Bardzo polecam! Paula to prawdziwa profesjonalistka – manicure zawsze jest perfekcyjny, staranny i pięknie się trzyma. Widać, że wkłada w swoją pracę serce i dba o każdy szczegół. Cały personel jest niezwykle miły, uśmiechnięty i zawsze panuje tu świetna atmosfera. Z przyjemnością wracam na kolejne wizyty!
Zdjęcia
Opinie
-
cocie to ★★★★★
-
Justyna Firmanty ★☆☆☆☆
Ogólnie obsługa miła i cenowo nawet ok ale uwaga na panią która robi hennę i regulację brwi, regulacje miałam robiona woskiem i teraz mam taką dziurę że za nim mi brwi odrosną to trochę minie do tego po wykonaniu usługi nie dostałam lusterka ani nic tylko od razu pani zaprowadziła mnie do kasy a po wejściu do domu myślałam że się załamie. Pierwszy i ostatni raz tam byłam. Owszem miałam po poprzednim zabiegu dziurę ale nie na środku tylko na początku brwi i sama pani mi powiedziała ze muszą w tym miejscu odrosnąć brwi bo farbka za bardzo nie złapała a w tym miejscu gdzie pani zrobiła mi dziurę to nałożyła więcej henny żeby zakryć a w lustrze przejrzałam się pół sekundy bo pani od razu pognała do kasy i jak weszłam do domu i zobaczyłam jaka ilość henny jest nałożona na skórze to zaczęłam to domywać i po zmyciu okazało się że jest dziura do tego poprosiłam o zrobienie ładnego kształtu brwi a niestety tego też nie ma.
-
Carmelia Carmen ★★★★★
Dziękujemy za piękną fryzurkę Pani Ani,którą udało się zrobić mojej małej gwiazdeczce. Pani Iwonce za piękne rzęsy i paznokcie. Jednym słowem Idealny salon dla mamy i córki. Ceny rozsądne,bym powiedziała konkurencyjne dla innych. Super atmosfera fajnie spędzany czas Dziękujemy
-
Vera Redchyts ★★★☆☆
Z małymi dziećmi totalnie odradzam! Po przyjściu do salonu dostaliśmy informację, że trzeba będzie poczekać chwilę. Ale z racji tego, że Pani, którą miała nas przyjąć, podobno dopiero rozpoczęła strzyżenie innego klienta, czekaliśmy przez 40 minut (z rocznym dzieckiem). Niestety uprzedzenia wcześniej żadnego nie dostaliśmy, że możemy się pojawić później. Pani niestety nie miała pojęcia o pracy z małymi dziećmi, ani nie pogadała, ani się nie zapoznała z dzieckiem, nie było żadnych porad ani informacji dotyczących pierwszego strzyżenia. Strzyżenie się zaczęło od maszynki (2 przejazdy z tyłu głowy) i na tym się skończyło. Dziecko się mocno przestraszyło. A Pani z kolei nie wzięła pieniędzy tylko dlatego, że przecież długo czekaliśmy. A krzesełko dla dzieci to niestety pełna prowizorka z brakiem bezpieczeństwa. 3 a nie 1 tylko żeby nie psuć mocno statystyki. Mam nadzieję, że wezmą Państwo do uwagi opinie, zmienią podejście, albo ofertę (bez usług dla małych dzieci).
-
Marta Kamińska ★★★★★
Serdecznie polecam, byłam pierwszy raz. Luźna atmosfera, super obsługa. O moje włosy zadbała Pani Dorota, nigdy wcześniej nie byłam, aż tak zadowolna z usługi. Na pewno wrócę!
-
Justyna Andrzejczuk ★★★★★
Pani Magda jak zwykle przemiła i profesjonalna. Kolor włosów jak zwykle piękny i dobre cięcie. Kawa była wspaniałym dopełnieniem gościnności salonu. Polecam
-
Maciej Kurant ★★★★★
Nie jestem chyba zbyt wymagającym klientem zakładu. Szybkie umówienie terminu. Prosta fryzura. Rozsądna cena usługi. Miła obsługą
-
Kinga Dróżdż ★★★★★
Chodzę do Pani Ani na koloryzację i na pewno dłuuugo długo nie zmienię. Polecam ! Mega osoba z wielkim sercem do pracy :)
-
Денис Каштелян ★★★★★
Jestem zadowolony. towarzyska dziewczyna, umyła włosy, obciąła brwi. nie drogie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GABRIEL PROFESSIONAL?
GABRIEL PROFESSIONAL znajduje się przy Skarbka z Gór 15U, Białołęka, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GABRIEL PROFESSIONAL?
Można skontaktować się z GABRIEL PROFESSIONAL pod numerem +48 692 377 388
Jak można dotrzeć do GABRIEL PROFESSIONAL?
Do GABRIEL PROFESSIONAL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku