Opinie

  1. Alicja Kamila ★★★★★

    Mam lekko kręcone, trudne włosy, a ona jako jedyna naprawdę potrafi sobie z nimi poradzić. Za każdym razem robi mi blond idealnie w punkt — dokładnie taki, jaki chciałam. Kolor wygląda świeżo i naturalnie, a ja zawsze wychodzę zadowolona. Widać, że ma świetne wyczucie i naprawdę „rękę” do włosów. Polecam z czystym sumieniem.

  2. Mariusz Magier (Melodia Wiary) ★★★★★

    Moja żona była u Pani Moniki pierwszy raz i muszę przyznać, że dawno nie widziałem jej z tak dobrze zrobionymi włosami. Wyglądała po prostu bardzo ładnie i od razu było widać różnicę. Fryzura wygląda dobrze też po kilku dniach w domu. Moja żona jest naprawdę zadowolona, a ja widzę, że dobrze się czuje w tej zmianie. Jeśli ktoś szuka fryzjerki, która robi swoją robotę solidnie i wie, co pasuje do danej osoby, to mogę szczerze powiedzieć: warto iść do Pani Moniki.

  3. Magda Kwietniewska ★★★★★

    Z całego serca polecam Monikę :-) Jest prawdziwą profesjonalistką, która doskonale zna się na swoim fachu. Jestem zachwycona zarówno cięciem, jak i koloryzacją – włosy wyglądają świeżo, zdrowo i pięknie się układają.

  1. Paweł Falkowski ★★★★★

    Jestem absolutnie zachwycony efektem mojej wizyty u Pani Moniki! Strzyżenie męskie zostało wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Pani fryzjerka świetnie doradziła mi, jaka fryzura będzie najlepiej pasować do moich rysów twarzy oraz stylu życia. Salon urządzony w eleganckim stylu glamour, a atmosfera panująca w środku była bardzo przyjemna i relaksująca. Obsługa była profesjonalna, a jednocześnie niezwykle miła. Cały proces przebiegł sprawnie, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. To nie była moja pierwsza wizyta u Pani Moniki, i za każdym razem wracam do tego miejsca, powierzając swój wygląd w ręce osoby, która naprawdę wie, co robi. Zdecydowanie wrócę na kolejne wizyty i gorąco polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego i jakościowego strzyżenia męskiego!

  2. Anna Jędra ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, piękne cięcie włosów. Ostrzyżenie grzywki rewelacyjne. Czesanie szybkie i loki wspaniałe. Dodam, że byłam pierwszy raz i nie byłam wcześniej umówiona, a mimo to Pani mnie przyjęła i ślicznie ostrzygła i uczesała. Wyszłam bardzo zadowolona i wyglądałam jak milion dolarów. Bardzo polecam, miło, sympatycznie, czysto i profesjonalnie.

  3. Kicickv ★★★★★

    Bardzo polecam. Pani Monika bardzo profesjonalna, słucha klienta czego dokładnie potrzebuje i jakie cięcie chce, przy czym jest niezmiernie uprzejma. Moje włosy dziękują, że oddałam je w tak dobre ręce :)

  1. Joanna Włochowicz ★★★★★

    Profesjonalizm w każdym detalu. Pani Monika pracuje na wysokiej jakości produktach, zawsze doradzi, jaka fryzura i kolor będą pasowały do twarzy. Korzystam z usług Pani Moniki od kilkunastu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam wszystkim moim znajomym salon Pani Moniki i wiem, że również są zadowoleni. Polecam szczególnie koloryzację, zabiegi pielęgnacyjne, które odbudują i wzmocnią włosy. Wykonywałam ostatnio dwukrotnie trwałą i wygląda super. Jeszcze raz polecam. Najlepsza fryzjerka!

  2. Dorota Wojucka ★★★★★

    Od czasu, kiedy mój ulubiony fryzjer Kamil porzucił swoich klientów i wyjechał, tułałam się po różnych salonach fryzjerskich. I nigdy tak do końca nie byłam zadowolona. Aż trafiłam w ręce Pani Moniki. I teraz mam włosy pięknie obcięte, a nie ukrywam, że są "trudne" w obsłudze i każdego dnia rano jestem w stanie sobie z nimi sama poradzić. Pani Monika ma dobrą "rękę". Tak mówi się o fryzjerach, po których strzyżeniu włosy pięknie odrastają. Dodatkowo każda wizyta okraszona jest uśmiechem Pani Moniki i uważnym wysłuchaniem klienta. Czasami faktycznie jest tak, że fryzjer widzi, że nasze wyobrażenia o idealnej fryzurze nie są możliwe do spełnienia. Ale kompromis można osiągnąć, jeśli się rozmawia. A w Moonlight Atelier na to zawsze jest czas. Dla mnie jedynym minusem jest odległość, wolałabym tak dobrą fryzjerkę mieć znacznie bliżej. Jednak jestem w stanie wygospodarować więcej czasu, aby zejść z fotela całkowicie zadowolona.

  3. Filip M ★★★★★

    Z usług Pani Moniki korzystam od 15 lat. I jestem cały czas wierny z uwagi na mega profesjonalizm i fach w ręku! Dojeżdżam z Mokotowa ale nie jest to dla mnie problem. Pani Monika wiele razy uratowała moje włosy po innych okazyjnych strzyżeniach - pare razy w innym mieście podczas delegacji. Strzyżenie męskie u Moniki to zawsze uśmiech na mojej Twarzy a moja druga połowa twierdzi ze jestem przystojniejszy :) polecam i dziwią mnie innych opinie ale trudno walczyć z konkurencja … bo mamy ciężkie czasy. polecam jednym słowem !! A i wystrój salonu robi wrażenie a jestem wzrokowcem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Monika Manz Moonlight Atelier?

Monika Manz Moonlight Atelier znajduje się przy Warszawska 60, Klarysew, 05-520 Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Monika Manz Moonlight Atelier?

Można skontaktować się z Monika Manz Moonlight Atelier pod numerem +48 600 443 642

Jak można dotrzeć do Monika Manz Moonlight Atelier?

Do Monika Manz Moonlight Atelier można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements