1/5 Zacznę od odrobiny historii :) 1. Zamówiłem pizze w październiku, dostałem pizze która po prostu była słaba, pan przyznał, że robił ją pizzaiolo który się dopiero uczy. Spoko nie ma problemu - zaproponowali drugą pizze - super sprawa -wporządku każdemu się może zdarzyć błąd. 2. Dlatego zamówiłem pizze w grudniu. Znowu to samo , a nawet gorzej, dostałem coś co odbiega od tego co przedstawiają na stronie. 2.1 Dużo mniej sera, sosu pomidorowego, a i zabrakło bazyli. 3. Zadzwonilem i to powiedziałem, pan który odebrał, podczas tego gdy opowiadałem odłożył telefon - bardzo nieeleganckie zachowanie, a w czasie rozmowy próbował mnie przekonać, że pizza się może różnic - pech chciał, że ten wypiekam pizze i wiem, co się może różnić a co nie powinno :) 4. Zadzwoniłem raz jeszcze, odebrała pani, opowiedziałem temat i już od razu zaznaczyłem, że nie chce rekompensaty (żeby nie pomyśleli że jestem jakimś sępem który żeruje na firmach i zawsze będzie mówił, że pizza jest zła. Dlatego poprosiłem o jedną rzecz. Żeby pani odpowiedziała mi na pytanie - czy ja rzeczywiście przesadzam - czy zwyczajnie wprowadzają klienta w błąd. Wysłałem zdjęcia, niestety pani nie odpowiedziała, dlatego właśnie wystawiam tą ocenę. Wedlug mnie sprawa wygląda tak bo zamówiłem pizze z ubera czy tam bolta 2 w cenie 1, i stą wynika, że dali 2 razy mniej sosu, sera i poskąpili na bazyli...
Zdjęcia
Opinie
-
Ulder Dagesthan ★☆☆☆☆
-
Patrycja Jóźwiak ★★☆☆☆
Zamawiałam dwie pizze poprzez aplikację Bolt Food i napisałam prośbę aby nie dodawano do dwóch pizz karczochów. Moja prośba została kompletnie olana a Bolt nie chce zwrócić za to środków. Pizza niestety ale jak dla mnie jest do wyrzucenia ze względu na uczulenie na karczochy :) w ogóle nie są brane prośby klientów
-
Karolina Ocioszyńska ★★★★★
Jedna z najlepszych pizzy neapolitańskich w Warszawie! Lokal to zwykła budka, nie restauracja, ale pizza jest prawdziwa, autentyczna i zdecydowanie 10/10! Cena również na plus. Na wynos może tracić trochę na jakości (jak to bywa z tym typem pizzy), ale jedzona na miejscu lub przy szybkim odbiorze jest przepyszna.
-
Piotr Nowak ★☆☆☆☆
Na wynos pizza totalnie niejadalna. Zamówiona przez uber eats - dostałem przemoknięty karton, w środku ociekająca tluszczem pizza, placek całkowicie gumowy, zero chrupkości. Przy krojeniu karton zaczął się rozpadać, a pizza przyczepiać do niego. Zrobiła się z tego lepka breja. Całość poszła do kosza. Nie wiem jak smakuje na miejscu, ale w dostawie tragedia.
-
Ola ★★★★★
Mimo dość przeciętnych ocen postanowiliśmy dać szansę pizzerii Milo. Wiele negatywnych opinii dotyczyło zamówień na wynos, więc stwierdziliśmy, że zjemy na miejscu i to była dobra decyzja. Jak na zwykłą osiedlową budkę, pizza naprawdę daje radę. Ciasto nie było nie było zbyt mocno wypieczone jak to czasem przy neapolitanach się zdarza, a składników było dokładnie tyle, ile trzeba, nie za dużo nie za mało. Pizza się nie rozpadała, nie była namoknięta, po prostu fajna. Stosunek jakości do ceny w punkt. Nie czekaliśmy długo na zamówienie, a Pani która nas obsługiwała była bardzo uprzejma i uśmiechnięta, więc całość na plus. Jedyne, co mi nie podeszło, to oliwa, ale to już kwestia gustu. Moim zdaniem warto spróbować pizzy na miejscu i ocenić samemu. My z pewnością jeszcze tu wrócimy :))
-
Konrad Joski ★★★★☆
Smaczna pizza, pyszna lemoniada, miła obsługa. Na plus czas realizacji - jeszcze nigdy tak szybko nie otrzymałem zamówionej pizzy.
-
Mrs. Avocado ★★★★★
Bardzo smaczna pizza, sporo sera, fajnie słony sos, trochę mało salami i bazylii. Na zdjęciu pizze piccante. Dużym minusem jest za głośna, nie klimatyczna muzyka jak z dyskoteki oraz to że na Uber Eats restauracja nazywa się 'Pizza Capri' a jak przychodzi się na miejsce nie ma żadnej informacji że to ten sam lokal.
-
Marcin Borkowski ★☆☆☆☆
Pizza nie jadalna nie polecam. Spalona sos pomidorowy to koncentrat z puszki brak sera. Pizza z nutellą to pizza z jakimś tańszym zamiennikiem nutelli w dodatku skrobane resztki ze słoika, w lokalu brak miejsca żeby zjeść we czwórkę dodatkowo mimo stojącego i włączonego ekspresu do kawy brak możliwości zamówienia kawy. Nie rozumiem jak może mieć ocenę 4,2 co też spowodowało że odwiedziliśmy to miejsce. Pizza jak wystygnie nie jadalna nawet nie da się jej pogryźć można jej użyć jedynie do produkcji sandałów gumowych ale będą marnej jakości bo pizza była dziurawa. Kucharz bardziej się będzie koncertował na gapieniu ewentualnej towarzyszki niż na pilnowaniu pizzy w piecu. Stanowczo nie polecam. A zapakowani jej na wynos było jednym z większych moich błędów życiowych!
-
Katarzyna Bęczkowska - Sidhu ★★☆☆☆
Zamówiłam w dostawie dwie pizze. Margeritta jak margeritta była ok. Druga capriciosa to już porażka, spalone, brzegi, spalony spód i te niezbyt pokrojone karczochy ... Dostawa mocno opóźniona czas oczekiwania to ponad godzina. Ogólnie goście nie zdążyli na pizzę i wyszli ale z drugiej strony jakby zobaczyli tą spaleniznę.... Noża chyba tez brak na kuchni bo pizze przyszły niepokojone
-
Maciek Rebeś ★★★★★
Wow! Pizza idealna, świeże składniki, puszyste ranty, classica napoletana z tradycyjnego, opalanego drewnem pieca. Miejsce w spokojnym ustronnym, cichym miejscu. Idealne, aby odpocząć po ciężkim dniu. Troszkę brakuje muzyki i efektu wow, jak na standardy warszawskie, ale to fajna alternatywa dla bardziej znanych pizzerii w centrum, bo placek jest meeega:)) mocno polecam♥️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Milo Pizza Napoletana?
Milo Pizza Napoletana znajduje się przy Jana Bytnara „Rudego” 13A, Mokotów, 02-645 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Milo Pizza Napoletana?
Można skontaktować się z Milo Pizza Napoletana pod numerem +48 514 684 463
Jak można dotrzeć do Milo Pizza Napoletana?
Do Milo Pizza Napoletana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku