Opinie

  1. K G ★☆☆☆☆

    Jedzenie: okropne, dodaje zamówienie w zrzucie ekranu. Kurczak jak gotowy kurczak z biedronki. Nie dokończyliśmy jedzenia. frytki mid, tłusto i słono. Sosy porażka. No ogólnie tanie niskiej jakości żarcie, w standardowej cenie za dobre frytki i burgery. Dostawca przemiły. Restauracja w moim zamówieniu nie dopakowała 2 sosów, a w quesadilla brakowało papryki, również była nie za apetyczna, ten sam kurczak. Dzwoniłem do restauracji, nie odebrali. Nigdy więcej nie zamówię. Nie polecam, pozostałem z niesmakiem i ciężarem na żołądku.

  2. mcksiaze ★★★★★

    Spodziewałem się czegoś gorszego jak na Burger keto. Dostawa bardzo szybka. Burger soczysty i smakuje jak bardziej zdrowa wersja zwykłego burgera. Cena też jest bardzo przyjemna

  3. Klaudia Kaczmarczyk ★★★★★

    Znaleźliśmy pizzerie przez AVPN (bywaliśmy w Cimone we Wro, względnie więc ufamy temu stowarzyszeniu). Nie zawiedliśmy sie co do jakości samej pizzy. Prosta, klasyczna pizza - taka po włosku. Dobry sos z pomidorów, nie za dużo dodatków - Bardzo szybki zjazd z S8 jak się jest w podróży, tylko dodatkowe 7 minut - Miła ekipa w lokalu, szybkie podanie Nie jest to jednak lokal typu restauracja, ogródek był ładny chociaż ukryty wśród warszawskich bloków, obok monopolowy, wnętrze dość ciemne i toporne, łazienka która powinna byc odświeżona, oliwa do pizzy wydawała mi się mało wyrazista, albo już trochę stała. Warto tam wpaść na szybką świeżą pizzę, im prostsza tym lepsza ;)

  1. Natalia Maria ★★★★★

    Zaskakująco pyszne frytki (a nie jestem fanką frytek), bardzo dobry burger vegan. Sympatyczny Pan na kasie :)

  2. Rudy ★★★★★

    Spróbowałem razem z kolegą burgera killer. Jesteśmy fanami ostrości, próbowaliśmy wielu sosów, burgerów czy burrito ale to ci się tutaj działo to było prawdziwe piekło. Samo zjedzenie było całkiem sporym wyczynem bo w pewnym momencie czuliśmy jakbyśmy jedli szkło jednak najgorsze nadeszli dopiero w domu i nie trwało to krótko. Także polecam jako ultimate challenge dla fanów ostrości i to tylko tych doświadczonych bo sosiwa to na prawdę nie żałują. 10/10 za ostrość

  3. Mateusz Stec ★★★★★

    Autentycznie nie spodziewalem się, że pizza z burgerowni może być tak dobra. Zamówilem raz przy okazji jak jadlem burgera i od tego czasu to moja ulubiona pozycja w menu. Naprawdę dobra picka neapolitańska w dosyć dobrej cenie.

  1. Justyna - ★☆☆☆☆

    Zamówienie z dowozem złożone przez glovo. Pizze przyjechały dość szybko, tylko szkoda, że spalone. Wstyd dla pizzera, który wydał takie zamówienie.

  2. Adrian ★★★★★

    Niesamowite miejsce. Super duża buła z mega ilością mięcha. Każdy głodomorka znajdzie tutaj coś dla siebie. Nawet osoby niewierzące mięsa. Super szybki dowóz z bardzo dobrym pakunkiem. Chrupiące, świeże fryteczki z mega smaczną surówką. Możliwość realizacji zamówienia w tak późnych godzinach na bardzo duży plus. Z pewnością nie raz wrócimy do tej knajpy. Miejsce godne polecenia każdej osobie, chcącej się najeść! Mega miejscówka. Polecamy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Burgery Nocą & Pizza Neapolka?

Burgery Nocą & Pizza Neapolka znajduje się przy Nieszawska 4, Targówek, 03-382 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Burgery Nocą & Pizza Neapolka?

Można skontaktować się z Burgery Nocą & Pizza Neapolka pod numerem +48 787 412 412

Jak można dotrzeć do Burgery Nocą & Pizza Neapolka?

Do Burgery Nocą & Pizza Neapolka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements