Opinie

  1. Sergiusz Ostrowski ★★☆☆☆

    Jest napisane, że salon do 21, o 20:25 panie nie wpuszczają bo myją podłogę i "też chcą iść do domu", zrobiłem sobie na darmo parę km spacerku po 12 godzinnej zmianie w pracy i zrezygnowałem z innego planu na wieczór, bo chciałem zdążyć przed wyjazdem - a tu południowa Europa w domu. Sama usługa prawie zawsze w porządku, ale na godziny pracy jak widać nie ma co liczyć. Z podobnych opinii poniżej widzę, że takie podejście nie jest jednorazowe.

  2. Jakub Romankiewicz ★★★★★

    Wszystko bardzo fajnie. Po raz kolejny wychodze zadowolony. Miła obsługa. GIT jest.

  3. Jarek Chodakowski ★★★★★

    W trakcie kiedy Pan się zjawił właśnie siedziałem na fotelu u bardzo ładnej Pani z czarnymi włosami. Pani stwierdziła, że dzisiaj nie zdąży Pana ostrzyc bo był w kolejce jeszcze jakiś pan. Przecież jest to cywilizowany salon i można sobie umówić wizytę na daną godzinę.

  1. Tomas Anders ★☆☆☆☆

    Salon czynny w tygodniu do 21. Bardzo dobra opcja dla osób które późno kończą pracę. Ale tylko w założeniu. Wszedłem o godz 20:12 do salonu, jadąc specjalnie bo wiedziałem że jest czynne do 21, Nim zdążyłem cokolwiek powiedzieć usłyszałem ze zapraszamy jutro bo już sprzątamy i zamykamy…

  2. Tomasz Kmicic ★★★★★

    Do Pani K B: droga Pani, co do większości zarzutów moge się zgodzić, ale szkalowanie „osoby atakującej” za to, że użyła formy WSZEDŁAM to zachowanie rodem z mroków średniowiecza. Nawet osoby profesorskie jak Miodzio czy Bryloczek mówiły, że język ewoluuje i kiedyś było poprawne tylko „na Ukrainie”, a teraz należy mówić „w Ukrainie, do Ukrainy, do Litwy, do Węgier, do Mazur” a nie NA MAZURY bando nie uk ów !!!! Wracając do tematu: ja jestem osobą niebinarną (moje zaimki onu/jenu) mam prawo (jeszcze oficjalnie nie ustanowione, ale przyjdzie na to czas) powiedzieć zarówno WESZŁOM jak i WSZEDŁOM do salonu, BYŁOM ostrzyżone i WYSZŁOM uiściwszy należność. NIECH ŻYJE PISOWSKO PEOWSKO PEESELOWSKO LEW ACKI SOCJALIZM!! Niech żyje brukselski jewrokolchoz !!!! Niech żyje zielony lad i opłaty za emisje Co2!!! TĘCZOWO CZERWONO LEW ACKI KRAJ POLIN!!! Wasze ulice….!!!!!

  3. Arkadiusz ★☆☆☆☆

    Fryzjerka bierze kasę w kieszeń (po kryjomu, jak szefa nie ma). Typowe okradanie pracodawcy. O podatkach nie wspomnę.

  1. Piotr Gawroński ★☆☆☆☆

    Godzina 19:10 Pani twierdzi ze już nie zdąży. 19:20 widzę jak Pani odkurza salon. Tak już 3 raz. Już rezygnuje z tych usług na dobre.

  2. Sylwek Kardas ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Obcięli córce włosy z jednej strony głowy krócej ( do ucha a z drugiej do ramion ) jak tak można ? Najgorszy fryzjer na świecie. Niech zamkną tą budę jak najszybciej .

  3. Adrian Bartos ★☆☆☆☆

    Obsługa nie słucha klienta, powiedziałem pani jak chce żeby pani mnie obcięła po czym zrobiła co innego i powiedziała że ,,wyglądam tak ładniej" pani pochodzi z Ukrainy i ma na imię Natalia

  1. Oskar Marcjanik ★☆☆☆☆

    Nie polecam miejsca !!!! W środku pracuje cham który powinien pracować co najwyżej że zwierzętami, a może i nawet nadaje się aby po nich posprzątać chociaż to też nie jest pewne bo w salonie ciągle leżą kupki włosów a nawet widziałem jak pani podnosi grzebień po upuszczeniu na ziemię i nawet go nie przetarła i zaczęła go dalej używać. Nie polecam!!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna?

FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna znajduje się przy Zegrzyńska 7, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna?

Można skontaktować się z FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna pod numerem +48 227 744 141

Jak można dotrzeć do FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna?

Do FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements