Dobre ceny. Miła atmosfera. Wracam tu z przyjemnością, zwłaszcza do Pani Pauliny.
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia D. ★★★★★
-
Krzysztof Józefowicz ★★★★★
Najlepszy salon urody w Warszawie. Szczególne podziękowania kieruje do Pani Małgosi z gabinetu kosmetycznego za dokonane zabiegi. Jej fachowość i kompetencja sprawia, że można poczuć się w pełni komfortowo i uzyskać wymarzony efekt.
-
Tatiana Zalewska-Zarzecka ★☆☆☆☆
Byłam dzisiaj umówiona na czesanie próbne. Po przyjściu do salonu okazuje się, że fryzjerka jest chora. Sytuację oczywiście rozumiem. Jednak że strony salonu zero wcześniejszego kontaktu w celu przełożenia lub odwołania wizyty. Pani obecna na miejscu stwierdziła tylko, że jej to nie dotyczy i w sumie to ona nic nie wie. Profesjonalizm? Na pewno nie w tym miejscu. Odpowiedz: Szanowni Państwo, absolutnie nie mam od Państwa żadnego połączenia przychodzące. Numer macie, bo któraś z Pań tam pracujących przesuwała moją pierwotną wizytę na czesanie próbne do innej pracownicy ze względu na swój październikowy wyjazd do sanatorium w czasie, w którym miało być czesanie na uroczystość.
-
Krzysiek Kalata ★★★★★
Super strzyżenie dla mężczyzny, tanio i fachowo
-
WoM6029 ★★★★★
Jestem zadowolona z usług i często tu wracam. Pani Jola uratowała moje włosy po nieudolnym cięciu w innym, renomowanym salonie. Zdecydowanie konkurencyjne ceny jak na Warszawę. Polecam z czystym sumieniem
-
Robert Smoliński ★★★★★
Polecam usługi Pani Małgorzaty Greczkowskiej. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Gabinet bardzo czysty, wręcz sterylny co ważne przy tego typu zabiegu który miałem wykonywany. Bardzo dziękuje Pani Małgosiu, jak będzie jakaś potrzeba to napewno do Pani wrócę.
-
Agnieszka Niemiec ★★★★★
Potrzebowalam uczesać się i umalować na wesele koleżanki. Wybrałam ten salon kierując się opiniami przeczytanymi w internecie i to był strzał w dziesiątkę. Pani Gosia to mistrzyni makijażu. Uważnie słuchala moich oczekiwań i efekt był niesamowty! Wyszło dokładnie tak, jak chciałam. Z kolei fryzurę zrobiła mi Pani Agnieszka. Cała noc tańczyłam na weselu a fryzura nadal się trzymała. Gorąco polecam salon!
-
maja k ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam tego miejsca. Moja wizyta była umówiona na godzinę 18.00 Pani fryzjerka Agnieszka poprosiła mnie dopiero o 18.25 bez żadnego słowa przepraszam za opóźnienie. Dodam że w tym salonie to była moja pierwsza wizyta więc spodziewałam się że Pani Agnieszka poprosi mnie na fotel w celu omówienia fryzury. Niestety zostałam zaproszona na myjnie bez jakiegokolwiek zapytania o moje oczekiwania. Zero zainteresowania się klientem i zero profesjonalnej obsługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Beata?
Salon Beata znajduje się przy Wrzeciono 33, Bielany, 01-963 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Beata?
Można skontaktować się z Salon Beata pod numerem +48 228 355 707
Jak można dotrzeć do Salon Beata?
Do Salon Beata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku