Opinie

  1. Nastka ★★★★★

    Wszystko było bardzo dobrze, pracownice są bardzo miłe! Przyszłam z bratem na strzyżenie – ja siedziałam, a zaproponowano mi herbatę lub kawę, a nawet poczęstowano cukierkami. Strzyżenie wykonano świetnie, dokładnie tak, jak chcieliśmy. Do tego ceny są super. Przyjdźcie właśnie tutaj – nie pożałujecie!

  2. Ayla Hajalawi ★☆☆☆☆

    Najgorszy fryzjer bardzo nie polecam miejsca, oszpecają włosy, nie potrafią wyciąć prostej linii grzywki włosów u chłopaka.

  3. Kacper Zal ★☆☆☆☆

    Jedna z Pań nie umie strzyc według tego co jej się powie. Z długich włosów zrobiła króciutkie. Przestrzegam.

  1. Patrycja antkiewicz ★★★★★

    Pani Patrycja bardzo miła fryzjerka. W salonie ścięłam ok.25cm i jestem zadowolona z efektu.Cena też przystępna ponieważ zapłaciłam tylko 65 zł.

  2. Katarzyna K ★☆☆☆☆

    Umówiłam się na wizytę w salonie (1 wizyta) zrobić ślubne paznokcie - babyboomer. Pani wykonująca usługę od początku powiedziała, że nie ma bialego koloru, nie ma gąbeczki (którą wykonuje sie babyboomer) a w swoim cenniku salon ma +20 zł za babyboomer... Z salonu wyszłam niezadowolona, chociaż Pani robiąca manicure bardzo sie starala... Tego nie mogę jej odmówić. Niestety dzisiaj musialam jechać zrobic nowe paznokcie, bo niestety w takich nie mogłabym pojawić się na własnym ślubie. Szczerze mówiąc, nie wiem skąd takie dobre oceny salonu (chociaż z pedicure jestem bardzo zadowolona). 140 zł zmarnowane. Nie polecam. Chyba, że pedicure. Załączam zdjęcie manicure za 140 zł....

  3. Piotr Sikora ★★★★☆

    Fryzjerka która mnie obcinała za pierwszym razem bardzo miła i zdecydowana, potrafi doradzić. Bardzo polecam i chętnie będę do niej wracał. Jednak dwa kolejne razy była pani ze wschodnim akcentem i ogólnie słabo.

  1. Galyna Dąbrowska ★★★★★

    Bardzo profesjonalnie zrobiony manicure. Polecam

  2. Katarzyna Murtaś ★★★★★

    Paznokcie zdobione szybko i profesjonalnie!!! Miłe Panie, salon czyściutki, narzędzia sterylne. Polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA znajduje się przy Targowa paw. 31, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

Można skontaktować się z TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA pod numerem +48 530 000 473

Jak można dotrzeć do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

Do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements