Opinie

  1. Damian M ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, Pani która zazwyczaj strzyże jest profesjonalna, miła i można odnieść wrażenie że podchodzi do każdego indywidualnie, aż nie chciało mi się dodawać opinii żeby nie robić sobie konkurencji z terminami :D

  2. Anna Pirim ★★★★★

    Profesjonalna usługa z wykorzystaniem b.dobrej jakości kosmetyków. Miła atmosfera. Panie robią piękne blondy. Polecam :)

  3. Weronika Kiełsa ★★★★★

    Bez wątpienia polecę każdej kręconowłosej! Pierwszy raz wychodzę od fryzjera zadowolona, a nawet zachwycona! Najpierw konkretnie porozmawiałyśmy co się działo z włosami do tej pory, następnie skrupulatnie o tym co warto zmienić w pielęgnacji i jaki efekt chcemy osiągnąć przy cięciu. Finalnie wychodzę z fryzurą lepszą niż planowałam i chęcią do działania. Miałam ogromną przyjemność być pod nożyczkami u Pani Igi, ale podglądałam również kątem oka prace Pani Oli, dziewczyny wiedzą co robią i to widać po efektach! Jako wisienkę na torcie stawiam ich podejście do klienta i to jaką budują atmosferę - tam wszystko po prostu gra. Wrócę wiele razy!

  1. Anna Ciechomska ★☆☆☆☆

    Ta jedna gwiazdka jest za bardzo ładny kolor - fajny chłodny brąz dopasowany do mojego naturalnego. Niestety strzyżenie jest porażką i już umówiłam się do sprawdzonego fryzjera żeby to poprawić. Pani Iga wykonała cieniowanie, żeby dodać objętości moim włosom, ale gdy w domu przyjrzałam się włosom, okazało się, że po prostu mam dwie długości - te na szczycie głowy kończą się nad uchem, reszta jest poniżej linii brody. Do tego obcięła mi krótko grzywkę, nie pytając mnie o to. No cóż, włosy nie ręka i odrosną, ale ja już tam nie wrócę. Zaznaczę jeszcze, że cena usługi była wyższa niż u fryzjerów w śródmieściu, do których chodziłam i miałam nadzieję znaleźć coś bliżej domu i taniej. Ta wizyta zniechęciła mnie do dalszych poszukiwań.

  2. Dariya Lebedeva ★★★★★

    Najlepszy fryzjer, ktorego w życiu poznałam. Trafiłam tu przypadkowo, a już od 5 lat mogę zaufać swoje włosy tylko w ręce Waszka. Jedyne miejsce, w którym nie boję się o koloryzację - i w blond i w ciemnych włosach, które dobrała mi Iga czuję się atrakcyjnie i pewnie siebie. Iga ma wrodzone wyczucie koloru, idealnie dobiera odcienie do twarzy, ma bardzo dokładne cięcie. Efekt po wizycie w salonie utrzymuje się miesiącami dzięki kosmetykom, które są stosowane. Tak, to nie jest krótka wizyta raczej, ale za tym stoją jakość, profesjonalizm i efekt. Polecam z całego serca!

  3. Urszula Kempa -Adamczyk (Uśka) ★★★★★

    Pani Ola to przemiła osoba. Potrafi wyczarować cuda, a do tego robi wspaniały masaż głowy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Waszka?

Waszka znajduje się przy Światowida 63, Białołęka, 03-144 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Waszka?

Można skontaktować się z Waszka pod numerem +48 570 700 633

Jak można dotrzeć do Waszka?

Do Waszka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements