Opinie

  1. Klaudia D. ★★★★★

    Dobre ceny. Miła atmosfera. Wracam tu z przyjemnością, zwłaszcza do Pani Pauliny.

  2. Krzysztof Józefowicz ★★★★★

    Najlepszy salon urody w Warszawie. Szczególne podziękowania kieruje do Pani Małgosi z gabinetu kosmetycznego za dokonane zabiegi. Jej fachowość i kompetencja sprawia, że można poczuć się w pełni komfortowo i uzyskać wymarzony efekt.

  3. Tatiana Zalewska-Zarzecka ★☆☆☆☆

    Byłam dzisiaj umówiona na czesanie próbne. Po przyjściu do salonu okazuje się, że fryzjerka jest chora. Sytuację oczywiście rozumiem. Jednak że strony salonu zero wcześniejszego kontaktu w celu przełożenia lub odwołania wizyty. Pani obecna na miejscu stwierdziła tylko, że jej to nie dotyczy i w sumie to ona nic nie wie. Profesjonalizm? Na pewno nie w tym miejscu. Odpowiedz: Szanowni Państwo, absolutnie nie mam od Państwa żadnego połączenia przychodzące. Numer macie, bo któraś z Pań tam pracujących przesuwała moją pierwotną wizytę na czesanie próbne do innej pracownicy ze względu na swój październikowy wyjazd do sanatorium w czasie, w którym miało być czesanie na uroczystość.

  1. Krzysiek Kalata ★★★★★

    Super strzyżenie dla mężczyzny, tanio i fachowo

  2. WoM6029 ★★★★★

    Jestem zadowolona z usług i często tu wracam. Pani Jola uratowała moje włosy po nieudolnym cięciu w innym, renomowanym salonie. Zdecydowanie konkurencyjne ceny jak na Warszawę. Polecam z czystym sumieniem

  3. Robert Smoliński ★★★★★

    Polecam usługi Pani Małgorzaty Greczkowskiej. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Gabinet bardzo czysty, wręcz sterylny co ważne przy tego typu zabiegu który miałem wykonywany. Bardzo dziękuje Pani Małgosiu, jak będzie jakaś potrzeba to napewno do Pani wrócę.

  1. Agnieszka Niemiec ★★★★★

    Potrzebowalam uczesać się i umalować na wesele koleżanki. Wybrałam ten salon kierując się opiniami przeczytanymi w internecie i to był strzał w dziesiątkę. Pani Gosia to mistrzyni makijażu. Uważnie słuchala moich oczekiwań i efekt był niesamowty! Wyszło dokładnie tak, jak chciałam. Z kolei fryzurę zrobiła mi Pani Agnieszka. Cała noc tańczyłam na weselu a fryzura nadal się trzymała. Gorąco polecam salon!

  2. maja k ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam tego miejsca. Moja wizyta była umówiona na godzinę 18.00 Pani fryzjerka Agnieszka poprosiła mnie dopiero o 18.25 bez żadnego słowa przepraszam za opóźnienie. Dodam że w tym salonie to była moja pierwsza wizyta więc spodziewałam się że Pani Agnieszka poprosi mnie na fotel w celu omówienia fryzury. Niestety zostałam zaproszona na myjnie bez jakiegokolwiek zapytania o moje oczekiwania. Zero zainteresowania się klientem i zero profesjonalnej obsługi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Beata?

Salon Beata znajduje się przy Wrzeciono 33, Bielany, 01-963 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Beata?

Można skontaktować się z Salon Beata pod numerem +48 228 355 707

Jak można dotrzeć do Salon Beata?

Do Salon Beata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements