Opinie

  1. Anna Kowalska ★★★★★

    Wspaniała Pani Sylwia - słucha, działa i robi magię :) zawsze wychodzi wspaniale :) super atmosfera, polecam z całego serca.

  2. Aga W ★★★★★

    Najlepszy fryzjer w Warszawie jak dla mnie. Świetna obsługa, przemiła atmosfera, bardzo dobre produkty, których używają. Polecam spróbować, by przekonać się samemu jak fajnie mogą się zaopiekować włosami.

  3. Sylwia Wamej ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce;) przyszłam z bardzo zniszczonymi włosami po zabiegach w innym salonie. Pani Ania zajęła się mną, podpowiedziała, jakich kosmetyków używać i powoli ogarniamy moje włosy! Juz jestem zadowolona z efektów. Duży plus za bardzo miła atmosfere i przyjemny klimat w salonie.

  1. Joanna Głuska ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon. Dziewczyny są rewelacyjnymi specjalistkami. W salonie jest przyjemna atmosfera. Chodzę do Ani już od dawna i jestem zachwycona kolorem. Mój blond nabrał blasku, włosy się też bardzo wzmocniły :)

  2. Urszula Mazek ★★★★★

    Jak zawsze fantastyczna fryzura. Pełen profesjonalizm i czas spędzony w cudownym towarzystwie. Gorąco polecam Panie Sylwię i Anię

  3. Marta Lipińska ★★★★★

    Salon pracuje na ekologicznych kosmetykach. Jakość farbowania autentycznie daje efekt WOW! Dziękuję pani Sylwii za pełen profesjonalizm:)

  1. Marcin P ★★★★★

    Super zakład fryzjerski. Po przetestowaniu chyba z 6 fryzjerów i barberow chyba w końcu znalazłem dwoje ulubione miejsce na Wilanowie. Pani Ania super strzyże i wyprowadziła moje włosy we właściwym kierunku. Pełna profeska, świetne zrozumienie klienta, super cięcie i uważam że bardzo rozsądne ceny za taką usługę. Bardzo polecam :)

  2. Nick Sauro ★★★★★

    Jestem stałym klientem od wielu lat Pani Anny i mogę powiedzieć śmiało, że jest to najlepsza fryzjerka bo cechuje ją powtarzalność, zawsze wychodzę tak samo zadowolony. Pani Ania oprócz bycia dobrą fryzjerką, jest również najmilsza osobą jaką znam i nie wiem jak można być tak zawistnym, żeby jej negatywne opinie wystawiać bo współpraca się nie ułożyła. Radzę zaprzestać wystawiania negatywnych opinii z anonimowych kont, chyba że chce Pani ponieść przykre konsekwencje. Pozdrawiam wszystkich i polecam salon fryzjerski oraz Panią Annę fryzjerkę!

  3. A ★★★★★

    Profesjonalny salon, w którym liczy się serdeczne podejście do klienta. Miła obsługa, jestem bardzo zadowolona z farbowania. Kolor wyszedł idealnie! W salonie czysto, panuje przyjazna atmosfera. Nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu i kłamią w komentarzach negatywnych. Ale domyślam się kim jest ta osoba, bo byłam świadkiem jej bardzo niestosownego zachowania podczas mojej wizyty w salonie. Radzę omijać takich trolli, którzy niesłusznie oczerniają salon w imię zemsty za swoje niskie poczucie wartości. A dziewczynom życzę jak najlepiej! Jesteście świetne w tym co robicie! Widzimy się przed świętami na koloryzacji! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ecosfera Salon Fryzjerski?

Ecosfera Salon Fryzjerski znajduje się przy Aleja Rzeczypospolitej 18/lok 178 A, 02-972 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ecosfera Salon Fryzjerski?

Można skontaktować się z Ecosfera Salon Fryzjerski pod numerem +48 500 736 003

Jak można dotrzeć do Ecosfera Salon Fryzjerski?

Do Ecosfera Salon Fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements