Niestety, ale spalone włosy refleksami. Koloryzacja była robiona w marcu, ale dopiero wizyta u innego fryzjera uświadomiła mi jak duża jest skala zniszczeń, której nie mogę pozostawić bez komentarza.
Zdjęcia
Opinie
-
Pamela Buchwald ★☆☆☆☆
-
Ma.Ko. ★★★★★
Polecam!!! Pani Angelika świetnie poradziła sobie z moimi w niezbyt dobrej kondycji włosami! Efekt koloryzacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Jeszcze nie byłam tak zachwycona wizytą u fryzjera! Piękny, zdrowy efekt! Bardzo polecam Panią Angelikę i wizytę w Warsztacie Fryzur:)
-
Ciribati ★★☆☆☆
Byłam tam dwa razy - za pierwszym razem zrobiony kolor + obcięcie włosów - koszt 280 zł. Kolor całkiem ok - zależało mi na jaśniejszym brązie, włosy z długich skrócone do ramion. Poza zabarwionym czołem i uszami - wyszło całkiem zacnie... jednak za drugim razem cena - 260 zł. Niestety nie miałam odwagi się zapytać czemu tak wysoka cena (kolor robiony bez żadnych refleksów - nic dodatkowego - zrobienie odrostów po prostu i odświeżenie koloru). W cenniku na FB cena 260 zł to MAX - mam włosy do ramion, cienkie, mała ilość i maksymalna cena?? - WIELKIE rozczarowanie - Dodatkowo - jest tam tak niewygodny fotel do mycia włosów - trzeba się nieźle nagimnastykować żeby nie wyjść z zalanymi ubraniami, zmytym makijażem. Zalane uszy to tam chyba standard - pierwszy raz mi się zdarzyło abym u fryzjera musiała zatykać uszy żeby mi się woda nie lała. Teraz dla mnie najlepsze - podczas robienia odrostów Pani mnie zostawiła i zajęła się inną klientką - efekt? Z całkiem jasnego brązowego koloru wyszłam praktycznie z czarnymi włosami (nie znam się i nie wiem czy to efekt dobrania złej farby, czy przetrzymania koloru na głowie). Jak myślę o tym ile teraz będę musiała to naprawiać to mi się chce płakać. Żałuję, że nie miałam odwagi powiedzieć tego na miejscu - a tym bardziej żądać naprawy. Do tego idąc sobie spokojnie do Żabki zastanawiałam się, czemu Pani pracująca tam dziwnie się na mnie patrzy - dopiero w domu zauważyłam, że mam zabarwione czoło w różnych miejscach, w różnych kształtach. Szorowałam sporą ilość czasu żeby się tego pozbyć. Z mojej strony nie polecam - Musiałby się zamknąć każdy zakład w okolicy żebym wybrała się tam ponownie.
-
Tomasz Kępa ★★★★★
Pani Angelika ma złote ręce...polecam wszystkim pełen profesjonalizm i miła atmosfera..
-
Marcin Z ★★★★★
Rewelacyjna obsługa i poziom strzyżenia! Zdecydowanie polecam!
-
Bartłomiej kk ★★★★★
Bardzo sympatyczna Pani co wie co z nożyczkami i maszynom zrobić.
-
Edyta Smolińska ★★★★★
Cudowne miejsce a Pani Angelika do prawdziła mistrzyni w strzyżeniu i farbowaniu zawsze wychodzę z salonu pełna energii i zadowolenia .Uwielbiam tam wpadać po super fryz i pogaduch. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat Fryzur?
Warsztat Fryzur znajduje się przy Akademijna 8, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat Fryzur?
Można skontaktować się z Warsztat Fryzur pod numerem +48 795 009 069
Jak można dotrzeć do Warsztat Fryzur?
Do Warsztat Fryzur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku