Opinie

  1. Alisha ★☆☆☆☆

    nie zwrócili mi depozytu w wysokości 1750 zł, mimo że minęło 18 dni. a ponadto adresy są inne niż te, które są na stronie internetowej. numer telefonu nie działa ja też mam dowód. Overall horrible experience, i want my money back. I had to pay deposit because they said it last minute when i was close to checking day amd there was also no option for cancellation. Be aware guys from M Centrum apartment in Booking.com

  2. Dominika Ddd (D) ★★★★☆

    Mieliśmy mały problem z odbiorem kluczy, ponieważ wcześniej nie skontaktowaliśmy się z Panią zajmującą się pokojami, dlatego polecamy wcześniej zadzwonić i zapowiedzieć swój przyjazd. Bardzo miła Pani, która przywiozła nam klucze i oprowadziła po obiekcie zrekompensowała nam czekanie po prostu swoją pozytywną energią. Pokój jak za taką cenę bardzo przyzwoity, czysty (a to dla nas najważniejsze).

  3. sebastian jarczak ★★★★☆

    Pokoje co prawda w suterynie, czy wręcz piwnicy- ale dla osób szukających taniego noclegu w centrum Warszawy, idealne miejsce do niekrępującego noclegu. Schludnie i czysto.

  1. Katarzyna Lila ★☆☆☆☆

    To jakaś kompletna pomyłka! Ja rozumiem że to nie jest wygórowany standard-bo nic takiego nie oczekiwaliśmy ale jeżdżenie po Warszawie z jednego miejsca w drugie w godzinach szczytu w piątek za właścicielka która akurat "miała urodziny i nie chciała sobie zepsuć uroczystości" to jakaś kpina! Może w takim razie trzeba uwzględnić to w opisie obiektu? "Odbiór kluczy dopiero po zaspokojeniu prywqtbych spraw właściciela" W głowie się nie mieści, zwłaszcza że nie było informacji o indywidualnym umówieniu się na odbiór kluczy. Co do samego pokoju to .. OK- ja rozumiem że mały,że wc na korytarzu ale BŁAGAM! Smród i brudna posciel to już naprawdę poniżej jakichkolwiek wymagań!! Pościel nie została zmieniona po poprzednim gościu i po prostu śmierdziała. Polecam uwzględnić w opisie że pokoje mieszczą się w piwnicy i są bez okien bo to "małe" oszustwo. Podejście właściciela to kpina. A z odpowiedzi na opinie wynika że trudno się pogodzić z krytyka i zamiast zastanowić się nad tym że słabo to wygląda to usilnie próbuje oczernić klientów. Żałosne.

  2. Sandra ★★☆☆☆

    Minusy -Pokoje bez możliwości otwarcia okna, pod ziemią, bardzo duszne -Niby prywatne pokoje, ale podzielone cienką ścianą. Jak się ma pecha do współlokatorów to można pożegnać sen -Malutki pokoik. Łóżko i kawałek podłogi -W nocy jakieś urządzenie strasznie hałasowało, chyba to od grzania wody w łazience, ale w sumie nie wiem -Na zdjęciach na stronie wygląda nieco lepiej niż w rzeczywistości. Ale syfu nie ma jeśli o to chodzi Plusy -130 za pokój dla dwóch osób w tej lokacji jest ok -Jak potrzeba po prostu się gdzieś przespać to się nada, ale zalecam mieć stopery jeśli ktoś ma delikatny sen -Jest gdzie herbatkę/kawkę zrobić i lodówka. Łazienka jest ładna i przestronna.

  3. Mateusz Czempiel ★★☆☆☆

    Oprócz tego że pokój w piwnicy to całkiem sympatycznie i czysto. Jedynie brak okna i pomieszczenie klaustorofobiczne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres City Center room for rent?

City Center room for rent znajduje się przy Frascati 3, 00-491 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do City Center room for rent?

Można skontaktować się z City Center room for rent pod numerem +48 535 703 370

Jak można dotrzeć do City Center room for rent?

Do City Center room for rent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements