Opinie

  1. Radosław Dobrzynski ★★★★★

    Polecam Macieja. Super obsługa będę wracał na pewno. Pzdr

  2. Jarek D ★★★★★

    Polecam strzyżenie u Maćka. Znakomita obsługa i przyjazna atmosfera. Jakość strzyżenia na najwyższym poziomie.

  3. Ewelina Ewelina ★★★★★

    Kolejny raz odwiedziłem swojego ulubionego barbera i muszę przyznać, że to była świetna decyzja! Już od samego wejścia poczułem się mile widziany. Gorąco polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego barber shopu! Franek

  1. Patryk Zap ★★★★★

    Polecam, syn wybrał sobie fryzurę, pokazał na zdjęciu, barber doradził jak zmienić projekt pod to, czego chciał mój syn. Wyszło bardzo dobrze, syn zadowolony, będziemy wracać.

  2. Kuba ★★★★★

    Polecam Marcina, dobre poczucie humoru, upewniał się kilka razy czy jestem zdecydowany na cięcie ala Brad Pitt Fury undercut, gdyż większość ludzi nie jest końcowo zadowolona. Nie umawialiśmy się, że będą wyglądać jak Brad Pitt... ale finalnie niewiele do tego zabrakło, jeszcze raz gorąco polecam :)

  3. Aram Shahbazyan ★★★★★

    Bardzo polecam, usługi 11/10. Pan Jakub jest pierwszym Barberem/Fryzjerem z którym udało mi się dogadać w sprawie fryzury, powiedziałem czego oczekuje i dokładnie to otrzymałem, a w międzyczasie Kuba podrzucał swoje propozycje i udało się z tego skleić pierwszą fryzurę w której rzeczywiście się dobrze czuję. Świetne podejście do klienta.

  1. bartosz tkaczewski ★☆☆☆☆

    Ocena 1 to za dużo. Tak niezadowolony z wizyty chyba nigdy nie bylem.Przed wizytą pokazałem barberowi dwie fotki na których bylem świeżo po wizycie u barbera . Obciął mnie nie tak jak chciałem. Miało być symetrycznie wycieniowane a pan barber sobie jakas asymetryczna wizje wymyslil.Modelowanie to też była kpina. Fryzura po modelowaniu powinna mieć jakiś kształt a nie miała. Nie polecam barbera. Wcześniej bylem zadowolony z miejsca i z chlopaka który tam strzygł Huberta ale już tam nie pracuje. Pozdrawiam G. W ( to moje inicjały ) Miałem wizytę dziś o 12.15

  2. Kamil Ilczuk ★★★★★

    Pierwsza wizyta u barbera zakończona najlepszą fryzurą jaką kiedykolwiek miałem. Fachowe podejście do klienta i doradzanie co będzie najlepiej pasować. Wyszedłem bardzo zadowolony a do tego wyszło lekko drożej niż fryzjer a różnica jest kolosalna! Serdecznie polecam ten punkt i pana Huberta! Na pewno wrócę!

  3. Andrzej Marchewka ★★★★★

    Trafiłem tutaj trochę przypadkiem i na pewno za miesiąc wrócę. (wcześniej krążyłem od fryzjera do fryzjera bo zawsze coś nie tak jak włosy odrastały...) Strzygł mnie Dominik (dzisiaj) jak i Czarek(poprzednie dwa razy) i muszę przyznać że poziom ich pracy to klasa sama w sobie. Zdecydowanie polecam i zdecydowanie do zobaczenia za niedługo!

  1. Andrzej ★★★★★

    Najlepszy męski fryzjer! Zdecydowanie polecam - zarówno strzyżenie jak i ogarnięcie brody najlepsza klasa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DAMON Barber Shop Bielany?

DAMON Barber Shop Bielany znajduje się przy Sokratesa 13, Bielany, 01-909 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DAMON Barber Shop Bielany?

Można skontaktować się z DAMON Barber Shop Bielany pod numerem +48 731 940 940

Jak można dotrzeć do DAMON Barber Shop Bielany?

Do DAMON Barber Shop Bielany można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements