardzo długo, skoro samo podanie karty to już dla obsługi problem. Przy stoliku obok chyba też był problem, bo słyszałam, ze Pan parokrotnie prosił o lód do napoju. Szkoda, bo miejsce pod względem wizualnym jest bardzo urokliwe, ale więcej już tam nie wrócę.
-
Joanna J ★★★★★
Zarezerwowałam stolik na sobotni wieczór, gdzie zaplanowany był koncert. Okoliczności przyrody i ludzie tworzą tutaj świetny klimat. Koncert go jeszcze podkreślił. Fajne miejsce na wieczorny wypad.
-
Patrycja S. ★★★★★
Bardzo urocze miejsce. Z zewnątrz wydaje się dość małe, ale w środku dostępne są dwa piętra oraz miejsca na tarasie z widokiem na jeziorko. Dania chłodnawe aczkolwiek bardzo smaczne, dobrze doprawione i w domowym klimacie.
-
Agnieszka Włodarczyk ★★★★★
Piękne klimatyczne miejsce przygotowane z dbałością o szczegóły i dobrze utrzymane. Doskonała kuchnia. Dodatkowo czasowe wystawy np. fotografii a do tego miejsce lokalnych wydarzeń.
-
Agata Pielarz-Skiwska ★★★★★
Miejsce bardzo przyjemne i klimatyczne. Desery super. Ja zamówiłam zupę Krem z dyni niestety trochę zbyt pikantna. Ale każdy ma swoje smaki. Obsługa bardzo miła. Polecam po niedzielnym spacerku
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domek Ogrodnika?
Domek Ogrodnika znajduje się przy 11 Listopada 4, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domek Ogrodnika?
Można skontaktować się z Domek Ogrodnika pod numerem +48 602 388 130
Jak można dotrzeć do Domek Ogrodnika?
Do Domek Ogrodnika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku