jeżeli oczekujemy czegoś więcej niż ogolenie na łyso ewentualnie zgolenie boków to nie polecam. niestety ale to o co prosiłem (ze zdjeciem pogladowym) a to co dostalem to sa dwie totalnie rozne fryzury. niestety Pani Beata zamiast poinformowac mnie o tym, ze nie wie jak dana fryzure zrobic, zrobila po swojemu:(
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Świetlicki ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Kołodziejczyk ★☆☆☆☆
Szybkie strzyżenie, płacisz 50 PLN, a efekt bardzo słaby. Wydaje mi się, że równiej bym syna obciął tępymi nożyczkami, mając zawiązane oczy. Oczywiście po przyjęciu klienta (lat 3) trzeba jeszcze wyjść przed salon na 10 minut na fajeczka i ploty. Nie wrócimy.
-
Anetka Karotka ★☆☆☆☆
Do salonu nie mam uwag ale niska ocena dzięki Pani Beacie. Już przy myciu włosów (czyli przed wykonaniem usługi) nakłania do wystawienia jej pozytywnej opinii… Niestety mimo trzykrotnego poinformowania o minimalnym ścięciu włosów i pokazania zdjęcia jak maja być pocieniowane zrobiła po swojemu i obcięła bardzo duża ilość. Włosy zapuszczanie kilka lat zostały po prostu ścięte… serio chciało mi się wyć. Na zwrócona uwagę odpowiedziała z uśmiechem,ze odrosną… nie wiem gdzie jej rzekome ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Z żalem odradzam usługi u tej pani.
-
Beata Lis ★★★★★
Bardzo jestem zadowolona, byłam u Pani Beaty, profesjonalne strzyżenie i koloryzacja, bardzo miła atmosfera. Polecam serdecznie.
-
Joanna Domeradzka ★☆☆☆☆
Byłam umówiona na dzisiaj na godzinę 12 na czesanie - mamy wesele. Salon zamknięty, zero kontaktu. Szkoda dodatkowych komentarzy.
-
Deenyofficial ★★★★★
Byłem dziś rano na strzyżeniu męskim i jestem bardzo zadowolony, pani fryzjerka bardzo miła i zna się na swoim fachu. Polecam!
-
Nika ★★★★★
Korzystałam z usług tego salonu już dwa razy i zamierzam w przyszłości. Bardzo sobie chwalę zabieg balejazu wykonany przez Panią Gosię (która już nie pracuje) jak również przez Panią Zhanne. Bardzo dokładnie wykonany zabieg, w super atmosferze, mam gęste włosy i trwa to dosyć długo ale Panie nie idą na skróty, ma być idealnie :) jestem bardzo zadowolona. Ceny bardzo przystępne.
-
Zuzanna Golba ★☆☆☆☆
Pani Gosia kompletnie nie zna się na koloryzacji. Nałożyła na mój zimny brąz ciepły odcień, nie uprzedzając mnie wcześniej że to nie wyjdzie dobrze (koło barw jest podstawą we fryzjerstwie). Cały czas dopytywała drugą pracownicę, co ma zrobić i widać było, że sama boi się tego zrobić, zamiast wprost powiedzieć, że nie podejmie się czegoś, na czym się nie zna. Po moim pytaniu, czy na pewno uda się jej wyrównać kolor na moich włosach odparła, że tak. Oczywiście nie udało jej się to. Wyszłam z salonu z niewyrównanymi i zielonymi włosami. Było jeszcze gorzej niż zanim przyszłam. Pani próbowała jeszcze zwalić winę na mnie i zaproponowała poprawkę, która miała polegać na nałożeniu ciemniejszego i w dalszym ciągu ciepłego brązu. Oczywiście się nie zgodziłam, bo to nie miało żadnego sensu, a i tak spędziłam tam mnóstwo czasu. Pieniądze zostały zwrócone, ale po wizycie musiałam odwiedzić sklep fryzjerski i wydać 170zł, żeby naprawić błędy tej Pani. Straciłam pieniądze, czas i nerwy. Polecam omijać szerokim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres hair factory Legionowo?
hair factory Legionowo znajduje się przy Stefana Batorego 11, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do hair factory Legionowo?
Można skontaktować się z hair factory Legionowo pod numerem +48 515 205 203
Jak można dotrzeć do hair factory Legionowo?
Do hair factory Legionowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku