Polecam cały zakład i Pana Filipa bardzo kontaktowa osoba która zdecydowanie zna się na tym co robi widać pasję w pracy mega strzyżenie, zwracanie uwagi na szczegóły i trafne doradztwo cały pobyt w miłej atmosferze będę częściej!!
Zdjęcia
Opinie
-
Filip Pielarz ★★★★★
-
John Muller ★☆☆☆☆
Byłem 2 razy . Za każdym razem nie potrafią zająć się brodą . Pewnie wynika to z braku doświadczenia i ze strachu . Jest nierówny kontur. Broda miejscami jest za długa . Jest niechlujnie. Wygląda jak bym sam się strzygł .
-
Don Repen ★☆☆☆☆
Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Syn (14 lat) miał mieć delikatnie podcięte włosy (miał długie, do łopatek)— jasno to wyjaśniliśmy fryzjerce przed rozpoczęciem strzyżenia. Zamiast tego włosy zostały drastycznie skrócone i to w sposób nierówny i niechlujny. Fryzjerka nie zastosowała się do naszych wskazówek, a efekt końcowy był zupełnym zaprzeczeniem tego, o co prosiliśmy. Za tę “przyjemność” syn zapłacił 120 zł, co przy takim poziomie usługi jest po prostu nieporozumieniem. [Aktualizacja] Skontaktowała się ze mną menadżerka salonu, proponując karnet na kolejne strzyżenie w ramach rekompensaty. Nie wiem jeszcze, czy się zdecydujemy, ale doceniamprofesjonalne i właściwe podejście do sytuacji.
-
Artsiom Klimovich ★★★★★
Alex to prawdziwy mistrz! Zna się na trendach, doradzi, dopracuje każdy szczegół – po prostu profesjonalista w 100%! Jeśli chcesz wyglądać świetnie i czuć się pewnie, nie ma lepszego barbera, przekonaj się sam!
-
Michał Michalik ★★★★★
Świetny zakład fryzjerski. Korzystałem z usług tego lokalu kilka razy i za każdym miałem styczność z innym fryzjerem/fryzjerką. Nie przeszkodziło to temu, abym za każdym razem wyszedł maksymalnie zadowolony faktem w jaki sposób zajęto się moimi włosami. Widać doskonale dbałość o każdy szczegół i najmniejsze detale obserwując pracę fryzjera. Nie ma żadnego problemu z umówieniem wizyty, terminów zazwyczaj jest bardzo dużo. Wystrój lokalu jest niepowtarzalny i powoduje, że bardzo przyjemnie spędza się w nim czas. Cena na pewno nie należy do najniższych na rynku, ale za tak dobrze wykonaną usługę jest całkowicie akceptowalna.
-
BENZO ★☆☆☆☆
Strzygłem sie u pani darii wykonanie strzyżenia jest okropne nie polecam nikomu nigdy wiecej nie zawitam w tym salonie
-
Szymon Wieromiejczyk ★★☆☆☆
Nie polecam. Niska jakość strzyżenia. Nierówno, nie tak jak się chce…
-
Piotr O ★☆☆☆☆
Jak można dałbym 1/2, po wizycie u pani Darii dzisiejszy wieczór spędzę w domu, a chodziło o wyrównanie brody. W efekcie tego "zabiegu" powycinane nierówne placki w kącikach ust, placek nad górną wargą, chyba ręce się trzesły za bardzo, miało być symetrycznie, a po jednej stronie dłużej, a drugiej krócej. Była broda została szpic bródka, zaoferowano poprawkę w innym miejscu, tylko z czego z placków milimetrowych to chyba tylko na gładko. Obiecany kontakt z managerem po 2 godzinach okazał się niemożliwy. Dobrze, że Włodarzewska jest wąska to dużo ludzi tu nie dojedzie, ale jeśli ktoś się wybiera ODRADZAM. O jakości obsługi nie wspomnę...
-
Łukasz Belkiewicz ★★★★★
Polecam z czystym sumieniem. Byłem dzisiaj u Darii i na pewno jeszcze wrócę
-
Ernest Wojnarski ★★★★☆
Strzygłem sie u wszystkich z ekipy z Wlodarzewskiej i wszyscy fryzjerzy/fryzjerki 5/5 poza Daria, której umiejętności są zdecydowanie poniżej jakości jaką ten salon oferuje. Mimo, ze fryzura którą pokazałem na zdjęciu nie była skomplikowana (low fade) to i tak pani ostrzygła mnie tak jak ona chce (high fade) a nie tak jak ja. Pol biedy jakby zrobiła to dobrze ale jest nierówno i byle jak.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HOP-CHOP BarberShop Ochota?
HOP-CHOP BarberShop Ochota znajduje się przy Włodarzewska 83, Ochota, 02-393 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do HOP-CHOP BarberShop Ochota?
Można skontaktować się z HOP-CHOP BarberShop Ochota pod numerem +48 577 515 946
Jak można dotrzeć do HOP-CHOP BarberShop Ochota?
Do HOP-CHOP BarberShop Ochota można dotrzeć, korzystając z poniższego linku