Nigdy, przenigdy nie decydujcie się na wizytę w tym miejscu! Mój "zabieg" był absolutną katastrofą i najgorszą pomyłką, jaką można było popełnić, jeśli chodzi o pielęgnację. Zamiast obiecanej regeneracji i relaksu, koszmar, za który w dodatku trzeba słono zapłacić. Jest wiele lepszych miejsc
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba Kuba ★☆☆☆☆
-
Patryk Wentyl ★☆☆☆☆
Lepiej dołożyć parę groszy i skorzystać z profesjonalnej usługi barberakiej w higienicznych warunkach, a w Warszawie takich nie brakuje. Po dniu wysypka na całej głowie. Co do samej usługi, fade zrobiony niechlujnie i "na szybko", brak dokładności. Odradzam
-
Kamileeel ★☆☆☆☆
Po wizycie w salonie zauważyłem, że zostałem lekko pokaleczony podczas wykonywania usługi. Niestety, nie zwróciłem na to uwagi od razu – dopiero w domu zauważyłem drobne skaleczenia. Sama usługa została wykonana poprawnie, jednak sytuacja była dla mnie nieprzyjemna i uważam, że warto zwrócić większą uwagę na ostrożność w trakcie pracy.
-
Krystian ★☆☆☆☆
Niestety, nie jestem zadowolony z wizyty. Poprosiłem o klasyczne męskie strzyżenie, ale fryzura została wykonana nierówno i nie wygląda tak, jak prosiłem. Widać pośpiech i brak dokładności. Szkoda, bo liczyłem na lepszy efekt.
-
Nowy ★☆☆☆☆
Po powrocie do domu dostałem dziwnej wysypki na głowie, po usłudze rezultat nie był taki jakiego oczekiwałem. Warszawa jest duża radzę rozejrzec sie za innym lokalem.
-
Smerfetka ★☆☆☆☆
Mój mąż nigdy nie był tak tragicznie obcięty, jedne włosy dłuższe drugie krótsze po ponad tygodniu od wizyty mąż wygląda fatalnie po wykonanej pracy a wszystko by 'szybciej' do domu. Już nigdy tu nie przyjedziemy odradzamy!!!!!!!!!!!!
-
Izabela Izabela ★★★★★
Włosy miałam w fatalnym stanie suche zniszczone I z okropnym odrostem to co Pani Ewa zrobiła z nimi to istna bajka piękne lśniące i wspaniały kolor po prostu cudo . Serdecznie polecam salon i Pania Ewe. Jeszcze raz dziękuję ❤️
-
Joanna Anna ★☆☆☆☆
Nie polecam Pani blondynki z Ukrainy. Zanim pójdziesz upewnij się, że to nie ona będzie strzyc Twoje włosy i upewnij się ile sobie policzy, bo ewidentnie lubi dodawać koszty
-
Joanna ★☆☆☆☆
Cięcie męskie. Pani z Ukrainy totalna porażka, nie wiem gdzie uczyła się fachu, ale zdecydowanie nie dorównuje pozostałym Panią w salonie. Obcina jak chce pomimo klarownych uwag, a dodatkowo liczy sobie więcej niż pozostałe Panie za takie same włosy i kiepską usługę! Dzięki takiej obsłudze już nie przyjedziemy.
-
Wieslaw Wiesio ★☆☆☆☆
Jestem zniesmaczony. Byłem umówiony na konkretną godzinę i po przyjeździe oraz opłacie parkingowej wchodzę do salonu i dowiaduję się, że jeszcze jest dwóch klientów przede mną. Nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca. Na szczęście zakładów fryzjerskich jest w okolicy sporo i nie będę już ani ja ani mój syn okazji by sprawdzić czy sytuacja się będzie powtarzała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Figaro. Fryzjerstwo?
Figaro. Fryzjerstwo znajduje się przy Ząbkowska 37, 03-736 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Figaro. Fryzjerstwo?
Można skontaktować się z Figaro. Fryzjerstwo pod numerem +48 516 797 191
Jak można dotrzeć do Figaro. Fryzjerstwo?
Do Figaro. Fryzjerstwo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku