Opinie

  1. Robert Perzanowski ★★★★★

    Od roku przychodzę do Sandry, zawsze wychodzę zadowolony i z pewnością wrócę ponownie. I szczerze mówiąc nie mam pojęcia o co chodzi osobom piszącym o niemiłej obsłudze. Sytuacja z dziś: przyszedłem do Sandry, Przemek od razu zaproponował kawę (ja z tych dziwnych, co kawy nie pija, więc podziękowałem), a Bartek, gdy rozpoczął zmianę, przyszedł się przywitać. Marcin z kolei jak zwykle miał jakąś ciekawą historię. Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek był dla kogokolwiek niemiły kiedykolwiek. A jeśli tak właśnie wygląda bycie niemiłym, to poproszę więcej takich "niemiłych" miejsc.

  2. Marek Ners ★★★★★

    Najlepszy barber jaki znam. Korzystam od kilku lat i nie mam zamiaru zmieniać. Obsługa super, jakość usług na najwyższym poziomie. Ponadto można przyjść z psem. Mojego uwielbiają.

  3. radoslaw jakubiec ★★★★★

    Czytałem oczywiście najgorsze opinie, nie mam pojęcia na jakiej podstawie zostały wystawione. Atmosfera bardzo przyjazna, totalny luz i bardzo pozytywny vibe wisi w powietrzu. Co do cen i usług; wszystko na bardzo dobrym poziomie. Jako gość czepliwy o szczegóły, z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek ;)

  1. Przemek Goryl ★★★★★

    Najlepszy barbershop w okolicy — klimat, profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każdy szczegół. Ekipa zna się na swojej robocie, a wizyta tutaj to nie tylko strzyżenie, ale też świetne doświadczenie. Szczególnie polecam wizytę u Marcina, który jest prawdziwą gwiazdą tego miejsca — perfekcyjna precyzja, styl i wyczucie potrzeb klienta na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz miejsca, w którym wyjdziesz z krzesła z pewnością siebie i świetną fryzurą, to jest właśnie to!

  2. Łukasz Mirgos ★★★★★

    Po dziewięciu latach w fotelu u Marcina i Goryla mogę śmiało powiedzieć jedno: człowiek niby idzie tam „tylko na strzyżenie”, a wychodzi z pełnoprawnym syndromem sztokholmskim. I to takim, że jakby jutro otworzyli filię na Marsie, to już pakuję szczoteczkę i lecę.

  3. Piotr Jaroszewicz ★★★★★

    Suuperrr. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

  1. Mikołaj Wilk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z całego salonu jak i fryzjera Bartka. Profesjonalne podejście jak i dobre poczucie humoru!

  2. Groszqq ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce. Szkoda tylko że koło mnie siedział lokaty szczur, od którego bardzo śmierdziało moczem i ciągle coś majaczył o jakiś widzach.

  3. Stasiu Świątkowski ★★★★★

    Bez dwóch zdań najlepszy Barber w Warszawie! Świetna atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie. Wizyta w MINT Barber Shop & Academy to nie tylko zadowolenia z profesjonalnego strzyżenia, ale także świetnie spędzony czas w doborowym towarzystwie. Dodatkowo można kupić na miejscu świetnej jakości kosmetyki do włosów i brody. Polecam każdemu! (P.S. mają wyśmienitą kawę).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MINT BARBER SHOP & ACADEMY?

MINT BARBER SHOP & ACADEMY znajduje się przy Antoniego Corazziego 4, Śródmieście, 00-087 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MINT BARBER SHOP & ACADEMY?

Można skontaktować się z MINT BARBER SHOP & ACADEMY pod numerem +48 222 512 030

Jak można dotrzeć do MINT BARBER SHOP & ACADEMY?

Do MINT BARBER SHOP & ACADEMY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements