Opinie

  1. Irena Kuk ★★★★☆

    P. Marzenka - manicure., jest super.

  2. Danuta Bozena Zastawny ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi.W tym salonie używają produkty do pielegnacji włosów najwyższej jakości .Personel o wysokiej kulturze,wykonujący każdy zabieg z największym profesjonalizmem .Polecam ten salon

  3. Bozena Majek ★★★★★

    Fachowa obsługa i atmosfera salonu jak na kawie u przyjaciółki.

  1. Anna Szumska ★☆☆☆☆

    omijac szerokim łukiem to mało powiedziane,okresliłam konkretną fryzurę i długość, obcieła mi fryzjerka tak krótko, ze wywijać do środka się nie da nie mówiąc na zewnątrz bo to zwyczajnie krótka fryzura a nie średnia, jak reagowałam w trakcie komentarzem ze coś krótko to nawet nie skomentowała, a na końcu rzuciła komentarz "mamy tyle klientów, że nie marwtimy się Pania, musiałyśmy się nie zrozumieć" i słowa przepraszam...

  2. ozeon ★★☆☆☆

    Jestem bardzo zawiedziona, przede wszystkim ceną strzyżenia (40zł) zaznaczam bez modelowania!! Mycie glowy skupiło się na nałożeniu szamponu i spłukaniu (nie odczułam że mam umytą głowę). Pani kompletnie nie dostosowała się do tego o co prosiłam w kwestii strzyżenia. Nie polecam!

  3. Jolanta ★★☆☆☆

    Jestem bardzo zawiedziona, przede wszystkim ceną strzyżenia (40zł) zaznaczam bez modelowania!! Mycie glowy skupiło się na nałożeniu szamponu i spłukaniu (nie odczułam że mam umytą głowę). Pani kompletnie nie dostosowała się do tego o co prosiłam w kwestii strzyżenia. Nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Fryzjerskie Stella?

Studio Fryzjerskie Stella znajduje się przy Brata Alberta, 05-075 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Studio Fryzjerskie Stella?

Do Studio Fryzjerskie Stella można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements