Opinie

  1. Aldo _ ★★★★★

    Super! Piękny, naturalny blond i super strzyżenie! Efekt przerósł moje oczekiwania. Ceny są bardzo przystępne, a Pani Kinga to prawdziwy ukryty diament! Dziękuję i będę wracać.

  2. Katarzyna Tutaj ★★★★★

    Mam swoją ulubioną fryzjerkę od 30 lat ale przeniosła się i mam do niej bardzo daleko. Ale tylko ona potrafiła zrobić mi fajny headlines a przede wszystkim ostrzyc i uczesać. Niestety ta odległość spowodowała, że zaczęłam szukać salonu bliżej. Kilka na Ursynowie "zaliczyłam" ale to nie było to. Znajoma poleciła mi Panią Kingę i to był strzał w dziesiątkę. Jestem wręcz zachwycona. Naprawdę szczerze polecam!!!

  3. Ada Sidor ★★★★★

    Pani Kinga jest świetną fryzjerką, a do tego przemiłą usmiechnietą osobą. Zawsze wychodzę zadowolona z pięknym naturalnym blondem. Bardzo bardzo polecam!

  1. Małgorzata Kruk-Kowalczyk ★★★★★

    Salon godny polecenia.Pani Kinga spokojnie wysłucha prośby i doradzi korzystając ze swego doświadczenia, ma nowoczesne i profesjonalne spojrzenie, często uczestniczy w branżowych szkoleniach, więc jest na bieżąco z najnowszymi produktami.Zawsze moje włosy mają najlepszy dla mnie profesjonalnie położony kolor, dlatego wracam do salonu Pani Kingi bardzo chętnie.

  2. Iwona Kubik ★★★★★

    Kameralne miejsce, do którego wchodzi się jak do mieszkania dobrej znajomej. Od kilkunastu lat korzystam z usług Pani Kingi, a to mówi samo za siebie. Polecam z własnego doświadczenia. Zadowolona klientka.

  3. Bezel Yort ★★★★★

    Niespodziewana, pilna potrzeba ostrzyżenia dziecka i od razu umówieni niemalże z marszu. Profesjonalne podejście. Strzyżenie stylistczynie dopasowane do kształtu twarzy. Znalezienie salonu nie jest oczywiste, więc warto podpytać przed wizytą. W środku czysto, schludnie. Personel przyjazny. Atmosfera w moim odczuciu luźna - bez spięcia, u mnie to na plus. Ceny przystepne albo wręcz atrakcyjne. Chłopcy zadowoleni. Polecam :)

  1. Alicja Hamerska ★☆☆☆☆

    Zalecam trzymać się jak najdalej. Fryzjerka podczas ścinania włosów cały czas gadała przez telefon! ( zamawiała swojej 17sto- letniej córce ubera i z nią gadała pół h). Przerywając ścinanie i zostawiając mnie z mokrą zimną głową. Totalnie nieobecna, bez kontaktu. Fryzura- krótkie włosy musialam chować pod czapką aż odrosną. Uciekać jak najdalej !!!!!

  2. Mateusz Bęcki ★★★★★

    Polecam bardzo miła atmosfera, wykonanie bardzo szybko i dokładnie tak jak chciałem. Można powiedzieć że Pani Kinga to fryzjerka rodzinna bo razem z synem korzystamy z jej usług. Podoba mi się też podejście do dzieci gdzie syn jest ścinany przez Panią Kingę od 3 roku życia i lubi chodzić do Pani Kingi więc duży plus za podejście do dzieci. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Image. Salon fryzjerski?

Image. Salon fryzjerski znajduje się przy Romualda Mielczarskiego 10 klatka 2/domofon 222, 02-798 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Image. Salon fryzjerski?

Można skontaktować się z Image. Salon fryzjerski pod numerem +48 530 530 080

Jak można dotrzeć do Image. Salon fryzjerski?

Do Image. Salon fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements