Profesjonalizm pod każdym względem. Gorąco polecam! Syn jest bardzo zadowolony z fryzury i zostanie Pana stałym klientem. Serdecznie pozdrawiamy.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika S ★★★★★
-
Marcin Ciechociński ★★★★★
Polecam gorąco. Byłem po raz pierwszy u p. Kamili i już wiem że zostanę tu na stałe. Super podejście do klienta, indywidualne i profesjonalne. Strzyżenie dopasowane do potrzeb Klienta. Świetny klimat.
-
Krzysztof ★★★★★
Polecam! Większość pseudo barberów, którzy biorą trzykrotność ceny strzyżenia powinni przyjść i wziąć praktyki w tym salonie. Nie wystarczą szkolenia, ale doświadczenie i pasja do zawodu :) tutaj znajdziemy wszystko, co potrzeba. Jeżeli jest wolny termin to nie zastanawiaj się i rezerwuj, ponieważ obleganie klientów jest bardzo duże.
-
Mateusz Zawadka ★★★★★
Polecam każdemu! Piotrek profesor w swoim zawodzie!
-
Rafał Barszcz ★★★★★
Nie ma lepszych fryzjerów od Kamili i Piotrka!
-
serwis serwis ★★★★★
Jestem klientem od początku istnienia tego salonu. Wychodzę zawsze zadowolony. Polecam.
-
Olena Kulyk ★★★★★
Super miejsce. Miła i profesjonalna obsługa. Nasz synek z zadowoleniem chodzi do Pani Kamili od pierwszego strzyżenia już w prawie 3 lata . Stylowa fryzura dla małego fana różnych wzorów gwarantowana ;) Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer męski "u Wąsika"?
Fryzjer męski "u Wąsika" znajduje się przy Reymonta 47, 05-402 Otwock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer męski "u Wąsika"?
Można skontaktować się z Fryzjer męski "u Wąsika" pod numerem +48 603 356 064
Jak można dotrzeć do Fryzjer męski "u Wąsika"?
Do Fryzjer męski "u Wąsika" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku