Bardzo przyjemne miejsce, Pani która zazwyczaj strzyże jest profesjonalna, miła i można odnieść wrażenie że podchodzi do każdego indywidualnie, aż nie chciało mi się dodawać opinii żeby nie robić sobie konkurencji z terminami :D
Zdjęcia
Opinie
-
Damian M ★★★★★
-
Anna Pirim ★★★★★
Profesjonalna usługa z wykorzystaniem b.dobrej jakości kosmetyków. Miła atmosfera. Panie robią piękne blondy. Polecam :)
-
Weronika Kiełsa ★★★★★
Bez wątpienia polecę każdej kręconowłosej! Pierwszy raz wychodzę od fryzjera zadowolona, a nawet zachwycona! Najpierw konkretnie porozmawiałyśmy co się działo z włosami do tej pory, następnie skrupulatnie o tym co warto zmienić w pielęgnacji i jaki efekt chcemy osiągnąć przy cięciu. Finalnie wychodzę z fryzurą lepszą niż planowałam i chęcią do działania. Miałam ogromną przyjemność być pod nożyczkami u Pani Igi, ale podglądałam również kątem oka prace Pani Oli, dziewczyny wiedzą co robią i to widać po efektach! Jako wisienkę na torcie stawiam ich podejście do klienta i to jaką budują atmosferę - tam wszystko po prostu gra. Wrócę wiele razy!
-
Anna Ciechomska ★☆☆☆☆
Ta jedna gwiazdka jest za bardzo ładny kolor - fajny chłodny brąz dopasowany do mojego naturalnego. Niestety strzyżenie jest porażką i już umówiłam się do sprawdzonego fryzjera żeby to poprawić. Pani Iga wykonała cieniowanie, żeby dodać objętości moim włosom, ale gdy w domu przyjrzałam się włosom, okazało się, że po prostu mam dwie długości - te na szczycie głowy kończą się nad uchem, reszta jest poniżej linii brody. Do tego obcięła mi krótko grzywkę, nie pytając mnie o to. No cóż, włosy nie ręka i odrosną, ale ja już tam nie wrócę. Zaznaczę jeszcze, że cena usługi była wyższa niż u fryzjerów w śródmieściu, do których chodziłam i miałam nadzieję znaleźć coś bliżej domu i taniej. Ta wizyta zniechęciła mnie do dalszych poszukiwań.
-
Dariya Lebedeva ★★★★★
Najlepszy fryzjer, ktorego w życiu poznałam. Trafiłam tu przypadkowo, a już od 5 lat mogę zaufać swoje włosy tylko w ręce Waszka. Jedyne miejsce, w którym nie boję się o koloryzację - i w blond i w ciemnych włosach, które dobrała mi Iga czuję się atrakcyjnie i pewnie siebie. Iga ma wrodzone wyczucie koloru, idealnie dobiera odcienie do twarzy, ma bardzo dokładne cięcie. Efekt po wizycie w salonie utrzymuje się miesiącami dzięki kosmetykom, które są stosowane. Tak, to nie jest krótka wizyta raczej, ale za tym stoją jakość, profesjonalizm i efekt. Polecam z całego serca!
-
Urszula Kempa -Adamczyk (Uśka) ★★★★★
Pani Ola to przemiła osoba. Potrafi wyczarować cuda, a do tego robi wspaniały masaż głowy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Waszka?
Waszka znajduje się przy Światowida 63, Białołęka, 03-144 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Waszka?
Można skontaktować się z Waszka pod numerem +48 570 700 633
Jak można dotrzeć do Waszka?
Do Waszka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku