Opinie

  1. Pamela Buchwald ★☆☆☆☆

    Niestety, ale spalone włosy refleksami. Koloryzacja była robiona w marcu, ale dopiero wizyta u innego fryzjera uświadomiła mi jak duża jest skala zniszczeń, której nie mogę pozostawić bez komentarza.

  2. Ma.Ko. ★★★★★

    Polecam!!! Pani Angelika świetnie poradziła sobie z moimi w niezbyt dobrej kondycji włosami! Efekt koloryzacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Jeszcze nie byłam tak zachwycona wizytą u fryzjera! Piękny, zdrowy efekt! Bardzo polecam Panią Angelikę i wizytę w Warsztacie Fryzur:)

  3. Ciribati ★★☆☆☆

    Byłam tam dwa razy - za pierwszym razem zrobiony kolor + obcięcie włosów - koszt 280 zł. Kolor całkiem ok - zależało mi na jaśniejszym brązie, włosy z długich skrócone do ramion. Poza zabarwionym czołem i uszami - wyszło całkiem zacnie... jednak za drugim razem cena - 260 zł. Niestety nie miałam odwagi się zapytać czemu tak wysoka cena (kolor robiony bez żadnych refleksów - nic dodatkowego - zrobienie odrostów po prostu i odświeżenie koloru). W cenniku na FB cena 260 zł to MAX - mam włosy do ramion, cienkie, mała ilość i maksymalna cena?? - WIELKIE rozczarowanie - Dodatkowo - jest tam tak niewygodny fotel do mycia włosów - trzeba się nieźle nagimnastykować żeby nie wyjść z zalanymi ubraniami, zmytym makijażem. Zalane uszy to tam chyba standard - pierwszy raz mi się zdarzyło abym u fryzjera musiała zatykać uszy żeby mi się woda nie lała. Teraz dla mnie najlepsze - podczas robienia odrostów Pani mnie zostawiła i zajęła się inną klientką - efekt? Z całkiem jasnego brązowego koloru wyszłam praktycznie z czarnymi włosami (nie znam się i nie wiem czy to efekt dobrania złej farby, czy przetrzymania koloru na głowie). Jak myślę o tym ile teraz będę musiała to naprawiać to mi się chce płakać. Żałuję, że nie miałam odwagi powiedzieć tego na miejscu - a tym bardziej żądać naprawy. Do tego idąc sobie spokojnie do Żabki zastanawiałam się, czemu Pani pracująca tam dziwnie się na mnie patrzy - dopiero w domu zauważyłam, że mam zabarwione czoło w różnych miejscach, w różnych kształtach. Szorowałam sporą ilość czasu żeby się tego pozbyć. Z mojej strony nie polecam - Musiałby się zamknąć każdy zakład w okolicy żebym wybrała się tam ponownie.

  1. Tomasz Kępa ★★★★★

    Pani Angelika ma złote ręce...polecam wszystkim pełen profesjonalizm i miła atmosfera..

  2. Marcin Z ★★★★★

    Rewelacyjna obsługa i poziom strzyżenia! Zdecydowanie polecam!

  3. Bartłomiej kk ★★★★★

    Bardzo sympatyczna Pani co wie co z nożyczkami i maszynom zrobić.

  1. Edyta Smolińska ★★★★★

    Cudowne miejsce a Pani Angelika do prawdziła mistrzyni w strzyżeniu i farbowaniu zawsze wychodzę z salonu pełna energii i zadowolenia .Uwielbiam tam wpadać po super fryz i pogaduch. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warsztat Fryzur?

Warsztat Fryzur znajduje się przy Akademijna 8, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warsztat Fryzur?

Można skontaktować się z Warsztat Fryzur pod numerem +48 795 009 069

Jak można dotrzeć do Warsztat Fryzur?

Do Warsztat Fryzur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements