Fryzura dokładnie taka, o jaką poprosiłem. Szybko i profesjonalnie. Podczas wizyty miła i ciekawa rozmowa. A całość w bardzo przystępnej cenie. Szczerze polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Serdakowski ★★★★★
-
Krokodyl Krokodyl ★★★★★
Genialny Pan Fryzjer Profesjonalna usługa i podejście do klienta i super efekt kilka dni po strzyżeniu. żadnych antenek i niedociągnieć Polecam !
-
milionwlasvegas ★★★★★
Bardzo polecam Panią Agnieszkę byłem na strzyżeniu męskim przed weselem super obsługa Pani Agnieszka to profesjonalistka doradzi podpowie ale co najważniejsze jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia, zostałem przyjęty od razu, ceny bardzo dobre jak na Warszawę, na pewno wrócę!
-
Лариса Демчук ★★★★★
Pani Agnieszka jest super!!! Jestem bardzo zadowolona!!!
-
Jimmytm ★★★☆☆
Będą to dwie niezależne opinie, pierwsza o Pani Agnieszce - rewelacja, dbałość, otwartość, uwaga, życzliwość i profesjonalizm. Pełne zadowolenie. Ze świecą szukac takich profesjonalistek. Otwartość na sugestie jak i otwartość na zmiany. Dać jej wolność tworzenia to najlepszy pomysł na świecie. Polecam. Druga opinia to właściciel: Pan jest przemiły. Dość gadatliwy. Samo strzyżenie w miarę poprawne. Jednak bez dbałości o szczegóły - brak dokładnego podstrzyzenia tego co pod kołnierzem fartucha, a mimo sugestii użycia golarki jednak żadnej reakcji nie było. Fryzura też nie była równa i to niestety częsty błąd u wielu fryzjerów. Życzliwość i uśmiech to jednak za mało gdy wykonanie samej usługi jest ledwo poprawne, tzn bez skaleczeń czy szarpań lub rażącej asymetrii fryzury. Także polecam tylko panią Agnieszkę. Tutaj będziecie zadowoleni. Co do samego zakładu: Typowy osiedlowy fryzjer, dość skromny i "starego typu" zupełnie nienowoczesny. Brak możliwości płacenia kartą. Na plus możliwość umycia włosów. Ogólnie polecam panią Agnieszkę, ona ratuje ten zakład. Za nią jeżdżę już do 3 cz 4 salonu.
-
Agnieszka Górska ★★★★★
W tym miejscu strzyże pani Agnieszka. Nie ma sobie równych. Czuje włosy jak nikt na tej ziemi. Ma wrodzony talent. Obcinam u niej włosy od 19 lat a każdy komu ja polecę wychodzi z zadowolona głowa.
-
Agnieszka Winkler ★★★★★
W tym miejscu strzyże pani Agnieszka. Nie ma sobie równych. Czuje włosy jak nikt na tej ziemi. Ma wrodzony talent. Obcinam u niej włosy od 19 lat a każdy komu ja polecę wychodzi z zadowolona głowa.
-
SkyriMan ★★★★★
Bardzo dobry fryzjer , polecam
-
Michał Neryng ★★★★★
Polecam chodzę tutaj do Pana Bogdana ponad 5 LAT Konkretny zawsze uśmiechnięty Pan Bogdan Salon z tradycjami :)
-
Mateusz Łojewski ★★★★★
Pan Bogdan jest moim fryzjerem od 20 lat. Taki wynik o czymś świadczy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer Damsko-Męski Bogdan?
Fryzjer Damsko-Męski Bogdan znajduje się przy Wołoska 70, 02-507 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer Damsko-Męski Bogdan?
Można skontaktować się z Fryzjer Damsko-Męski Bogdan pod numerem +48 604 090 445
Jak można dotrzeć do Fryzjer Damsko-Męski Bogdan?
Do Fryzjer Damsko-Męski Bogdan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku