Jedzenie przyjechało po 50 minutach od zamówienia. Frytki zimne. Cheeseburger żenada,też zimny (prawie pękłem ze śmiechu jak go zobaczyłem) Stripsy w 80% to paniera Sosy na paragonie są dwa a dostałem tylko jeden..Nie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
L Michał ★☆☆☆☆
-
Weronika Kowalska ★☆☆☆☆
Masakra , zamówiłam kubełek HOD-WINGS..... było czuć starym olejem ,po dwóch godzinach córka dostała biegunki,ja za pół godz.po niej ... . Bardzo dużo zastanawiam się nad założeniem sprawy sondowej ,tak nie może być.....aby nas truli
-
Jakub Lewandowski ★☆☆☆☆
Obsługę przerosło zrobienie dwóch longerow i qurrito bez zestawu. Czekałem pół godziny zamówienie dostałem na końcu i zimne. Zamówienia dwadzieścia numerków dalej i znaczenie większe otrzymywały zamówienia przede mną. Ponadto jedna z pracownic głośno klnie i rzuca jedzeniem. Najgorsze KFC w jakim byłem.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Kupiłam tacosy (albo mialo przypominac tacosy) zimne, wszystko rozwalone i jeden mały kawałek kurczaka zimny na jednego tacosa, reszta to sałata i zimny ser. Nawet z zewnątrz były zimne. A frytki nieposolone. Obsluga dlugo robila moje zamowienie to chociaz by to podgrzali
-
ola ola ★☆☆☆☆
Zamówiłam kurczaki squid Game i kubełek hot shots, podeszłam aby zgłosić pomylone zamówienie, bo dostałam kurczaki z kośćmi i nikt nie raczył podejść przez 5 minut. Później podeszła Pani w blond włosach i odrazu z problemem zapytała mnie co potrzeba, wytłumaczyłam że moje zamówienie zostało pomylone i czy można wymienić. Pani sapnęła wyrwała mi kubelek, poszła go wyrzucić i dać mi nowy. Byłam zadowolona że udało się zamienić kurczaki ale okazało się że więcej tam panierki niż kurczaka. A co do kurczaków squid Game to w każdym były żyły i nie dało się tego jeść. Obsługa i jedzenie na najniższym poziomie. NIE POLECAM KFC W GALERII WOŁOMIN ‼️ A dodam że zamawiałam też kfc z tego samego punktu tydzień temu i też zamówienie zostało pomylone (zamiast frytek dostałam udka)
-
A W ★☆☆☆☆
11 kwietnia KENTUCKY GOLD GRANDER Bulka stara sucha i rozpadająca Boczek chyba prosto z paczki do chrupkości to wiele brakuje Onionsy spalone marnej jakości. Zdjęcie na stronie kfc a rzeczywistość to osobny temat. Brakuje Wam standardów i jakości.
-
Martyna Z ★☆☆☆☆
Fatalny "zarząd punktu". Longer bardzo suchy. Kawa dobra, ale porcje tutaj to nieuczciwe traktowanie Klienta.Porcja kawy jaką dzisiaj dostalam.Kolejna pod rząd tu taka."Male cappuccino".POLOWA malego kubka..Nie wiem czy ze 100 ml było po ujęciu widocznej na zdjeciu piany. Oszukują na porcjach, konkretnie i systematycznie.
-
Natalia Wasiak ★☆☆☆☆
Najgorsze KFC w jakim jadłam. Tak wygląda kanapka za 6 zł! W nóżce kurczaka mięso surowe. Nie polecam!
-
Arkadiusz Hanczewski ★☆☆☆☆
Standardy nie istnieją, punt jest do zamknięcia. Pierwsze zamówienie jakiś czas temu przechorowałem, postanowiłem dać kolejną szanse. Drugie zamówienie nie kompletne. Dziś nowe danie które jadłem w Krakowie, Warszawie, Markach mysie w Wołominie zepsuć! Dramat! Pani przede mną dwa razy wymieniała Twistera gdyż był bez pomidora. Jakim cudem miałem się spodziewać pomidora w mojej porcji mimo, że za niego zapłaciłem???
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Wołomin Fabryka Wołomin?
KFC Wołomin Fabryka Wołomin znajduje się przy Geodetów 2, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Wołomin Fabryka Wołomin?
Można skontaktować się z KFC Wołomin Fabryka Wołomin pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Wołomin Fabryka Wołomin?
Do KFC Wołomin Fabryka Wołomin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku