Opinie

  1. Monika S ★★★★★

    Profesjonalizm pod każdym względem. Gorąco polecam! Syn jest bardzo zadowolony z fryzury i zostanie Pana stałym klientem. Serdecznie pozdrawiamy.

  2. Marcin Ciechociński ★★★★★

    Polecam gorąco. Byłem po raz pierwszy u p. Kamili i już wiem że zostanę tu na stałe. Super podejście do klienta, indywidualne i profesjonalne. Strzyżenie dopasowane do potrzeb Klienta. Świetny klimat.

  3. Krzysztof ★★★★★

    Polecam! Większość pseudo barberów, którzy biorą trzykrotność ceny strzyżenia powinni przyjść i wziąć praktyki w tym salonie. Nie wystarczą szkolenia, ale doświadczenie i pasja do zawodu :) tutaj znajdziemy wszystko, co potrzeba. Jeżeli jest wolny termin to nie zastanawiaj się i rezerwuj, ponieważ obleganie klientów jest bardzo duże.

  1. Mateusz Zawadka ★★★★★

    Polecam każdemu! Piotrek profesor w swoim zawodzie!

  2. Rafał Barszcz ★★★★★

    Nie ma lepszych fryzjerów od Kamili i Piotrka!

  3. serwis serwis ★★★★★

    Jestem klientem od początku istnienia tego salonu. Wychodzę zawsze zadowolony. Polecam.

  1. Olena Kulyk ★★★★★

    Super miejsce. Miła i profesjonalna obsługa. Nasz synek z zadowoleniem chodzi do Pani Kamili od pierwszego strzyżenia już w prawie 3 lata . Stylowa fryzura dla małego fana różnych wzorów gwarantowana ;) Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzjer męski "u Wąsika"?

Fryzjer męski "u Wąsika" znajduje się przy Reymonta 47, 05-402 Otwock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzjer męski "u Wąsika"?

Można skontaktować się z Fryzjer męski "u Wąsika" pod numerem +48 603 356 064

Jak można dotrzeć do Fryzjer męski "u Wąsika"?

Do Fryzjer męski "u Wąsika" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements