Byłem 2 krotnie u 2 różnych barberów. Porządna robota, dziekuje i polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Borowik ★★★★★
-
Andrey ★☆☆☆☆
Kilka dni temu byłem u fryzjera Artema w tym barbershopie i powiem szczerze – tragedia. Facet wyglądał na kompletnie niepewnego tego co robi, cały czas poprawiał nożyczki i pytał „tak może być?”. Włosy obciął krzywo, jeden bok krótszy od drugiego, a brodę zostawił bez żadnego kształtu. Zapłaciłem sporo, a po wyjściu musiałem iść do innego miejsca poprawiać. Nigdy więcej do Artema.
-
Aleksandr Shym ★☆☆☆☆
Nie rozumiem, jak można tak zepsuć zwykłe męskie strzyżenie. Włosy na czubku zostawili dłuższe niż trzeba, boki nierówne. Szczerze mówiąc, w zwykłym zakładzie fryzjerskim obok domu strzygą staranniej i dwa razy taniej. Imię mistrza: Artem
-
IVAN BASHTA ★☆☆☆☆
Umówiłem się na strzyżenie, a i tak czekałem prawie godzinę, chociaż ludzi było mało. Fryzjer się spieszył, zrobił wszystko krzywo, w domu musiałem poprawiać maszynką. Za takie pieniądze – totalna porażka.
-
Prezi1712 ★☆☆☆☆
Strzyżenie włosów, byłem 3 razy i za pierwszymi dwoma razami było ok, dzisiaj niestety jakiś dramat. Strzyżenie góry głowy odbyło się za pomocą maszynki elektrycznej w stylu rzeźbienia, więcej to miało wspólnego z koszeniem trawy jak strzyżeniem/obcięciem włosów. Kompletny brak wiedzy na temat tego jak strzyc kręcone włosy, cała usługa trwała ponad 1h tylko dlatego ze barber nie umiał wiedział jak je ciąć i to bez mycia głowy! I jako ze technika była rzeźbiarska tak i efekt daleki od oczekiwanego, zdecydowanie nie wrócę.
-
Rafal Zagroba ★★★★☆
Chodzę systematycznie i jak najbardziej polecam Nazara - zawszę wychodzę zadowolony z fryzury. Gwiazdkę odbieram za ciągły brak możliwości płacenia kartą - w grudniu i dzisiaj (to tyle czasu zajmuje naprawienie terminala?) i dodatkowo dowiaduję się na miejscu o tym, że muszę zapłacić gotówką a najbliższy bankomat nieczynny :/ - słabo.
-
Katarzyna Wiedeńska ★★★★★
Polecam pana Ivana, tak dobrze jeszcze nikt nie obciął mojego chłopaka :) Plus za przyjazność psom!
-
Łukasz ★★★★★
Byłem dwa razy i jestem zadowolony. Fajny wygląd wnętrza (taki klimatyczny) i miła obsługa. Fajnym dodatkiem podczas oczekiwania na swoją kolej są napoje które proponują (kawa, herbata, wodą lub whisky). Samo strzyżenie również przebiegło bez zastrzeżeń. Wszystko było ładnie, równo i zgodnie z ustaleniami, które można było przekazać jeszcze w trakcie usługi. Polecam
-
Kamil Rysiak ★★★★★
Super ścięte włosy przez Nazara. Bardzo precyzyjnie strzyżenie. Przystępna cena 60 zł ! Bardzo polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Black Bear Barbershop?
Black Bear Barbershop znajduje się przy Jana Kazimierza 47, Wola, 01-267 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Black Bear Barbershop?
Można skontaktować się z Black Bear Barbershop pod numerem +48 606 557 984
Jak można dotrzeć do Black Bear Barbershop?
Do Black Bear Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku