Opinie

  1. Joann ★☆☆☆☆

    Jestem oburzona po dzisiejszych zakupach w aptece ,a raczej braku zakupów .Takiej buty i arogancji ,takiego chamstwa nie spotkałam nigdy w całej Polsce w żadnej aptece Super Pharm.!Juz widziałam ,jak ta kobieta odnosiła się do młodej pary ,z wielką łaską ,że,,nie interesują ja co sprzeda"i a zawsze uważałam mając połowę rodziny farmaceutów ,że rola farmaceuty jest też doradzić pacjentowi Posłuchałam ,popatrzyłam już widziałam ,że mam doczynienia z furiata ,ale nie było nikogo innego ,żeby móc zapłacić w innej kasie.W całej Polsce można kupić słodycze w aptece tylko nie u niej!Zaczęła szukać ustaw,drwiąco mówiąc,,, proszę złożyć na mnie skargę tak jestem chamska "...odmawiam sprzedaży ...Proszę już nawet nie wysilać się nasz personel Bo mi nawet nie jestem przykro Ja jestem wściekła omijać szerokim łukiem , jeżeli nie chcecie Państwo być narażeni na takie potraktowanie .Kto nie musi tam czegoś kupić radzę omijać .Ps.Poprosze o podstawę prawną na podstawie której owa pracownica Państwa odmówiła mi sprzedaży.

  2. Urszula Świetlikowska ★★★☆☆

    Lubię ten sklep jest dobrze położony. Apteka jest bez zarzutu. Za to panie w drogerii oczekują chyba od klientów, aby ci kwiaty przed nimi rozrzucali. Chciałam szybko kupić jedna rzecz a jednocześnie byłam w drodze do pracy. Usłyszałam od jednej z pani: "ile osob powiedziało dzisiaj dzień dobry? Zero!". Serio taki tekst do osoby co poprostu chce cos szybko kupić. Żenada.

  3. Dosia Dosia ★★★★★

    23 sierpnia 2025 dokładnie o 9:20 zostałam obsłużona przez przemiłą, młodą ekspedientkę Milenę. W sklepie super-pharm drogeria. Przy ulicy Kijowskiej na dworcu wschodnim w Warszawie. To niewiarygodne jak potrafiła mojej dojrzałej skórze doradzić jedne z najlepszych i najbardziej odpowiednich dla mnie kosmetyków. Jej niesamowita wiedza i profesjonalne podejście , jak również wyjątkowa cierpliwość w fachowym doradztwie, grzeczność I przemiły sposób informacji pozwoliły mi zakupić kosmetyki prawie za 200 zł. Jestem zdumiona ,że tak młoda osoba ma tak ogromną wiedzę ad. kosmetyków zarówno do twarzy,ciala jaki i do włosów. Znała wszystkie nowinki kosmetyczne ,potrafiła zaakcentować, który dobór kosmetyków byłby dla mnie odpowiedni. Pomimo godzin porannych ,,( gdzie często ekspedientki są jeszcze bardzo "niemrawe")byłam zauroczona pani Mileny kompetencją, uprzejmością i fachowym doradztwem. Od lat (A często robię zakupy kosmetyków) Nie spotkałam się z tak wyjątkową empatią którą według mnie powinno się wyjątkowo nagrodzić! Pozdrawiam panią Milenę życząc jej państwu i sobie takiej obsługi w każdym dniu. Zachowałam paragon.. jest dla mnie wyjątkowym świetnie doradonym zakupem. Zapewne jeżdżąc do córki do Warszawy będę odwiedzała to miejsce drogerii i z wielką przyjemnością zrobię zakupy. Pozdrawiam cały personel a w szczególności wyjątkową panią Milenę. Beata

  1. L. ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemna obsługa, traktuje klienta z pogardą. Ekspedientka nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego rabat nie został naliczony, mimo że w aplikacji widnieje informacja, że można z niego skorzystać w sklepie stacjonarnym. Zamiast rzeczowego wyjaśnienia, otrzymałam nieuprzejme i protekcjonalne tłumaczenie, jakby klient nie rozumiał podstawowych informacji. Opuściłam sklep i pojechałam do innego, gdzie szanuje się klientów.

  2. Agata Zabrocka ★☆☆☆☆

    Dzisiaj miałam bardzo przykrą sytuację. Podeszłam do kasy samoobsługowej, aby kupić 3 maseczki. Nabiły mi się dwie. Myślę sobie, zapłacę za te dwie i zrobię nową transakcję na trzecią, bo nie miałam już żadnej opcji wstecz. Od razu podeszła do mnie pani, która wyglądała raczej na ochroniarza, niż ekspedientkę i przerwała transakcję, sugerując, że chciałam ukraść jedną z maseczek. Gratuluję pracownika, który sprawił, że do momentu, jak ta osób będzie tam zatrudniona, to nie wejdę do sklepu. Bardzo mnie zabolało dzisiejsze potraktowanie, zwłaszcza, że jestem bardzo uczciwą osobą i nigdy nic nie ukradłam. W takich sytuacjach, pracownik powinien obserwować klienta i reagować dopiero w sytuacji, gdyby naprawdę doszło do kradzieży. A poza tym, może chciałam mieć dwa paragony, a nie jeden. Zwłaszcza, że często tak robię, bo kupuję jakieś tam rzeczy koleżance i zawsze biorę oddzielne paragony. Ta pani nawet nie zapytała, tylko bezczelnie podeszła i przerwała transakcję. Na samym wejściu panie dziwnie się zachowywały, bo obgadywały wchodzących klientów . A kolejna sprawa ta taka, że skoro pani tak dokładnie obserwowała kasę, to dlaczego nie podeszła do mnie wcześniej, jak chciałam odebrać 5zł za punkty, a wyskakiwał mi komunikat, że nie odnaleziono karty. Podbiegła do mnie tylko po to, aby zrobić ze mnie złodziejkę, a nie po to, żeby pomóc. Może czas pomyśleć o wymianie pracowników, bo ta dzisiaj napotkana osoba, nie zachęca do zakupów.

  3. ela ★☆☆☆☆

    Przykre, że w handlu pracują tacy ludzie, jak Pani, która była w drogerii 21 maja. Na prośbę o pomoc przy kasie zareagowała na mnie jak na natrętną muchę. Nie wierzyłam, że są jeszcze w handlu tacy ludzie!

  1. Dominika Laszuk ★☆☆☆☆

    Produkt na półce w cenie nieprawidłowej ( oczywiście korzystnej dla mnie) po podejściu do kasy z produktem, Pani powiedziała, że żadnego rabatu nie udzieli i cena jest taka jaką pokazuje jej system, wszystkie tylko chodzą i plotkują zamiast zająć się robotą, strach o coś zapytać, bo warczą na klienta jak psy. Ruda Pani najbardziej nie miła

  2. Konrad ★★☆☆☆

    Strasznie wybrakowany sklep . Mało męskich kosmetyków a panie odpowiadają zdawkowo ,nie ma ' i tyle. Jak coś na szybko potrzebne niestety trzeba zakupić ale na szczęście w innych lokalizacjach z , sympatią ' wszystkiego w brud.

  3. Aleksander Grygier ★☆☆☆☆

    Podany telefon kontaktowy jest nie do apteki, a do drogerii. Pani która odbiera ten telefon brzmi jakby za karę tam pracowała i zdecydowanie nie daje po sobie znać jakby chciała pomóc osobie dzwoniącej, a jak najszybciej pozbyć. Chamska, niemiła i bez grosza profesjonalizmu. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Super-Pharm?

Super-Pharm znajduje się przy Wschodnia PKP, 03-743 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Super-Pharm?

Można skontaktować się z Super-Pharm pod numerem +48 224 390 683

Jak można dotrzeć do Super-Pharm?

Do Super-Pharm można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements