Opinie

  1. Piotr Kalata ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Jestem bardzo zadowolony z uslug,wszystko jest zawsze na wysokim poziomie.

  2. Agata Bieńczyk ★★★★★

    Od Pani Ani zawsze wychodzę z takim blondem, że jak kolor się wymyje po jakimś czasie, to nie odróżnia się od odrostu (!!!) No i właśnie dlatego wracam tam regularnie od kilku lat. Pani Ania zdecydowanie umie w blondy, a co ciekawe po każdej wizycie zapisuje nr farb jakich użyła do koloryzacji by przy kolejnej wizycie móc odtworzyć to co się podobało klientce. Polecam.

  3. Joanna Trojanowska ★★★★★

    Polecam zarówno p.Anie jak i p. Agnieszkę. Udało im się ściągnąć czerwony kolor z moich włosów do blondu na 3 już wizycie. Bardzo miły i sympatyczny personel. Pani Ania kosmetyczka dopełnia koleżanki w 100%.

  1. Joanna Wolska-Gostomska ★★★★★

    Ania robi najlepsze kolory i fryzury ! Do kompletu dużo śmiechu i ciekawych rozmów ! Drugą Ania robi najlepsze paznokcie i brwi. Jest u niej tak czyściutko, że aż milutko. O rozmowach nie wspomnę! Ruszajcie do Kameleona !

  2. Marta Es ★★★★★

    Jestem klientką salonu od wielu lat. Usługi na najwyższym poziomie, a atmosfera przyjazna! Serdecznie polecam ;)

  3. Marta Piekutowska ★★★★★

    Pani Agnieszka ma fach w rękach. Piękna fryzura. Dziękuję❤️

  1. N P ★★★★★

    Serdecznie polecam! Moje włosy są krecone tylko odpowiednio ścięte. Dzięki Pani Agnieszce dziś cieszę się pięknymi lokami.

  2. Dvllerim ★★★☆☆

    Od dwóch lat korzystam z usług tego salonu i zawsze byłam zadowolona :) Jednak pomimo, że za każdym razem tylko podcinam włosy, bez cieniowania, modelowania, samo strzyżenie i suszenie, nigdy nie zapłaciłam za wizytę tyle samo. Za każdym razem było więcej. Z progu 50zł zrobiło się 65, (pomimo cennika na stronie, który przewidywał 50zł za strzyżenie bardzo długich włosów) a ostatnio 70. Cennik ze strony zniknął, w salonie jest dostępny tylko w widocznym dla pań z obsługi miejscu - za ladą :) Mam więc wrażenie, że panie doliczają sobie ile chcą i za co chcą. Pani Ania strzyże włosy szybko, równo i dobrze, ale uważam że 70 zł za podcięcie włosów bez żadnych dodatkowych usług to o dużo za dużo. Nie pojawię się już w tym salonie.

  3. Mariusz Maciejewski ★★★★★

    U Pani Ani strzygę się od lat. I zawsze jestem w 100 % zadowolony z wykonanej usługi. Do tego przystępna cena, jak również bardzo miła rozmowa podczas strzyżenia podnosi wysoka ocene swiadczonej usługi. Zapisy w kolejkę na dwa miesiące do przodu świadczą tylko o profesjonalizmie tego zakładu. Szczerze polecam. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kameleon. Studio urody. Fryzjerstwo, kosmetyka?

Kameleon. Studio urody. Fryzjerstwo, kosmetyka znajduje się przy Władysława Reymonta 27, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kameleon. Studio urody. Fryzjerstwo, kosmetyka?

Można skontaktować się z Kameleon. Studio urody. Fryzjerstwo, kosmetyka pod numerem +48 665 145 547

Jak można dotrzeć do Kameleon. Studio urody. Fryzjerstwo, kosmetyka?

Do Kameleon. Studio urody. Fryzjerstwo, kosmetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements