Jestem stałą klientką od wielu lat.Panie fryzjerki wspaniałe,sympatyczne.
Zdjęcia
Opinie
-
paulina ziolkowska ★★★★★
-
Kriss Gorr ★☆☆☆☆
DRAMAT DRAMAT DRAMAT Nie polecam tego zakładu fryzjerskiego! Obsługa była co prawda miła, a cena w porządku, ale co z tego, skoro efekt to totalna katastrofa? Zabrali się za strzyżenie dziecka i wyszło tak fatalnie, że aż brak słów. Krzywe cięcie, nierówne przejścia – wygląda, jakby ktoś ćwiczył strzyżenie pierwszy raz w życiu. Obsmyczyli mi dzieciaka jak by w PRLu za gęsiami ganiał dla dygnitarza. Nie wiem, czy fryzjer/ka miała zły dzień, czy po prostu nie umie strzyc dzieci, ale efekt jest dramatyczny. Teraz musimy czekać, aż włosy odrosną, bo poprawić tego się nie da. Jeśli komuś zależy na estetycznym i starannym strzyżeniu – radzę szukać innego miejsca! Proponuję nie podejmowanie się strzyżenia dzieci jak się na tym nie zna. Wkurzony do potęgi TATA
-
Agnieszka Pakuła ★★★★★
Bardzo polecam panią Anetę. Zawsze jestem bardzo zadowolona. Wielki talent i profesjonalizm. Najlepsza fryzjerka u jakiej byłam!
-
Ewa Orłowska ★★★★★
Bardzo miłe Panie ,sympatyczna profesjonalna obsługa polecam .
-
Mariusz Pielesiak ★★★★★
Usługa strzyżenia męskiego wykonana przez Pania Anetę została przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, dobrze trafić w odpowiednie ręce . Polecam ten salon
-
grażyna kamińska ★★★★★
Wspanialy salon,profesjonalna obsluga . Czuje sie bardzo dobrze jestem zawsze zadowolona z fryzury..
-
Krzysztof Płusa ★★★☆☆
Oceniam zakład fryzjerski 50/50. Ponieważ byłem tam dwukrotnie i dwukrotnie u innej pani fryzjer. Efekt strzyżenia był za każdym razem diametralnie rożny. Rachunek jest prosty :) Cena również!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Piękna?
Stacja Piękna znajduje się przy Korkowa 31, 04-230 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Piękna?
Można skontaktować się z Stacja Piękna pod numerem +48 883 115 808
Jak można dotrzeć do Stacja Piękna?
Do Stacja Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku