Do sieciówek nie lubię chodzić, ale do tego konkretnego sklepu uwielbiam dzięki Panie Ewie, która pracuje przy kasie. Po prostu cudowna, niesamowicie uprzejma, profesjonalna i pomocna. Tworzy atmosferę tego miejsca!
Zdjęcia
Opinie
-
Alergolog Konto ★★★★★
-
Xawery Ponimirski ★☆☆☆☆
Jedyny sklep w całej W-wie, gdzie nie można odebrać zamówienia na miejscu. Dzięki temu mieszkając dwa kroki od galerii trzeba płacić 12.99 za paczkomat i powiększać ślad węglowy towaru. A gdzie ekologia i oszczędności o których wszyscy mówią, a nic w tym kierunku nie robią?
-
Konrad Strojny ★★★★★
Chciałbym wyróżnić ten konkretny sklep Super-Pharm, w którym obsługa — a szczególnie pani kierownik — wykazała się wyjątkowym podejściem do klienta. Mimo że Super-Pharm to duża sieć z typowymi dla takich firm procedurami, tutaj udało się wszystko załatwić szybko, sprawnie i z indywidualnym podejściem. Pani kierownik naprawdę stanęła na wysokości zadania – dzięki jej zaangażowaniu zakup produktu przebiegł bezproblemowo. Widać, że w tym sklepie liczy się nie tylko procedura, ale przede wszystkim człowiek.
-
Edyta Dul ★★★★★
Ja byłam w drogerii Super-pharmy i polecam kontakt z Panią Magda, konsultantka na dermokosmetykach, przemiła, kompetentna i bardzo pomocna. Doradziła mi szampon i odżywkę, która zmieniła moje życie:) żartuję, ale faktycznie takiego produktu, tak pachnącego nigdy nie miałam na włosach, odkryłam go tylko dzięki Niej, brawo za takiego pracownika!
-
Agnieszka Szymanek ★☆☆☆☆
NAJDROŻSZA apteka w mieście i NAJDŁUŻSZE kolejki – koszmar, nie pomoc! To miejsce działa chyba tylko siłą przyzwyczajenia klientów, bo logicznie nie da się wytłumaczyć, dlaczego ktoś miałby tu kupować leki?? Ceny są skandalicznie zawyżone, a kolejki jak za dawnych czasów – powolne, nerwowe i absolutnie nie na miarę współczesnych standardów. Byłam tu pierwszy raz od 4 lat i tylko dlatego, że pilnie potrzebowałam leku. Oczywiście, przywitała mnie klasyczna kolejka, jak zawsze. I ta myśl: „Dlaczego ludzie nadal tu kupują?! Nie widzicie, że tu jest najdrożej?!” Po 10 minutach stania, z coraz silniejszym bólem głowy, jedna z farmaceutek zlitowała się i zaakceptowała zdalnie mój zakup Apapu przez kasę samoobsługową. Dzięki temu mogłam w końcu opuścić to przygnębiające miejsce. Podsumowując: drogo, długo, nieprzyjaźnie. Jeśli nie jesteście zmuszeni sytuacją – naprawdę, wybierzcie inną aptekę. Są lepsze. Dużo.
-
Karolina P. ★★☆☆☆
Przede wszystkim młoda obsługa, która głośno narzeka na klientów... słaba reklama i zachecenie do kupienia czegokolwiek w tym sklepie. Piłki z kosmetykami beaury na poziomie 10 letniego dziecka też nie zachęcają cały czas trzeba się schylać. Wyszłam tak szybko jak weszłam.
-
Maciej Szulim ★★☆☆☆
Ceny towarów na półce są często nieaktualne (oczywiście na niekorzyść klienta), co okazuje się dopiero przy kasie. Jestem stałym klientem Promenady, ale tę aptekę omijam teraz szerokim łukiem.
-
Anna Stadnicka ★☆☆☆☆
4 kasy samoobslugowe, z ktorych nie można skorzystać bo nie nabijają sie promocje. Jedna normalna kasa otwarta. Obsluga 4 osob to 25 minut....
-
M M ★★★☆☆
Dlaczego nie ma nigdzie informacji, że apteka od kilku dni nie realizuje recept? Akurat ta placówka zazwyczaj jest bardzo dobrze zaopatrzona w leki, sprawdziłam informacje o leku i specjalnie pojechałam do tej apteki. Teraz muszę jechać do Śródmieścia ponieważ w promenadzie recepty nie wykupie. Lek który jest mi potrzebny po tej stronie Wisły jest tylko tej jednej aptece. Nie wiem jak z innymi lekami na receptę. Telefon podany na stronie już od dawna jest nieaktywny więc nie można zadzwonić i sprawdzić. Panie ekspedientki są bardzo miłe i pomocne natomiast brak informacji w przypadku APTEKI z LEKAMI dla ludzi CHORYCH, którzy mogą cierpieć jest karygodny.
-
V R ★☆☆☆☆
Ogółnie zawsze korzystam z Super Pharm, ale z innych płacówek i zawsze byłam zadowolona. Niestety tym razem trafiłam na płacówkę w Promedana i dokładnie chodzi o obsługę w Aptece. Jedna baba (niestety ze wzgłędu na jej zachowanie ciężko powiedzieć kobieta) nie wiadomo z jakiego lasu wyszła - dramat, a nie farmaceuta. Jeżeli juz Pani wybrała sobie prace z ludźmi, gdzie jeden z obowiązków jest doradztwo, a podstawą jest szacunek do klientów. To ich trzeba albo spelniacz, albo iść i sprzątać ulicy, tam jest brak kontaktu. Po obsłudze tego "ala" pracownika czułam się jak by wywaliłi na mnie wiadro ziemi. Bardzo chamska, z wielką nie chęcią odpowiadała na podstawowe pytania, robiła wszystko EXTRA powoli. Do tego jeszcze i z taką miną jakbym ja przyszła do niej do domu i nie wiem co robię Więcej tam nie wejdę. Dramat.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Super-Pharm Drogeria?
Super-Pharm Drogeria znajduje się przy Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Super-Pharm Drogeria?
Można skontaktować się z Super-Pharm Drogeria pod numerem +48 222 762 489
Jak można dotrzeć do Super-Pharm Drogeria?
Do Super-Pharm Drogeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku