Jest napisane, że salon do 21, o 20:25 panie nie wpuszczają bo myją podłogę i "też chcą iść do domu", zrobiłem sobie na darmo parę km spacerku po 12 godzinnej zmianie w pracy i zrezygnowałem z innego planu na wieczór, bo chciałem zdążyć przed wyjazdem - a tu południowa Europa w domu. Sama usługa prawie zawsze w porządku, ale na godziny pracy jak widać nie ma co liczyć. Z podobnych opinii poniżej widzę, że takie podejście nie jest jednorazowe.
Opinie
-
Sergiusz Ostrowski ★★☆☆☆
-
Jakub Romankiewicz ★★★★★
Wszystko bardzo fajnie. Po raz kolejny wychodze zadowolony. Miła obsługa. GIT jest.
-
Jarek Chodakowski ★★★★★
W trakcie kiedy Pan się zjawił właśnie siedziałem na fotelu u bardzo ładnej Pani z czarnymi włosami. Pani stwierdziła, że dzisiaj nie zdąży Pana ostrzyc bo był w kolejce jeszcze jakiś pan. Przecież jest to cywilizowany salon i można sobie umówić wizytę na daną godzinę.
-
Tomas Anders ★☆☆☆☆
Salon czynny w tygodniu do 21. Bardzo dobra opcja dla osób które późno kończą pracę. Ale tylko w założeniu. Wszedłem o godz 20:12 do salonu, jadąc specjalnie bo wiedziałem że jest czynne do 21, Nim zdążyłem cokolwiek powiedzieć usłyszałem ze zapraszamy jutro bo już sprzątamy i zamykamy…
-
Tomasz Kmicic ★★★★★
Do Pani K B: droga Pani, co do większości zarzutów moge się zgodzić, ale szkalowanie „osoby atakującej” za to, że użyła formy WSZEDŁAM to zachowanie rodem z mroków średniowiecza. Nawet osoby profesorskie jak Miodzio czy Bryloczek mówiły, że język ewoluuje i kiedyś było poprawne tylko „na Ukrainie”, a teraz należy mówić „w Ukrainie, do Ukrainy, do Litwy, do Węgier, do Mazur” a nie NA MAZURY bando nie uk ów !!!! Wracając do tematu: ja jestem osobą niebinarną (moje zaimki onu/jenu) mam prawo (jeszcze oficjalnie nie ustanowione, ale przyjdzie na to czas) powiedzieć zarówno WESZŁOM jak i WSZEDŁOM do salonu, BYŁOM ostrzyżone i WYSZŁOM uiściwszy należność. NIECH ŻYJE PISOWSKO PEOWSKO PEESELOWSKO LEW ACKI SOCJALIZM!! Niech żyje brukselski jewrokolchoz !!!! Niech żyje zielony lad i opłaty za emisje Co2!!! TĘCZOWO CZERWONO LEW ACKI KRAJ POLIN!!! Wasze ulice….!!!!!
-
Arkadiusz ★☆☆☆☆
Fryzjerka bierze kasę w kieszeń (po kryjomu, jak szefa nie ma). Typowe okradanie pracodawcy. O podatkach nie wspomnę.
-
Piotr Gawroński ★☆☆☆☆
Godzina 19:10 Pani twierdzi ze już nie zdąży. 19:20 widzę jak Pani odkurza salon. Tak już 3 raz. Już rezygnuje z tych usług na dobre.
-
Sylwek Kardas ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Obcięli córce włosy z jednej strony głowy krócej ( do ucha a z drugiej do ramion ) jak tak można ? Najgorszy fryzjer na świecie. Niech zamkną tą budę jak najszybciej .
-
Adrian Bartos ★☆☆☆☆
Obsługa nie słucha klienta, powiedziałem pani jak chce żeby pani mnie obcięła po czym zrobiła co innego i powiedziała że ,,wyglądam tak ładniej" pani pochodzi z Ukrainy i ma na imię Natalia
-
Oskar Marcjanik ★☆☆☆☆
Nie polecam miejsca !!!! W środku pracuje cham który powinien pracować co najwyżej że zwierzętami, a może i nawet nadaje się aby po nich posprzątać chociaż to też nie jest pewne bo w salonie ciągle leżą kupki włosów a nawet widziałem jak pani podnosi grzebień po upuszczeniu na ziemię i nawet go nie przetarła i zaczęła go dalej używać. Nie polecam!!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna?
FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna znajduje się przy Zegrzyńska 7, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna?
Można skontaktować się z FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna pod numerem +48 227 744 141
Jak można dotrzeć do FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna?
Do FryzjerFabryka Kaufland Jabłonna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku