Opinie

  1. Jakub Orlik ★☆☆☆☆

    Nie dość że drogo to obsługa poniżej krytyki. Szczególnie pozdrawiam farmaceutki co zamykają drzwi 10 minut przed zamknięciem i śmieją się w twarz pacjentowi.

  2. Nina ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa klienta. Pracownicy są tam chyba za karę.

  3. Joanna Stępień ★★★★★

    Mili i kompetentni farmaceuci. Byłam w ostatnich minutach przed zamknięciem. Mimo tego, za czas otwarcia apteki się skończył, otrzymałam pomoc. Polecam

  1. Jakub Pacześ ★★★★★

    Najlepsza apteka w okolicy. Pracownicy sami proponują tańsze zamienniki. Mają stolik z kolorowankami dla dzieci. Można wejść z psem. Ceny niższe niż z w innych okolicznych aptekach.

  2. Paulina ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa. Panie zero inicjatywy, by coś doradzić. Poszłam, bo podejrzewałam, że mam kleszcza na przedramieniu i chciałam tylko zapytać, czy to w ogóle może tak wyglądać, bo nie wiedziałam czy ma w ogóle sens szukać szpitala w niedziele. Farmaceuta powinien wiedzieć i mieć pojęcie. Nikt nie mówił o wyciąganiu czegoś czy dotykaniu. Zero chęci pomocy. Panie nawet nie doradziły, że mogę kupić szczypczyki do wyciągania i że takie coś jest i że mogą mi zaoferować w razie czego. Maskara. Wiele razy już zdarzyło mi się w aptece pokazywać coś na ustach czy dłoni gdy potrzebowałam maści czy konkretnego plastra itp. i jeszcze nigdy nie spotkałam się, by farmaceuta nawet nie chciał zerknąć i doradzić jaki lek na to i czy warto się niepokoić. To tak jakby ktoś przyszedł by pokazać oparzenie i zapytać czy wystarczy lek czy lepiej jechać na SOR a panie, by powiedziały że nie zerkną, bo nie są lekarzami. Dramat. Robiłam u Was czasem zakupy, bo blisko, ale już nie zajrzę. Czasem wystarczy zwykłe ludzkie podejście. Pan pielęgniarz na Niekłańskiej też wcale nie musiał mnie przyjąć, bo to oddział dla dzieci, a jakoś bez problemu ekspresowo to zrobił. Wystarczy odrobina woli i empatii, którym tym Paniom warto życzyć.

  3. Kamil ★★★★★

    Pomocne panie farmaceutki, szeroki wybór leków, polecam

  1. Adam Sokalski ★★★★★

    Miła i pomocna obsługa. Bez problemu można sprawdzić cenę i dostępność leku telefonicznie, podczas gdy w wielu warszawskich aptekach panie robią z tego wielki problem i tajemnicę. Do tego ceny niższe w porównaniu do innych aptek, przynajmniej jeśli chodzi o leki, które kupuję. Szczerze polecam

  2. Kacper ★★★★★

    Panie bardzo pomocne przy zorganizowaniu leku z innej apteki. Pamiętały o mojej prośbie i przetrzymały leki kilka dni do mojego przyjazdu. Serdecznie polecam!

  3. Marta W-Ż ★☆☆☆☆

    Pani ekspedientka ewidentnie lubi uprzykrzać życie nieświadomym klientom. Dawno nie spotkałam kogoś tak niesympatycznego. Sprzedała mi zły lek (lekarz źle wystawił receptę), po 5 minutach jak się zorientowałam chciałam go zwrócić i kupić właściwy jednak jak Pani powiedziała nie ma obowiązku przyjmować zwrotów i o zwrot kosztów mogę prosić lekarza. Porażka nie farmaceuta. Aptekę będę omijać szerokim łukiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka od Serca?

Apteka od Serca znajduje się przy Zwycięzców 42, 03-938 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka od Serca?

Można skontaktować się z Apteka od Serca pod numerem +48 226 728 212

Jak można dotrzeć do Apteka od Serca?

Do Apteka od Serca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements