Opinie

  1. Wiktoria Buczek ★★★★★

    Bardzo dobry. Morky, nie suchy. Bardzo syty. Zakochałam po drodze, zjechałam z trasy. Czekałam chwileczkę. Miał obsługa.

  2. Sandra SS ★★★★☆

    Jak ostatnio byłam kebab był pyszny

  3. Ryan R ★☆☆☆☆

    Właściciel oszust, podczas festiwalu celowo oszukuje pijanych klientów na reszcie, nie dałem się i była dobra spina, patologia gastronomiczna, do tych śmieci nie przyjdę więcej

  1. Tomasz ★☆☆☆☆

    Właściciel oszust, podczas festiwalu celowo oszukuje pijanych klientów na reszcie, nie dałem się i była dobra spina, patologia gastronomiczna, do tych śmieci nie przyjdę więcej

  2. AXEN ★★★★★

    Bardzo dobry kebab z ryżem w curry (przepyszny) poprosiłem o porcje bez sosów na jedzonku tylko obok ale szczerze mówiąc jedzenia nie moczyłem w sosie było naprawdę smaczne i napewno wrócę :)

  3. Grzegorz Sokalski ★★★★★

    Nie zamawiam nigdzie indziej tylko tutaj, najlepszy i baaaardzo smaczny. Smakuje całej rodzinie więc coś w tym jest.

  1. Retro 567 ★★★★☆

    Nie kebab spoko,ludzi tak samo ale jak przychodzę pierwsz i pierwszy zamawiam to chyba powinienem dostać kebaba pierwszy a nie 5 ale mimo wszystko bardzo spoko polecam ja xD

  2. tomek dzban ★★★★★

    Bardzo dobra kebab wszystke negatywne opinia to neprawda. Jedzenie jest super , smaczna i zdrowa. Przychocita i kupujta. Pan Mustafa to dobry szef i wspaniały człowieka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab Mustafa Alnur?

Kebab Mustafa Alnur znajduje się przy Konstytucji 3 Maja, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Kebab Mustafa Alnur?

Do Kebab Mustafa Alnur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements