Bardzo dobry. Morky, nie suchy. Bardzo syty. Zakochałam po drodze, zjechałam z trasy. Czekałam chwileczkę. Miał obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Buczek ★★★★★
-
Sandra SS ★★★★☆
Jak ostatnio byłam kebab był pyszny
-
Ryan R ★☆☆☆☆
Właściciel oszust, podczas festiwalu celowo oszukuje pijanych klientów na reszcie, nie dałem się i była dobra spina, patologia gastronomiczna, do tych śmieci nie przyjdę więcej
-
Tomasz ★☆☆☆☆
Właściciel oszust, podczas festiwalu celowo oszukuje pijanych klientów na reszcie, nie dałem się i była dobra spina, patologia gastronomiczna, do tych śmieci nie przyjdę więcej
-
AXEN ★★★★★
Bardzo dobry kebab z ryżem w curry (przepyszny) poprosiłem o porcje bez sosów na jedzonku tylko obok ale szczerze mówiąc jedzenia nie moczyłem w sosie było naprawdę smaczne i napewno wrócę :)
-
Grzegorz Sokalski ★★★★★
Nie zamawiam nigdzie indziej tylko tutaj, najlepszy i baaaardzo smaczny. Smakuje całej rodzinie więc coś w tym jest.
-
Retro 567 ★★★★☆
Nie kebab spoko,ludzi tak samo ale jak przychodzę pierwsz i pierwszy zamawiam to chyba powinienem dostać kebaba pierwszy a nie 5 ale mimo wszystko bardzo spoko polecam ja xD
-
tomek dzban ★★★★★
Bardzo dobra kebab wszystke negatywne opinia to neprawda. Jedzenie jest super , smaczna i zdrowa. Przychocita i kupujta. Pan Mustafa to dobry szef i wspaniały człowieka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Mustafa Alnur?
Kebab Mustafa Alnur znajduje się przy Konstytucji 3 Maja, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Kebab Mustafa Alnur?
Do Kebab Mustafa Alnur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku